Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21

    Domyślnie

    Wyrazy uznania za same zdjęcia i za wkład pracy. Bardzo się podoba
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  2. #22

    Domyślnie

    A, ok, zmyliła mnie nazwa - Tschingel koło Axalp to nazwa górki, na której bywałem dosyć często.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NickOnMe Zobacz posta
    Opis robienia zdjęć b. ciekawy, sporo poświęcenie z Twojej strony, żeby uwiecznić koleżanki i kolegów w czasie akcji. Czyli mają i dokumentację swoich osiągnięc sportowych i po porosty kapitalne "pamiątki", do których z pewnością sięgną po latach. A czy Ty masz szansę, że ktoś zrobi Ci zdjęcia w takich ekstremalnych okolicznościach wyczynu wspinaczkowego (z gwarancją poprawnej fotki)? Czy tylko jesteś niewidocznym bohaterem tych zmagań?
    Z jednej strony bardzo lubię to robić i mam z tego satysfakcję, z drugiej pracuję też z zawodnikami, którym zależy na dobrych fotach dla sponsorów z nimi pracuje się najłatwiej, bo doceniają dobre zdjęcia, zależy im tak samo jak mnie i dzięki temu dużo wspólnie możemy zrobić, ponieważ zdają sobie sprawę, że trzeba się napracować, żeby wyszło dobrze i akceptują to. Powolutku przebijam się ze swoimi zdjęciami, doczekałem się kilku publikacji w Polsce i za oceanem (ciekawe, że w największym magazynie branżowym w Polsce poszło na całą stronę zdjęcie, które tutaj, na forum kilku kolegów opatrzyło epitetami typu "niechlujne" ) Ostatnia publikacja w GymClimber z USA:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	GymClimberInsta.jpg
Wyświetleń:	239
Rozmiar:	508,9 KB
ID:	22000

    Natomiast, jak samemu sobie nie zrobię to nikt nie zrobi ;-P Z podbitym okiem przez kawał lodu ;-P

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0115small.jpg
Wyświetleń:	236
Rozmiar:	456,5 KB
ID:	22001

    A na poważnie to bardzo brakuje mi fajnych zdjęć z backstage, już nieraz rozmawialiśmy z kumplem, który tez w tym głęboko siedzi, że musimy się w końcu umówić i sobie wzajemnie porobić a jeszcze fajnie byłoby zrobić film...

    - - - - kolejny post - - - - - -
    @grafo @Dho'ine dziękuję bardzo

  4. #24

    Domyślnie

    Dwie pasje wzajemnie się napędzające. Moje gratulacje za publikacje i życzę dalszych sukcesów (w obu pasjach)

  5. #25

    Domyślnie

    Świetne zdjęcia, a jak jeszcze okrasiłeś je komentarzem - bomba. Wielkie dzięki za obraz i tekst. Nie ma to jak połączenie dwóch hobby.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  6. #26

    Domyślnie

    @NickOnMe @Kojocisko dziękuję za komentarze i wizytę, stay tuned, wkrótce coś jeszcze wpadnie Jeśli kogoś zainteresował ten temat, to zapraszam też do galerii na Instagramie i FB, jest tam dużo więcej zdjęć, nie tylko z lodospadów

  7. #27

    Domyślnie

    5.
    Krzysztof Rychlik na "Luuuser" M6+ w sektorze Ueschenen, Kandersteg.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC1198readySMALL.jpg
Wyświetleń:	156
Rozmiar:	1,59 MB
ID:	22091

  8. #28
    La
    Gość

    Domyślnie

    Jako że nic nikt, to ja Ci napisze, że się podoba. Zrobiłbym też drugą wersję mniej dokumentalną, tzn. minimalnie inny kadr + usunięcie supportu z plecakami, żeby dół pozostał czysty, linę też out dla hardcore wersji

  9. #29

    Domyślnie

    Fajna pasja i świetne zdjęcia. Najbardziej podobają mi się 4 i 5. Co do filmu, który chciałbyś nakręcić, ciekawe ujęcia mogłyby być z drona.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manat Zobacz posta
    Fajna pasja i świetne zdjęcia. Najbardziej podobają mi się 4 i 5. Co do filmu, który chciałbyś nakręcić, ciekawe ujęcia mogłyby być z drona.
    Dzięki, co do filmu myślałem właśnie o dronie także, kilka kadrów na pewno fajnie by siadło.
    @Lassar dzięki za odwiedziny i komentarz, choć wydaje mi się, że plecaki i asekurant podkreślają skalę i przestrzeń.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    6.
    Paweł Górka na lodospadzie w Tschingel. Tym razem nieco szerzej

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC0627readySMALL.jpg
Wyświetleń:	90
Rozmiar:	1,95 MB
ID:	22238

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] Sople
    By kashmir in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 23:19
  2. Wspinaczka
    By Obiektywnie in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-06-2011, 07:26
  3. [ Przyroda ] wspinaczka
    By Stryj in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-05-2010, 16:58
  4. [ Sport ] Wspinaczka
    By LWO in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-09-2009, 16:09
  5. [ Przyroda ] Wspinaczka
    By michalv in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 05-10-2006, 21:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •