Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2017
    Miasto
    Kraina deszczowcow
    Posty
    88

    Domyślnie Ku niepodleglosci bez Mela G.

    Edinburgh - Jeden z najwiekszych marszow zwolennikow Szkockiej niepodleglosci (ok 30-40 tysiecy ludzi)


    1.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_MG_2691.jpg
Wyświetleń:	742
Rozmiar:	463,1 KB
ID:	23277

    2.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_MG_2727.jpg
Wyświetleń:	209
Rozmiar:	614,8 KB
ID:	23278

    3.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_MG_2732.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	450,8 KB
ID:	23279

    4.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_MG_2695.jpg
Wyświetleń:	211
Rozmiar:	1,04 MB
ID:	23280

  2. #2
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Brakuje mi uchwycenia że to było coś dużego, wygląda jak piknik małej grupki ludzi ale #1 fajny.

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2017
    Miasto
    Kraina deszczowcow
    Posty
    88

    Domyślnie

    Tez mi brakuje takiego ujecia. Cala ,,procesja" naplywala z jednej strony i niestety nie mialem czasu aby doczekac tej masy ludzi.

  4. #4

    Domyślnie

    Jedyneczka fajna ale faktycznie brakuje ogólnego zarysu masy ludzkiej jak to np jest na naszych marszach niepodległości pokazywane.

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2017
    Miasto
    Kraina deszczowcow
    Posty
    88

    Domyślnie

    90s masz calkowita racje ale jest kilka drobiazgow ktore maja wplyw na taki a nie inny odbior.
    Szkocja jest krajem o populacji 8 krotnie mniejszej. Poza tym duzo gozej skomunikowanym z regionami polnocnymi (Highlandami) i nie kazdy da rade sie wybrac na taka eskapade. No i kolejna sprawa ktora chcialem ujac w tytule to to ze Szkoci nie zamierzaja walczyc o niepodleglosc jak w filmie Gibbsona.

  6. #6
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale napisałeś że było 30-40 tysięcy, więc moje i innych odczucie jest takie jak widzisz w postach, mimo to masz fajne trafione zdjęcie #1 i pod film Gibbsona można pociągnąć

  7. #7

    Domyślnie

    1. Rewelacja.
    Podejrzewam, że jakbyś pokazał organizatorom, mogłoby zostać zdjęciem promującym kolejne wydarzenia/imprezy z tego cyklu.

    Jak poprzednicy - brakuje czegoś pokazującego rozmach wydarzenia. Ale ta 1ka... Zdjęcie dnia, warte więcej niż tysiąc zdjęć.
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2017
    Miasto
    Kraina deszczowcow
    Posty
    88

    Domyślnie

    Tez mi tego ujecia brakuje do setu. Jednak bardziej chcialem pokazac jedna istotna kwestie...
    Szkoci nie sa wolnym narodem, ale powoli do tego celu ida. Choc sa to male kroki juz teraz widac ze raczej to im sie uda 10-20 lat max.
    Podczas tych przemian widac ze bardzo im zalezy nie dokonywac tej transformacji droga sily i zastraszania a droga pokoju i stanowczosci w dazeniu do celu.
    Czesto jak widze marsze niepodleglosci w Polsce to nie wiem czy jestem na meczu czy na marszu za ojczyzne (masa przeklenstw, czasami bojki).
    Az strach pomyslec jak latwo mozna ta nasza goraca krew wykozystac przeciw nam...

  9. #9

    Domyślnie

    @Carrramba doskonale rozumiem o czym mówisz bo po Szkocji trochę pojeździłem. Odniosłem się tylko do tych 30-40 tysięcy o których pisałeś. To bardzo dużo ludzi i tylko tego zabrakło. Jakbyś nie napisał stanu faktycznego spotkania to pewnie nikt by nie zwrócił uwagi że czegoś tu brakuje.

    Pozdrawiam i więcej szkockich klimatów prosimy

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Mela i dziewanny
    By wpkx in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 12-10-2018, 15:42
  2. Mela bez smoków
    By dmk in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-09-2015, 10:16
  3. Mela i Tofa
    By egoiste in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-05-2011, 14:19
  4. [ Portret ] Mela
    By matamelka in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-03-2010, 03:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •