Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Szóstak

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2017
    Miasto
    Podkarpacie
    Posty
    85

    Domyślnie Szóstak

    Wilki już zjadły prawie wszystkie.Kilka sztuk się ostało.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rogacz 3.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	7,37 MB
ID:	22629
    Załączone pliki Załączone pliki

  2. #2

    Domyślnie

    Jakiś taki nie uczesany. Chyba dopiero wstał.

    Trochę światło nie dopisało, a szkoda bo model przyjemny.

    Natomiast czy to na pewno wilki zjadły większość saren, to miałbym pewne wątpliwości. Obawiam się ze znacznie więcej zostało zabitych przez ludzi i zdziczałe psy.
    W naturalnym środowisku, dapieżników jest znacznie mniej niż roślinożerców.

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2017
    Miasto
    Podkarpacie
    Posty
    85

    Domyślnie

    Światło faktycznie było kiepskie.
    Uwierz mi że wilki. Zdziczałych psów już nie ma bo zjadły je wilki.Co chwile słyszę że w mojej okolicy z pod budy psa wzieły. Myśliwi strzelają tylko minimum ( to co muszą zgodnie z planem RPŁ).Sarna jest najłatwiejszą zdobyczą dla wilka.Na kilku tyś ha jest około 20 sztuk wilków.Jak dawniej były rudle po 50-60 sztuk tak teraz jest po 3-4 sztuki i to tylko pod domami.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez linxxx Zobacz posta
    Światło faktycznie było kiepskie.
    Uwierz mi że wilki. Zdziczałych psów już nie ma bo zjadły je wilki.Co chwile słyszę że w mojej okolicy z pod budy psa wzieły. Myśliwi strzelają tylko minimum ( to co muszą zgodnie z planem RPŁ).Sarna jest najłatwiejszą zdobyczą dla wilka.Na kilku tyś ha jest około 20 sztuk wilków.Jak dawniej były rudle po 50-60 sztuk tak teraz jest po 3-4 sztuki i to tylko pod domami.
    Skoro do natury wrócił wystrzelany wcześniej przez myśliwych wilk, to najwyższy czas nie realizować nawet minimum planu łowieckiego związanego z odstrzałem saren.
    Wilki zaczeły same regulować ich populację i rola mysliwego wydaje się być zbędna, bo przecież człowiek ingerował w redukcję populacji saren z uwagi na brak ich naturalnego wroga.
    Nikon + Nikkor
    https://www.instagram.com/z_nurtem_sanu_i_dunajca/

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez linxxx Zobacz posta
    Myśliwi strzelają tylko minimum ( to co muszą zgodnie z planem RPŁ).
    Ale dla czego MUSZĄ? Sarny zagrażają ludziom??? Strzelają bo chcą. Strzelają bo lubią.

    PS.
    Ostatni raz broń miałem w rękach dziś rano. I nie była to broń biała . Lubie dziczyznę, ale nie udaję że MUSZĘ strzelać do zwierząt.

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2017
    Miasto
    Podkarpacie
    Posty
    85

    Domyślnie

    Takie są plany w sarnie bo leśnicy wciąż płaczą że im las zjadają ,to samo z jeleniami.Temat rzeka.Fotograf przyrody nigdy się z myśliwym nie pogodzi.
    Też lubię dziczyzne

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •