Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Goście, goście czyli Portugalia w Malboro

    Od kilku tygodni na gościnnych występach Malbork gości mały kontyngent z Portugali. Do 4 F-16 dołączył w zeszły piątek P-3C Orion.
    F-16 miały ćwiczyć loty z naszymi MiG-ami ale po ich ponownym uziemieniu latają tylko w okolice Kaliningradu ruskich wkurzać. Orion zapewne będzie ćwiczył loty partolowe nad bałtycką kałużą.

    Wrzucam tylko reportersko kilka kadrów z dwóch wypadów:

    1.



    2.



    3. w trybie van Gogh



    4. opłaciło się marznąć na wietrze kilka godzin pod płotem




    Wszystko tradycyjnie strzelone D7200 + Sigma 150-600 Sport. Obróbka śladowa.
    Miłośników pełnej rozdzielczości odsyłam na https://500px.com/boguckimarcin
    Zagrypiony D7200, Sigma 150-600 Sport, S 18-35 1.8, S 10-20 3.5, N35 1.8 i wskrzeszony Jupiter, pare(set) fotek

  2. #2

    Domyślnie

    Obróbka nie "śladowa", lecz "w sam raz". Świetna faktura na poszyciach, szczególnie na 2-ce.
    Na 4-ce pięknie siadł w kadrze. Troszkę ciasnawo przy śmigłach (ja bym tych kilka mm po bokach jeszcze zostawił żeby śmigło nie cięło krawędzi kadru), ale mi się podoba.

    Ta znacząca różnica kolorystyki maszyny na fotach 1 i 2 to wynik obróbki czy akurat światło tak zagrało? Na 2-ce kolorystyka maszyny dużo bardziej "wyprana z kolorów". Tak z ciekawości tylko pytam bo do fotek uwag nie mam.

    Acha... Na dwójce popracowałbym jeszcze lokalnie nad ziarnem we wlocie powietrza i pod płatami.
    Ostatnio edytowane przez Yanis ; 31-03-2019 o 13:20
    FOTO-ZABAWKI SPRZEDANE.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yanis Zobacz posta
    Obróbka nie "śladowa", lecz "w sam raz". Świetna faktura na poszyciach, szczególnie na 2-ce.
    Na 4-ce pięknie siadł w kadrze. Troszkę ciasnawo przy śmigłach (ja bym tych kilka mm po bokach jeszcze zostawił żeby śmigło nie cięło krawędzi kadru), ale mi się podoba.

    Ta znacząca różnica kolorystyki maszyny na fotach 1 i 2 to wynik obróbki czy akurat światło tak zagrało? Na 2-ce kolorystyka maszyny dużo bardziej "wyprana z kolorów". Tak z ciekawości tylko pytam bo do fotek uwag nie mam.

    Acha... Na dwójce popracowałbym jeszcze lokalnie nad ziarnem we wlocie powietrza i pod płatami.
    Yanis generalnie światło zmieniało się co chwila i to dość drastycznie. Wystarczyło że chmura przesłoniła słońce i robiła się ciemnica bez kontrastu. 2-ka to jedyna fotka gdzie musiałem mocniej poszaleć z suwaczkami żeby w ogóle móc ją pokazać. Oryginalnie to była w sumie czarna plama na szarym tle ale podciągałem mocniej ekspozycję, clarity i kontrast żeby coś z tej czarnej plamy wyciągnąć bo kadr wydawał się obiecujący. Sorki, umiejętności już mi się skończyły więc kolor wyszedł chłodniejszy i nie wiem jak szumy lokalnie wygonić. Ale jak widzisz zaczynam eksperymentować
    Wyjątkowo z eksperymentu nie wyszły ekskrementy więc wrzuciłem bo wynik końcowy mi się spodobał.
    Zagrypiony D7200, Sigma 150-600 Sport, S 18-35 1.8, S 10-20 3.5, N35 1.8 i wskrzeszony Jupiter, pare(set) fotek

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] Goście z Afryki :)
    By Atum in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 14-02-2020, 23:31
  2. [ Przyroda ] Goście
    By januszz in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 28-02-2012, 09:48
  3. [ Przyroda ] Mali goście
    By rokus1 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 27-01-2010, 15:31
  4. [ Przyroda ] Goście w karmniku
    By Gusioo in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 11-01-2010, 20:08
  5. [ Makro ] Wieczorni goście.
    By Jarek78 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 03-07-2009, 11:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •