Close

Strona 11 z 42 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 418
  1. #101

    Domyślnie

    ja dopasuję się do Anity może być 4 lub 5 osób

  2. #102

    Domyślnie

    Ja nie mam preferencji co do liczby osób.
    Tyle tylko, że nie piję a błyskam.
    Przyjmie ktoś?

  3. #103

    Domyślnie

    A jako wzór umowy z modelką można użyć ten z Shutterstock tylko usunąć ich spółkę i zastosowanie handlowe oraz "każde inne" z umowy: https://ak.picdn.net/assets/cms/a752...el_release.pdf

  4. #104

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Carlos_lo Zobacz posta
    ja tez bede, inaczej przeciez zyc nie mozna; @fafniak zdezerterowal do cytrynowkowej grupy i kwasno sie zrobilo wiec jeszcze 2 osoby - jak tu nie skubniemy to przypatrzymy sie na miejscu - Jacek notuj - grupa Carlos, Pinokio


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Dopisz fafniaka myślę że jakos sobie poradzimy

  5. #105

    Domyślnie Plener "modelkowy" 4 - 7 lipca

    boje sie slowa jakos, pociesza mnie gra slow wiec postawie na jakosc updatnieta lista: Carlos, Pinokio, Fafniak - i teraz wymagania - wiemy co chcemy zrobic - zycie zmieni i tak scenariusze - ale, zeby pozniej nie bylo i Jackowi sie oberwalo - jedziemy naladowani pomyslami... podoba mi sie zawsze ta ekscytacja przedwyjazdowa...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  6. #106

    Domyślnie

    O to ja myślałam ze mnie ktoś przygarnie a tu do mnie się zgłaszają albo uciekają . A już chciałam pisać do fafniaka aby zabrał ze sobą trochę biżuterii którą robi jego żona.
    No dobra czyli do mnie dołączył Piotrek. W Ciechocinku był jeszcze z nami Anihil - Sebastian tym razem też z nami?
    Marcin z Kalisza, bo nie pamiętam jaki on tu ma nick, wiem że nie przyjedzie na plener a zawsze był ze mną w grupie.

  7. #107

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anita_wlo Zobacz posta
    O to ja myślałam ze mnie ktoś przygarnie a tu do mnie się zgłaszają albo uciekają . A już chciałam pisać do fafniaka aby zabrał ze sobą trochę biżuterii którą robi jego żona.
    No dobra czyli do mnie dołączył Piotrek. W Ciechocinku był jeszcze z nami Anihil - Sebastian tym razem też z nami?
    Marcin z Kalisza, bo nie pamiętam jaki on tu ma nick, wiem że nie przyjedzie na plener a zawsze był ze mną w grupie.
    Wezme trochę bizu - jak uda sie tobie zrobić jakieś fajne zdjęcia (a tego raczej jestem pewien ) to i tak będzi efajnie

  8. #108

    Domyślnie

    Jacek, napisałam do ciebie prywatnie na fb.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Wezme trochę bizu - jak uda sie tobie zrobić jakieś fajne zdjęcia (a tego raczej jestem pewien ) to i tak będzi efajnie
    Ok to wiesz co jak byś mógł tak z tydzień przed plenerem pstryknąć foty i mi wysłać co zabierzesz to dopasuję sobie stylizacje lub bieliznę :P

  9. #109

    Domyślnie Plener "modelkowy" 4 - 7 lipca

    ja bede od niedzieli 30, rozeznam teren i miejscowki; moze ktos chetny? mam nadzieje, ze zadna hektobomba mi tego nie rozwali; przy okazji bede sie usmiechac interesownie do ... ale o tym w nastepnym odcinku; mysle tez, zeby wziac kto pierwszy raz jedzie - warunek - pomysl na sesje; ja juz wlasnie mam pare - i zaczynam przygotowania


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez Carlos_lo ; 11-04-2019 o 20:18
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  10. #110

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anita_wlo Zobacz posta
    Jacek, napisałam do ciebie prywatnie na fb.

    - - - - kolejny post - - - - - -



    Ok to wiesz co jak byś mógł tak z tydzień przed plenerem pstryknąć foty i mi wysłać co zabierzesz to dopasuję sobie stylizacje lub bieliznę :P
    jak sobie? bedziesz pozowac? jupi! w koncu sie doczekalem..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

Strona 11 z 42 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Podlaski plener modelkowy...
    By conik in forum Wydarzenia, aktualności fotograficzne
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 15-10-2009, 22:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •