Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
@anita_wlo na zamkniętej grupie na fb też nie macie modelek i portfolio kazdej z nich ? Pytam bo nie wiem.
Zazwyczaj standardem jest umieszczanie tego rodzaju informacji oraz innych spraw oranizacyjnych w zamkniętych grupach na fb a nie ogólnie na otwartym forum gdzie każdy możę sobie przejrzeć i przeczytać co planujecie.
Nie ma takiej grupy. Wszystkie inf. jakie zostały podane to właściwie są w pierwszym poście plus jedna modelka.

- - - - kolejny post - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez pinokio Zobacz posta
Ale się uczepilas Jacka. Jak sama zauważyłaś na te plenery jeździ ta sama grupa ludzi. Czy to będzie Ewa Z czy Kate Moss, będziemy każda modelkę fotografować. Większość z nich w realu jest inna niż na zdjęciach, więc o co ten rwetes. Każda grupa przywiezie swoje swoje rekwizyty. Na którąś na pewno będą pasować. Niech to będzie niespodzianka
Jak jestem jedyna która chce taką informację otrzymać to nie widzę problemu aby mi to przekazać w wiadomości prywatnej. I nie bylo by całej tej dyskusji która zainteresowane i niezainteresowane osoby czytają. A uczepiłam się bo widocznie jest to dla mnie ważna informacja :P