Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29
  1. #11

    Domyślnie

    kubedes - jestem przekonany, że nie rozpoznasz tego co pokażę na zdjęciu, więc nie do końca jest jak mówisz z tym Krakowem. temat wydaje się banalny ale zapewniam cię, że taki nie jest, jeżeli ktoś chce się dobrze przygotować. styl i tak zostanie rozpoznany, nieważne co by to było.
    poza tym walka z mistrzem od miejskich krajobrazów jest dla mnie wyzwaniem i porządną motywacją.

  2. #12
    Marcin Stawiarz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez StruceL Zobacz posta
    obiekt już znalazłem. pomysł na obraz też chyba mam. w środę jadę na wizję lokalną obejrzeć i zastanowić się czy osiągnę to co chcę. ale czuję, że tak łatwo nie pójdzie.
    na razie obiektu nie wybralem, bo nie wiem kiedy bede mogl i czy w ogole bede mogl zrobic zdjecie w miejscu, o ktorym mysle jedno jest jednak pewne.... gdy w weekend biegalem chwile z aparatem i chcialem ustrzelic jakas architekture w kwadracie, to bylo to niemal niemozliwe... wszystkie kadry byly dobre ale w pionie... wiec tym bardziej trzeba sie sprezyc do tego zadania.

  3. #13
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    jak dla mnie jedna z ciekawszych rozgrywek - kurcze nie mogę się doczekać rozwiązania

  4. #14

    Domyślnie

    All my life who am i?, kibicuję ci jak fix, żebyś se nie myślał. mam nadzieję, że sfotografujesz to o co ci chodzi i zrealizujesz swój pomysł.

  5. #15

    Domyślnie

    obraz już mam i chyba stworzyłem klimat o jaki mi chodziło ale broni nie składam. do końca terminu jeszcze chwilę wiec spróbuję jeszcze cos wymaścić.

  6. #16
    Marcin Stawiarz
    Gość

    Domyślnie

    ja jeszcze nie mam i nie wiem czy bede mial... kurcze pech, ze tylko do 20 lipca hehe, bo miedzy 27 lipca a 5 sierpnia bede mial sporo okazji zeby zrealizowac temat ;/

  7. #17

    Domyślnie

    To przesuńcie lekko termin.
    "Wolność twojej pięści musi być ograniczona bliskością mojego nosa."

  8. #18

    Domyślnie

    Racja, lepiej później, a lepiej.

    All my... zobaczymy czy uda ci się zrobić zdjęcie, by od razu nie było widać, że to twoje... :P

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mikkay Zobacz posta

    All my... zobaczymy czy uda ci się zrobić zdjęcie, by od razu nie było widać, że to twoje... :P
    Co Wy z tym, żeby Marcin robił na pojedynki zdjęcia, które nie będą rozpoznawalne? Skoro ma własny, ciężko wypracowany, a w dodatku świetny styl, to niech z tego korzysta. To tak ode mnie.
    "Wolność twojej pięści musi być ograniczona bliskością mojego nosa."

  10. #20

    Domyślnie

    no to przekładamy na 5 sierpnia... o ile administracja nie ma nic przeciwko.
    prosimy admina o zaakceptowanie tego faktu i nie wyciąganie konsekwencji .
    ukłony.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •