Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: Jaki statyw

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez misiak76 Zobacz posta
    Jeszcze nie miałem problemu z zakręcanymi zaciskami w mrozie i przy - 15 stopniach wszystko mi działało. A mam obecnie dwa takie statywy jeden tani chińczyk Inorel, a drugi drogi chińczyk Sirui i w żadnym nie miałem takiej przypadłości. Carbon ma wadę taką, że w mrozie jest bardziej podatny na uszkodzenia i w mrozie uszkodzilem i mi pekly zaciskowe kijki trekingowe bleckdaimond i dlatego nie kupię na zaciski statywu.

    Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

    No to ja czułem istotną różnicę na niekorzyść nakrętek. Kolega miał Manfrotto na zaciski, i rozłożenie, oraz złożenie statywu zajmowało mu jakieś kilka razy mniej czasu niż mi. Co prawda, Camrock nie jest z karbonu, ale na mrozie ewidentnie nakrętki dostawały dość dużego oporu. Za dużego jak dla mnie.

  2. #12

    Domyślnie

    Budżet trochę większy ale może znajdziesz taniej, no i ten zestaw masz z głowicą
    http://www.cyfrowe.pl/aparaty/statyw...bh-34-kit.html

    Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
    Nikon D90 + Nikor 18-105 VR; Nikor 35 1,8; samyang 14/2,8 i kilka drobnostek

  3. #13

    Domyślnie

    A co sądzicie jeszcze o statywie fotopro
    https://www.rbl24.pl/pl/p/Statyw-Fot...wa-62Q/401?ZMS
    Jest dosyć funkcjonalny i ma spory udźwig, możecie polecić tę firme?

  4. #14

    Domyślnie

    To bardzo porządny statyw. Mam MGA-584N. Jest ponad 100 zł tańszy i też daje radę. 684 ma trochę lepszą głowicę.

  5. #15
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2018
    Miasto
    Okolice Żywca
    Posty
    95

    Domyślnie

    @LisuMonster pochwal się jeśli coś wybrałeś, sam stoję przed podobnym wyborem i chętnie poznam Twoją opinię.

  6. #16

    Domyślnie

    Narazie niestety jeszcze się zastanawiam i próbuje dostać statyw fotopro. Był dostępny w jednym sklepie ale niestety powiedzieli że im z churtowni niedosłali i teraz mam problem. A kurcze taki fajny był.

  7. #17

    Domyślnie

    Może zerknij na Statyw Sirui T-2005X + głowica G-20KX. Cena podobna jakość trochę lepsza.

  8. #18

    Domyślnie

    Troche za niski jak dlka mnie

  9. #19

    Domyślnie

    Nie tak dawno kupiłem Statyw Sirui T-2205X + głowica K-20X. Wg danych 143cm. Mierzyłem poziom mocowania body i jest to 150cm. Generalnie w pozycji stojącej aparat trzyma się na wysokości ok 160cm w zależności od wzrostu. Pytanie czy te 10 cm coś załatwia? Z Fotopro jest chyba jakiś problem bo nigdzie go nie ma.

  10. #20

    Domyślnie

    Faktycznie Fotopro nie ma nigdzie, jakas masakra.
    Patrząc na te wszystkie satywy to i tak wybrał bym w sumie manfotto, nie ze względu na lans firmy i wgl. tylko na to że wydaje mi się poprostu najlepszy ze wszystkich które patrzałem. Ale jeszcze myśle na zaoszczędzeniem kilku złociszy i kupieniem statywu genesis,

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Po długich zastanowieniach i czytaniach opini wybrałem statyw https://www.cyfrowe.pl/aparaty/triop...monopodu-.html
    Jest wysoki, ma duży udźwig i jest funkcjonalny.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Jaki statyw?
    By crusiek in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-01-2018, 16:02
  2. Jaki statyw?
    By Rufus92 in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 19-06-2016, 19:09
  3. Jaki statyw?
    By amandziiia in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-08-2015, 12:27
  4. Jaki statyw, jaki spust? Proszę doradźcie coś.
    By K.Piechowicz in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-03-2009, 23:05
  5. Jaki statyw?
    By odii in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 09-06-2007, 15:37

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •