Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Jasmin

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Dlatego zadaje to pytanie powyżej...
    Teraz juz rozumie. Brak pomyslu na zdjecia. Zastanawiam sie jak moglem sie do tego zabrac i pomalu juz cos swita. Dzieki

  2. #12

    Domyślnie

    Wiesz... Moje pytanie nie było zasadne ot tak sobie... Możesz na nie odpowiedzieć?

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Według mnie wpierw należy sobie odpowiedzieć (tak w głębi duszy ) po co robimy takie zdjęcia-portrety.
    Oczywiście - bo lubimy rozbic zdjęcia, fascynuje nas efekt ... bla bla bla... takie sranie w banie czy żeby zrobić przyjemnosc dziewczynie która jest przed obiektywem

    Co wybierasz ?
    Nie wiem czy mozna te dwie kwestie oddzielic od siebie.
    Robie zdjecia bo lubie, jest to moje hobby. Moznaby powiedziec, ze pasja.
    Oczywiscie mysle wtedy o osobie fotografowanej zeby wyszla korzystnie. Obrabiajac staram sie to zrobic tak zeby jej sie to podobalo, zeby byla zadowollona.
    Niektore sesje zaplanuje wiem od poczatku jak to ma wygladac, a czasem wychodzi tak jak tu bez pomyslu na kadry.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez myrele Zobacz posta
    Nie wiem czy mozna te dwie kwestie oddzielic od siebie.
    Tak można

    Cytat Zamieszczone przez myrele Zobacz posta
    Oczywiscie mysle wtedy o osobie fotografowanej zeby wyszla korzystnie. Obrabiajac staram sie to zrobic tak zeby jej sie to podobalo, zeby byla zadowollona.

    .
    I to jest największy błąd. Dążenie do zrealizowania celu który nie jest istotny z punktu widzenia Twojej ścieżki rozwoju.
    Wymyśl zdjęcia, pomysł nie siląc się na to by "modelce się podobało" (co w 90% przypadków sprowadza sie do powielania durnych standardów)
    Bądź sobą

  5. #15

    Domyślnie

    i tu bym se z @fafniak iem podyskutowal ale poczekam...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    I to jest największy błąd. Dążenie do zrealizowania celu który nie jest istotny z punktu widzenia Twojej ścieżki rozwoju.
    Czyli co? Starać się pokazać modelkę z jak najgorszej strony? Pierwsze słyszę. Wiem, że upraszczam, ale albo czegoś nie zrozumiałem, albo powstają nowe trendy w fotografii portretowej.
    Fuji

  7. #17

    Domyślnie

    Uwielbiam jak ktoś nie czyta całości , wycina fragment wypowiedzi i na jego podstawie buduje nowy wszechświat.

  8. #18

    Domyślnie

    ja się z fafniakiem zgadzam... to nie model ma być zadowolony (i tak będzie.. ), ale najważniejsze żeby był zadowolony fotograf... bo fotograf się zna.. musisz zobaczyć co chcesz robić, co się tobie podoba i do tego dążyć... uczyć się, patrzeć...
    D610 n 16-35 f4, S 35mm/1.4, S 50mm/1,4, 85mm/1.8G, sigma 150-600 C
    http://500px.com/arekkruszka
    FB MM

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Uwielbiam jak ktoś nie czyta całości , wycina fragment wypowiedzi i na jego podstawie buduje nowy wszechświat.
    Cytat Zamieszczone przez myrele Zobacz posta
    Oczywiscie mysle wtedy o osobie fotografowanej zeby wyszla korzystnie.
    Zacytowałeś, to co powyżej więc co można z tego wywnioskować?
    Fuji

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    I to jest największy błąd. Dążenie do zrealizowania celu który nie jest istotny z punktu widzenia Twojej ścieżki rozwoju.
    Wymyśl zdjęcia, pomysł nie siląc się na to by "modelce się podobało" (co w 90% przypadków sprowadza sie do powielania durnych standardów)
    Bądź sobą
    może jednak całość ?

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Jasmin - popoludniowo
    By zwola in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-09-2012, 14:09
  2. [ Przyroda ] Jaśmin kwitnie
    By Kasandra in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-06-2008, 22:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •