Close

Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314
Pokaż wyniki od 131 do 138 z 138
  1. #131

    Domyślnie

    Dzięki @koesh

    Kupiłem ten model Lenovo:
    https://www.x-kom.pl/p/484305-notebo...x-gtx1050.html

    Postanowiłem wybrać opcje z większym dyskiem SSD M.2 480GB i zwiększyłem ilość pamieć do 32GB.
    Do końca miesiąca jest promocja gdzie gratis do tego modelu dostaje 200zł, plecak Lenovo Y Gaming Armored Backpack, myszkę Legion RGB M200 Gaming Mouse.
    Dodatkowo do końca roku obowiązuje usługa door to door pięć dni na naprawę, albo zwrot gotówki i naprawiony sprzęt.
    Przekonały mnie do tego zakupu dobre parametry, wydajny procesor, dwa dyski i sporo ramu oraz duża ilość portów i rozszerzona gwarancja.
    Teraz będzie tylko potrzeba dokupienia monitora.

  2. #132

    Domyślnie

    Kawał sprzętu. Daj znać jak ci się sprawuje.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  3. #133

    Domyślnie

    Jak na razie to jestem bardzo zadowolony, słychać od czasu do czasu jak uruchamia się na kilka sekund chłodzenie i to jest odgłos porównywalny do wiaterku w plenerze Nie jest to jakieś uciążliwe.
    Nie instalowałem żadnych programów wiec o pełnej wydajności trudno powiedzieć na dzień dzisiejszy. Chciałem odczekać te kilka dni i dopiero wtedy będę miał jakieś większe możliwości opisu po zainstalowaniu programów. Na dzień dzisiejszy wszystko działa idealnie, żadnych problemow.

  4. #134
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Upewnij się że masz ten większy SSD na PCIe bo to różnie z tymi magikami bywa.

  5. #135

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Upewnij się że masz ten większy SSD na PCIe bo to różnie z tymi magikami bywa.
    Dysk to Patriot Scorch M 2
    X-kom jak pytałem przed zakupem mówili wymijająco jakie dyski montują, min. AData, Goodram, Crucial, Samsung, jedynie co zaproponowali to do zamówienia mogłem zamieścić dodatkową informacje jeśli np. preferował bym dysk Samsunga bo o takim wspomnieli. Przy odbiorze sprzedawca kompletnie nie potrafił mi odpowiedzieć jaki dysk jest zamontowany i po konsultacji powiedział że jednak Samsungów nie montują. Po sprawdzeniu jakie mam dyski okazuje się to Patiot Scorch M.2 i innej informacji nie widzę. Dysk 480GB, tylko jak sprawdzam w sklepie x-kom takiego dysku nie mają w ofercie. Wszystkie nowe dyski Patriot Scorch M.2 to 128GB, 256GB i 512GB być może mieli jakieś stare zapasy, albo są używane inne modele do montażu jak te w sklepie. Wszystkie nowe modele są na PCIe.

  6. #136
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    No to jest ok bo Patriot Scorch to dobre dyski i są na PCIe.

    ( oznaczenie M.2 nic tu nie wnosi i tego nie powinno się używać żeby nie mieszać bo użytkownika powinno interesować tylko czy jest PCIe czy SATA, nawet NVMe nie jest tu istotne bo przy dysku SATA przecież nie pytamy czy jest AHCI )

  7. #137

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    No to jest ok bo Patriot Scorch to dobre dyski i są na PCIe.

    ( oznaczenie M.2 nic tu nie wnosi i tego nie powinno się używać żeby nie mieszać bo użytkownika powinno interesować tylko czy jest PCIe czy SATA, nawet NVMe nie jest tu istotne bo przy dysku SATA przecież nie pytamy czy jest AHCI )
    Dzięki

  8. #138

    Domyślnie

    Podpinam się pod wątek z bardzo konkretnym pytaniem:
    Czy miał ktoś z Was do czynienia z Dell'em Precision 5530?
    Jest to workstation odpowiadajaca designem serii xps 15- mam jednak przekonanie, że być może w tym modelu uda się uniknąć opisanych w tym wątku przypadłości serii xps 15. Czy ktoś z Was miał do czynienia z tym modelem?
    Kusi mnie tu matryca UHD - z racji lepszego pokrycia przestrzeni Adobe RGB - niż w przypadku matowych ekranów FHD ... oczywiście na co dzień będzie podpinany skalibrowany monitor - ale do wstępnej oceny zdjęć na sesji - ten ekran (wiem - jest tu tylko błyszczący) podobno świetnie się sprawdza. Piszę podobno - nie miałem go jeszcze przed oczami.
    Czy słusznie zakładam, że seria Precision z samego założenia jest bardziej godna uwagi niż XPS?

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Jeszcze jedno pytanie - czy firma frog.pl jest Wam znana?
    100% pozytywnych komentarzy i wyłącznie outletowy sprzęt w ofercie

Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314

Podobne wątki

  1. TOKINA 16-28 2.8 PRO FX NIKON - wypukłe szkło - czy jest opcja założenia filtrów?
    By highlander in forum Filtry, konwertery, pierścienie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-03-2016, 19:58
  2. ViewNX 2 - jest opcja spolszczenia ?
    By Deti in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-01-2014, 11:00
  3. Gdzie jest opcja USB-PTP w NIKONIE D60?
    By Frozner in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-09-2009, 08:04
  4. [ Krajobraz ] dobra trawka nie jest zła...
    By brun in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 01-05-2009, 19:20
  5. Czy jest taka opcja... podniesienie lustra przed strzaŁem
    By JanusZZZ in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 30-07-2006, 23:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •