Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Lightroom 6 nie wyświetla Develop? Proszę o pomoc...

    Pudełkowy Lightroom 6. Wcześniej wszystko działało poprawnie. Pobrałem z Adobe 30 dniowy trial, bezpłatny, w trakcie korzystania z Lr pudełkowego. Po wygaśnięciu 30 dni wersji próbnej, Lr pudełkowy przestał działać, nieaktywny Develop.
    Wyświetla się komunikat- Develop modules is disabled. Plese purchase a membership or license to reactivate the Develop module. If you have a serial number to enter, please sign out from the Help menu and sign in again, the click License This Software.
    Laptop APPLE MacBook Pro 13.3 i5/8GB. System macOS.
    Teraz laptop jest u informatyka, nic nie może zrobić? Było utworzone nowe konto na Adobe i też nic, cały czas jest to samo. Może trzeba sformatować system? Mówi, że Windows jest prosto sformatować, ale z macOs już nie?
    Proszę o informację co zrobić, chętnie mogę wysłać komputer do instalacji Lr.
    Pozdrawiam serdecznie Marek

  2. #2

    Domyślnie

    Miałeś pudełkowy LR6 i na nim działałeś. Pytanie jakie oprogramowanie w wersji trial zainstalowałeś później?

  3. #3
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Zainstalują taką wersje jak masz licencje, loguj się do konta adobe gdzie ta licencja jest przypisana.
    Lr pudełkowy w Creative Cloud nazywa się Lightroom CC (2015) 6.0 i można uaktualnić do wersji 6.14

  4. #4

    Domyślnie

    Tak mam pudełkowy LR6.
    Koesh - przekaże Twój wpis informatykowi.
    Potrzebuję jeszcze numer tel. do Adobe, ale w języku polskim?
    Mam taki numer, ale nie idzie dodzwonić się 8004411935

  5. #5
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale takie rzeczy samemu się robi, aplikacja creative cloud, instalujesz co masz kupione i jak prosi o klucz lub logowanie to wpisujesz, tyle.
    Po zalogowaniu się do konta adobe masz bardzo szybki kontakt z obsługą po angielsku, nie wiem czy jest polski.

  6. #6

    Domyślnie

    Tak, kilka razy już był instalowany, z płyty i pobrany ze strony Adobe. Klucz działa, instaluje się poprawnie. Tylko gdzieś w systemie zapisane jest, że pamięta wersję próbną na abonament? Cały czas nie aktywny jest Develop.

  7. #7

    Domyślnie

    Atakowałbym support Adobe bo z takiego powodu nie chciałoby mi się przeinstalowywać systemu.

  8. #8
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marekawo Zobacz posta
    Tak, kilka razy już był instalowany, z płyty i pobrany ze strony Adobe. Klucz działa, instaluje się poprawnie. Tylko gdzieś w systemie zapisane jest, że pamięta wersję próbną na abonament? Cały czas nie aktywny jest Develop.
    Ale to że klucz działa to jeszcze nie oznacza że jest ok, logowanie do konta adobe działa? i czy pokazuje co masz kupione? a potem czy masz odpowiednią wersje Lightroom zainstalowaną ?

  9. #9

    Domyślnie

    Logowanie na konto Adobe działa. Właśnie to jest też dziwne, że nie widać teraz kupionych produktów na moim koncie? Program był instalowany z płyty i też z konta Adobe? Na drugim laptopie działa poprawnie LR, wczoraj zainstalowałem z płyty, żeby sprawdzić czy działa, działa.
    Dzisiaj zaatakuje suuport Adobe, zobaczymy?

  10. #10

    Domyślnie

    @marekawo napisz może jaki jest finał Twojego ataku na Adobe, bo temat jest dość ciekawy i może się jeszcze komuś przydać.
    Inna sprawa, że w innych wersjach Lr przy instalacji wyższej nie nadpisuje niższej. Ja dla przykładu mam równocześnie zainstalowany Lr 5.7 i 6.14. Lr6 przy instalacji importował sobie wszystkie ustawienia z Lr5, ale każdy teraz żyje własnym życiem i nie przeszkadzają sobie.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Lightroom nie wyświetla google maps
    By Krzysztofh in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 09-01-2019, 17:43
  2. Develop module is disabled - Lightroom 2015 CC
    By przemysllaw in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-10-2017, 20:33
  3. Lightroom - wyświetla zdjęcia w słabej jakości
    By Cahir in forum W trakcie obróbki
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 09-09-2016, 21:19
  4. Lightroom 3.2 nie wyświetla profili obiektywów
    By tomek_bartus in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-06-2015, 18:49
  5. Lightroom 3 proszę o pomoc.
    By creus in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-09-2010, 16:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •