Cześć.
Powolutku zbliża się termin wakacyjnego wyjazdu, więc zaczynam się organizować.
Wylot mam z Lotniska Poznań Ławica i muszę poszukać dobrego miejsca na moje auto na 15 dni. W zeszłym roku stałem na parkingu długoterminowym P5 i to była prawdziwa porażka. Pomijam fakt, że rezerwację miałem opłaconą przez Itakę, to i tak przy wyjeździe z niego i tak ponownie musiałem zapłacić całą kwotę (reklamacja nie została uznana). Ten parking P5 to w części klepisko na którym jest bardzo ciasno i kurzy się niemiłosiernie, a w dalszej części to "łąka", na której przynajmniej jest luźniej i się nie kurzy, ale to już spory kawałek od chodnika z kostki i przemarsz z walizkami to już nie lada wyczyn w takich warunkach. Tak więc temu P5 moja rodzina już dziękuje, pomimo że cena 109 zł jest atrakcyjna.
Jest dużo bliżej (chyba) fajny parking P2 bezpośrednio przed halą, kostka na całości, cena za 2 tyg. 210zł. Cena do zaakceptowania. Jest jeszcze kilka parkingów w pobliżu lotniska które reklamują się w internecie, ceny o połowę niższe z dowożeniem do lotniska/parkingu, ale nie wszystkie pozwalają na termin dłuższy niż 14 dni.

Macie coś sprawdzone, bezproblemowe, bezpieczne rozwiązanie?

pozdrawiam