Close

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 76
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Cóż... każdy ma jakąś swoja opowieść
    Ciekawa byłaby reakcja ludzi gdyby w pomieszczeniu obok umieścić krzyż smoleński...
    To istnieje coś takiego jak "krzyż smoleński"???

    Natomiast krzyż z wystawy, bez opisu nic nie znaczy. A z opisem to dowód na rozchwianie emocjonalne dwóch nastolatków.
    Przy okazji warto zastanowić się nad etymologią słowa "pedał". Wtedy okaże się że wcale nie jest obraźliwe, lecz określa pewne zachowania, przez niektórych uważane za normalne.

    - - - - kolejny post - - - - - -
    @fafniak - świetny wątek założyłeś.
    Często przejeżdżam koło Zachęty, a nie wszedłem od kilkunastu lat. Najwyższa pora znaleźć trochę czasu i wstąpić.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    To istnieje coś takiego jak "krzyż smoleński"???
    No ten który próbowano wywalić z krakowskiego przemieścia

  3. #23

    Domyślnie

    "Próbowano"??? Chyba go przeniesiono, ale w Warszawie tylko bywam, telewizji ostatnio nie oglądam, to może mam nieaktualne informacje.

  4. #24

    Domyślnie

    Ale były jakieś szarpaniny, aktywisci jednej i drugiej strony..

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Cóż... każdy ma jakąś swoja opowieść
    Ciekawa byłaby reakcja ludzi gdyby w pomieszczeniu obok umieścić krzyż smoleński...
    Czy krzyż smolenski był czymś więcej niż.. krzyżem? Stwiajacy go nie mieli żadnych dodatkowych intencji, żeby to podciągac pod sztukę. A już w ogóle nie da się tego zestawić z tematem "Strachów".

  6. #26

    Domyślnie

    Był emanacją wiary, znakiem wspólnoty, swoistym przyzwaniem dla tych którzy są podobni, tacy sami.
    Czy był sztuką? Wątpię. Czy to co zaprezentowałeś jest sztuką? Nie wiem. Dla mnie spełnia podobna rolę jak ten krzyż o którym wspomniałem.
    Zestawienie tych dwóch krzyży byłoby prawdziwym współczesnym starciem upiorów naszych czasów

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Cóż... każdy ma jakąś swoja opowieść
    Ciekawa byłaby reakcja ludzi gdyby w pomieszczeniu obok umieścić krzyż smoleński...
    Byłoby to na pewno bardzo ciekawe, ze względu na reakcje. Już sobie wyobrażam jak ktoś protestuje, że "nasz krzyż jest lepszy, prawdziwszy bo... i nie może stać obok".
    Ktoś powiedział "w sztuce nie ma miejsca na to co odpowiednie i właściwe".
    Ostatnio edytowane przez cybulski ; 16-03-2019 o 19:43
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 TT50/1.2||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    Byłoby to na pewno bardzo ciekawe, ze względu na reakcje. .
    A teraz wyobraź sobie wideo (tych reakcji) zrobione przez kogoś kto nie ma zamiaru przyłożyć jednej ze stron

  9. #29

    Domyślnie

    Uważam, że wątek jest naprawdę okey. Nie przejmuj się tym, że nie pamiętasz wszystkich twórców wystaw na których byłeś - większość osób ma problem z zapamiętywaniem imion i nazwisk (ja niestety także). Bardzo często chodzę na wystawy, lubię to. Mam wrażenie, że przenosze się do innego świata, do mysli calkiem innych osób. Jest to niesamowicie ciekawe doświadczenie.
    www.pajacyk.pl

  10. #30

    Domyślnie

    Jest świetna wystawa w CSW (warszawa pałac ujazdowski) - POLECAM
    warto wpaść - wczoraj byłem na szybkich / bardzo szybkich zdjęciach dziś idę z małżowinką - relacja prawdopodobnie wieczorem

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Ahh i bym zapomniał - przeobłędne rzeźby w teatrze narodowym

    https://teatrwielki.pl/dzialalnosc/g...bara-falender/ - to co na zdjęciu nie jest zbyt ciekawe ale...

    https://www.google.com/search?q=barb...=1920&bih=1125

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. (Ogolny) Czy warto jest sie bic o swiatlo?
    By OKS92 in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 03-02-2013, 08:21
  2. [ Portret ] Ogólny pokaz
    By emsolo in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 25-03-2009, 22:12
  3. zestaw ogólny do D300
    By Sztywny in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 03-01-2009, 23:30
  4. BIESZCZADY 2008 OGÓLNY PLENER JESIENNY FORUM i NKP
    By hesja in forum Plenery i warsztaty rok 2008 (Pojezierze waleckie, Bieszczady)
    Odpowiedzi: 598
    Ostatni post / autor: 09-11-2008, 23:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •