Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Portret

  1. #1

    Domyślnie Portret

    Czy moze ktoś pomóc zrobić czarną prawą stronę tła i piękne zielone oczy
    mi wychodzi tak:


    robie rawy a więc i jego wrzucam ;]

    jeśli ktoś moze to niech wrzuca opis lub screeny jak robił to

  2. #2

    Domyślnie




    Nie wiem czemu ale inaczej wyglada na komputerze i inaczej jak wrzuce do internetu.
    No ale. Ja najpierw zmieniłam levels na takie by prawa strona była cała czarna, nastepnie nakładam maske i robie tak pedzlem by tylko prawa strona była ciemna. Jezeli chodzi o czy to zaznaczam je lassem i zmieniam hue/saturation tak by kolor był odpowiedni. Nastepnie na oczach używam narzedzi burne tool i dodge tool z 30%opacity i tam gdzie chcę rozjaśnić rozjaśniam dodge tool a tam gdzie chce przycemnić przycemniam burne tool co daje świetliste oczy. potem tylko małe kosmetyczne sprawy za pomocą stempla.
    D80, N105 2.8 mikro vr, N18-70. D300, N70-200 2.8 vr

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Może trochę obok tematu.. ale tak to widzę.Chodzi o koncepcję. Działanie na jpegu było. Za jasno?




    .
    . . . - - - . . .

    Bla, bla, bla

  5. #5

    Domyślnie

    ale kurcze prawa strona jest taka w kijowym kolorze a mi chodzi zeby była czarna lub jakies inne kolory

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Otiv Zobacz posta
    ale kurcze prawa strona jest taka w kijowym kolorze a mi chodzi zeby była czarna lub jakies inne kolory
    nie rozumiem dlaczego Ci się nie podoba oryginał ? Moim zdaniem wystarczyło by lekko rozjasnić, poprawić kolorki skóry.. a jeden z przepisów na Twój problem podał kolega wyżej. Przeczytaj jeszcze raz.


    .
    . . . - - - . . .

    Bla, bla, bla

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikuś Zobacz posta
    nie rozumiem dlaczego Ci się nie podoba oryginał ? Moim zdaniem wystarczyło by lekko rozjasnić, poprawić kolorki skóry.. a jeden z przepisów na Twój problem podał kolega wyżej. Przeczytaj jeszcze raz.


    .
    Koleżanka :P
    D80, N105 2.8 mikro vr, N18-70. D300, N70-200 2.8 vr

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Makargina Zobacz posta
    Koleżanka :P
    ups.. przepraszam, bardzo mi miło

    .
    . . . - - - . . .

    Bla, bla, bla

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    Poproszę moderatorów o kasacje tematu

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •