Close

Strona 12 z 42 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 418
  1. #111

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Carlos_lo Zobacz posta
    jak sobie? bedziesz pozowac? jupi! w koncu sie doczekalem..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Carlos to mnie rozbawiłeś do łez hahaha

  2. #112

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Carlos_lo Zobacz posta
    jak sobie? bedziesz pozowac? jupi! w koncu sie doczekalem..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    W bieliźnie mrrrr....

  3. #113

    Domyślnie Plener "modelkowy" 4 - 7 lipca

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    W bieliźnie mrrrr....
    szykuj te zlote smoje cekiny bo taka deklaracja sie wiecej nie powtorzy; mozemy jedynie przekladac je z miejsca na miejsce na bieliznie na Anitce... i patrzec czy rowno kompozycyjne sa dopracowane... Pinokio bedzie z lampami latal, ja blendy do rak juz nie biore...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez Carlos_lo ; 11-04-2019 o 20:46
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  4. #114

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Carlos_lo Zobacz posta
    szykuj te zlote smoje cekiny bo taka deklaracja sie wiecej nie powtorzy; mozemy jedynie przekladac je z miejsca na miejsce na bieliznie na Anitce... i patrzec czy rowno kompozycyjne sa dopracowane... Pinokio bedzie z lampami latal, ja blendy do rak juz nie biore...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    haha dobre ech ten uraz do blendy hahaha

  5. #115
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Ciężko było wycisnąć z pani informacje ile da nam pokoi i noclegów. Wreszcie cos wiem.
    Dostaniemy 15 pokoi, pomiesci się w nich do 50 osób.
    Nas będzie max 27 fotografów (wątpię, na pewno się ktoś wykruszy i nie będzie to żadnym problemem, pełen zwrot kasy, no chyba, że spadniemy do mniej niż 20), do tego 5 modelek, stylistka, ja, mąż Poli, 1+ od Carlosa i TOP67. Chyba nie pominąłem żadnej osoby towarzyszącej??? Jak tak to się przypomnij. To daje w sumie 37 osób, na 15 pokoi oznacza, że połowa z nas ma dwuosobowe, połowa trzyosobowe. Ale !!! dwie ważne informacja, dobra i zła. Zła: Pani się migała z podaniem miejsc bo w sobotę będzie wesele, czekała na info od nich ile im dac pokoi. Dobra: pani ma 100 m dalej drugi obiekt, który dopiero wykańcza. Wyższy standard, wyższe ceny. Może nam dać tam jedynie 4 pokoje i propozycja jest, by to były upragnione przez niektórych jedynki. Nocleg w jedynce będzie droższy o 60 zł/noc niż to co mamy w Starym Dworze. Czyli o 180 więcej za 3 noclegi.
    Powiem, że byłoby bardzo dobrze, gdyby tam wylądowało kilka osób (do 4) bo wtedy w Starym Dworze będziemy spali po 2 w pokoju.

    1. Rozumiem, że skoro była podana cena to wszyscy finansowo "zniosą" bycie w grupie 4 osobowej. Jeśli będą istniały tylko grupy 4 osobowe to ... 7 zainteresowanych osób odpadnie z pleneru. Będę komisyjnie rzucał monetą kogo nie brać.
    2. Jeśli ktoś wybierze grupę 5 lub 6, to się przysłuży tym co są "ponad 20". Przy okazji będzie miał taniej (480 zł w grupie 5 lub 400 zł w grupie 6).
    Oczekuję deklaracji kto chce byc w takiej grupie. TERAZ !!! Czy w piątce, czy w szóstce - od razu to dopiszcie! Jeśli się okaże, ze 1, 2, 3, 4 osoby chca być w grupie 6 to .. takiej grupy nie będzie. Musi się takich osób uzbierać 6. Podobnie z osobami w grupie 5. Musi być 5 chętnych, chyba, że dołączy do 5 ktoś z ewentualnie niepowstałej grupy 6.
    3. Proszę pisać kto chce spac w pokoju 1 osobowym, 60 zł/noc drożej, czyi 180 za 3 noclegi drożej.
    Muszę wiedzieć na czym stoję. Chcę wysłać Wam wreszcie PW z danymi do wpłaty i podac każdemu kwotę. Te 600 zł chcę/muszę dostać w kwietniu, puścic przelew z zaliczką do pensjonatu. Potem ja jadę na plener z Ninoveronem do Chorwacji, przelew muszę puścić wcześniej.
    Jesli nie będzie przelewu to mi to ułatwi decyzję kto nie jedzie.

    Proszę o deklaracje. Tu lub na PW. Jak liczna grupa, najlepiej z kim grupa (jak uzgodnicie) i czy reflektujesz na pokój jedynkę.
    PILNE!!!!
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 12-04-2019 o 20:58
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  6. #116

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anita_wlo Zobacz posta
    W Ciechocinku był jeszcze z nami Anihil - Sebastian tym razem też z nami?
    Anita, jak masz jeszcze miejsce w grupie to z chęcią dołączę.
    D85,75,71 || N 14-24,24-70,70-200,200-500 || S 85A

  7. #117
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Przemek M Zobacz posta
    Zgadzam się, że grupy 4-osobowe są wygodniejsze, z drugiej jednak strony większość wolałaby jednak być w grupie 5-osobowej, niż nie pojechać wcale. Dla mnie OK będzie założenie że grupy są wstępnie 5-osobowe,
    Cytat Zamieszczone przez Przemek M Zobacz posta
    Co do wielkości to najchętniej 4-osobowej.
    Cytat Zamieszczone przez 562 Zobacz posta
    Co z tymi grupami?
    Na forum "formujemy", czy na miejscu?
    na forum koniecznie deklaracja, 4, 5, czy 6, czy obojenie.
    Personalnie - w praniu wyjdzie kto jest w grupie 6, kto w 5. Mozna od razu tu pisac kto z kim, ale ... uzgodnijcie to, by być w grupie o takiej samej liczebności.

    Cytat Zamieszczone przez 562 Zobacz posta
    szybko i krótko najlepiej 4 -y
    Cytat Zamieszczone przez Tomasz_K Zobacz posta
    To ja napiszę, że nie będzie tragedii jak będę w grupie 5 osobowej. To mój pierwszy taki wyjazd, więc nie do końca wiem jak to będzie wyglądało, ale chyba pół dnia starczy, żeby każdy zrobił kilka udanych zdjęć.
    Cytat Zamieszczone przez vid3 Zobacz posta
    Ja nie mam preferencji co do liczby osób.
    ..
    Przyjmie ktoś?
    Cytat Zamieszczone przez vid3 Zobacz posta
    Mogę do 5
    Cytat Zamieszczone przez Carlos_lo Zobacz posta
    ..updatnieta lista: Carlos, Pinokio, Fafniak .
    Cytat Zamieszczone przez piotrkora Zobacz posta
    ja dopasuję się do Anity może być 4 lub 5 osób
    Cytat Zamieszczone przez anita_wlo Zobacz posta
    No dobra czyli do mnie dołączył Piotrek. W Ciechocinku był jeszcze z nami Anihil - Sebastian tym razem też z nami?
    Cytat Zamieszczone przez anita_wlo Zobacz posta
    O to ja wolę do grupy 5 osobowej. Kto mnie przygarnie?
    Cytat Zamieszczone przez anihil Zobacz posta
    Anita, jak masz jeszcze miejsce w grupie to z chęcią dołączę.
    Wyłuskałem co tu pisaliście.
    Czyli mamy grupę 4 osobową, na razie w składzie 3 osobowej: pinokio fafniak carlos, kto do nich?

    Zalążek grupy 5 osobowej - Anita, anihil, piotrkora, kto do piątki? 2 osoby. EDIT - widze wpis Vid3, że do piątki.

    kashpir chce raczej w 4, może do fafniaka, może do opera z Rozalindą, tylko czy oper będzie razem z Rozalindą? Bo często byli w innych grupach.

    Na razie to nie mamy jednej pełnej grupy 5-osobowej, a to by dawało dopiero 21 uczestników ... Tylko większość milczy.

    Fajnie gdybyscie nie milczeli, tylko pisali że wam bez różnicy, albo że (przykład) wolicie 4-5.
    Wpisujcie się tu, jak nie to jutro rozsyłam do wszystkich SMS z zapytaniem. Tylko że w SMS nie umieszczę tyle tekstu, więc i tak skieruje w SMS do tego wątku.
    Czytasz - od razu tu deklaruj.
    Ci co się tu zdeklarują to nie dostana SMSa, jako zbędnego.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 12-04-2019 o 22:11
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  8. #118

    Domyślnie

    @Jacek jak rozumiem jakbym chciał 1-kę to wtedy koszt 1085?
    D85,75,71 || N 14-24,24-70,70-200,200-500 || S 85A

  9. #119
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anihil Zobacz posta
    @Jacek jak rozumiem jakbym chciał 1-kę to wtedy koszt 1085?
    Tak. Choć minus 120 jeśli w grupie 5 osobowej z Anitą, bo za bycie w 5 płaci się 480, a nie 600.
    Czyli masz koszt 965 zł.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  10. #120

    Domyślnie

    Ok to już wysłałem 965.
    D85,75,71 || N 14-24,24-70,70-200,200-500 || S 85A

Strona 12 z 42 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Podlaski plener modelkowy...
    By conik in forum Wydarzenia, aktualności fotograficzne
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 15-10-2009, 22:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •