Close

Strona 13 z 14 PierwszyPierwszy ... 311121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 138
  1. #121
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Nic ci nie da, a jak włączysz grę to będzie cieplej

  2. #122

    Domyślnie

    Przecież przy zakupie takich komputerów i tak dają gwarancję, najczęściej 12-miesięczna. Przypomnę, że gdy kupujemy coś na firmę, to też bardzo często gwarancja jest trochę krótsza w stosunku do tej z której mogą korzystać standardowi użytkownicy.
    Poza tym sprzęt poelasingowy jest wielokrotnie tańszy. Można dołożyć dodatkowo SSD, trochę RAM-u i za niewiele ponad 1k zł, można cieszyć się naprawdę wydajnym lapkiem czy PC-tem. Proponuję tutaj jeszcze sprawdzić: https://pro4it.pl/m/48/laptopy-hp

  3. #123

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ralf Zobacz posta
    Przecież przy zakupie takich komputerów i tak dają gwarancję, najczęściej 12-miesięczna. Przypomnę, że gdy kupujemy coś na firmę, to też bardzo często gwarancja jest trochę krótsza w stosunku do tej z której mogą korzystać standardowi użytkownicy.
    Poza tym sprzęt poelasingowy jest wielokrotnie tańszy. Można dołożyć dodatkowo SSD, trochę RAM-u i za niewiele ponad 1k zł, można cieszyć się naprawdę wydajnym lapkiem czy PC-tem. Proponuję tutaj jeszcze sprawdzić: https://pro4it.pl/m/48/laptopy-hp
    To że komputery poleasingowe są znacznie tańsze to racja, kupujemy często kilku letni sprzęt. Obawiam się że za niewiele ponad 1000 raczej będzie trudno coś wybrać, szczególnie jak ma służyć do obróbki zdjęć

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Ja od lat kupuję Delle z outletu. Zwłaszcza, że modele biznesowe mają zwykle ponad dwa lata serwisu NBD, który u Della działa.
    Jesli chcesz komputer ze spokojnym designem, to współczesne Delle Latitude są naprawdę ok.
    Swoją drogą po trzech superwydajnych Precisionach z czterowątkowymi i7 rok temu przesiadłem się na ultrabooka Latitude 7480 z niskonapięciowym, dwurdzeniowym i7 poprzedniej generacji.
    Właśnie bez większego cierpienia obrabiam na nim 140 rawów z D850. (dysk ssd, 16GB RAM)
    @Kojocisko Z jakiego źródła kupujesz i co skłoniło cię do zamiany Precisiona na Latitude ? Ponoć Precisiony są bardziej trwałe, jakie modele miałeś ? Zmieniłeś bo uległ awarii Precision ?
    Ostatnio edytowane przez tandori ; 13-03-2019 o 17:21

  4. #124
    ksh
    Gość

  5. #125

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tandori Zobacz posta
    ........ Z jakiego źródła kupujesz i co skłoniło cię do zamiany Precisiona na Latitude ? Ponoć Precisiony są bardziej trwałe, jakie modele miałeś ?
    Zwykle kupuję na Allegro od użytkownika "lolakim". Precisiony i Latitude to w trwałości podobna półka, Precisiony zwykle pozycjonuje się jako stacje robocze - są zwykle bardzo wydajne.
    Ale niestety najmniejszy Precison to 15 cali, a ja chciałem prawdziwego ultrabooka. Stąd mój Latitude, zresztą trochę wbrew firmowym standardom, bo u mnie Precision jest firmowym standardem.
    I zupełnie mi nie jest potrzebna druga karta graficzna, itp.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  6. #126

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Co do tego linku to brakuje tego modelu z x-kom Lenovo Legion Y530-15 i7/16GB/480+1TB/Win10X GTX1050 tam wydaje mi się najkorzystniejsza oferta, jest duży wybór modeli i możliwość zmiany w pamięci i dysku. 200zł i akcesoria to promocja która dotyczy omawianego modelu i x-kom jest oficjalnym przedstawicielem, wiec mógłbym brać w tym udział. Próbowałem wynegocjować lepszą cenę w x-kom i niestety nic nie osiągnąłem, brak również informacji o zmianie dysku na większy, piszą wymijającą że mogą zastosować kilka z możliwych, ale nie udzielają informacji jakich. Co do Lenovo Premium Care to z tego co piszą w regulaminie to wystarczy wybrać dowolny model Lenovo Legion i zarejestrować się. Na stronie x-kom tego nie widziałem.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Zwykle kupuję na Allegro od użytkownika "lolakim". Precisiony i Latitude to w trwałości podobna półka, Precisiony zwykle pozycjonuje się jako stacje robocze - są zwykle bardzo wydajne.
    Ale niestety najmniejszy Precison to 15 cali, a ja chciałem prawdziwego ultrabooka. Stąd mój Latitude, zresztą trochę wbrew firmowym standardom, bo u mnie Precision jest firmowym standardem.
    I zupełnie mi nie jest potrzebna druga karta graficzna, itp.
    Piszesz o nowych produktach czy używanych ?

  7. #127

    Domyślnie

    Piszę o nowych produktach z outletu Dell'a. Choć akurat to co napisałem mogłoby dotyczyć także sprzętu używanego.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  8. #128

    Domyślnie

    OK, dzięki

    Jest jakaś różnica pomiędzy Display Port i HDMI 2.0 przy podłączeniu monitora ? Z tego co pamiętam to HDMI nie było polecane, tutaj jest 2.0 to coś zmienia na plus ?

  9. #129
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    HDMI 2.0 w pełni zastępuje displayport jeśli gpu wspiera takie rozdzielczości, dawniej hdmi domyślnie źle ustawiało monitor i wrzucało ustawienie jak dla TV ale to już stare czasy.
    USB 4 chyba rozwiąże problemy różnych wyjść ale to dopiero w tym roku modele będą miały.

  10. #130

    Domyślnie

    Podstawowa różnica w praktyce jest taka, że monitory graficzne (te bardziej budżetowe i popularne, np. NEC) są prekalibrowane domyślnie i standardowo na złączu DP. Prekalibracja to fajna, wygodna i dość nie droga opcja na posiadanie przyzwoitego monitora graficznego. Oczywiście można zrobić kalibrację na stanowisku pracy na dowolnym łączu, co jednak zwykle jest bardziej kłopotliwe.

Strona 13 z 14 PierwszyPierwszy ... 311121314 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. TOKINA 16-28 2.8 PRO FX NIKON - wypukłe szkło - czy jest opcja założenia filtrów?
    By highlander in forum Filtry, konwertery, pierścienie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-03-2016, 19:58
  2. ViewNX 2 - jest opcja spolszczenia ?
    By Deti in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-01-2014, 11:00
  3. Gdzie jest opcja USB-PTP w NIKONIE D60?
    By Frozner in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-09-2009, 08:04
  4. [ Krajobraz ] dobra trawka nie jest zła...
    By brun in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 01-05-2009, 19:20
  5. Czy jest taka opcja... podniesienie lustra przed strzaŁem
    By JanusZZZ in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 30-07-2006, 23:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •