Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Daniela

  1. #1

    Domyślnie Daniela



    Daniela pochodzi z Bergen. Pracuje na Morzu Północnym i do pracy lata sobie helikopterem





    1
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DPC_1289logo.jpg
Wyświetleń:	890
Rozmiar:	646,9 KB
ID:	21323





    2
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DPC_1275logo.jpg
Wyświetleń:	456
Rozmiar:	358,3 KB
ID:	21324











  2. #2

    Domyślnie

    Oho iście królewskie, doskonale wykonane. Skąd pomysł takiej stylizacji? Idealnie.

  3. #3

    Domyślnie

    To jest świetne!
    Bardzo podobają mi się takie zdjęcia stylizowane pod malarstwo.
    Jak wygląda rozstawienie światła przy takiej fotografii?
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  4. #4

    Domyślnie

    Fajny pomysł. Patrząc jednak na zdjęcie 1 wydaje mi się, że prawa ręka, ramię są niewłaściwie ułożone w stosunku do reszty ciała. Zdjęcie 2 głęboki cień sprawił, że nos stał się duży i dziwnie szary.

  5. #5

    Domyślnie

    Jurek Ż, gdzie prawa ręka powinna się według Ciebie znajdować? Liczę na to, że nie napiszesz: Na brzuchu
    Do spiritus i jurakol. Oświetlenie takiej sesji nie różni się niczym od oświetlenia innych sesji. Dwie lampy z mojej prawej, jedna wyżej, druga niżej. Modyfikatory koniecznie z gridem dla zwiększenia kontrastu. Z lewej lampa na tło.
    Stylizacja, chciałem uniknąć oczywistych zdjęć gdzie dama stoi trzymając się za brzuch i zastanawiając się co tam się jej stało Poniekąd się to udało, jednak kilka tych trzymanych musiałem też popełnić z czego dumny nie jestem.

  6. #6

    Domyślnie

    Oba świetne, ale ciut bardziej lubię pierwsze. W jakimś sensie, to zdjęcie jest dla mnie defincją wysokiej klasy zawodowstwa. Widać świetne rzemiosło, nienaganną technikę i tą nieokreśloną lekkość i pomysł, które razem składają się na tej klasy fotografię.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  7. #7

    Domyślnie

    [QUOTE=esperal;4033432]Jurek Ż, gdzie prawa ręka powinna się według Ciebie znajdować? Liczę na to, że nie napiszesz: Na brzuchu


    Uważam, że wystarczyło nieco zmienić pozycję osoby fotografowanej. Prawe ramię nie byłoby tak wysoko, a całość znacznie by zyskała. Przepraszam, że ośmieliłem się to zauważyć, ale taki już jestem.

  8. #8

    Domyślnie

    Świetny powrót po dłuższej nieobecności kolego esperal. Pięknie przygotowana sesja od początku do końca. Fakt poza na 1 może budzić wątpliwości. Ale i tak kawał dobrej fotografii. Bardzo fajne rekwizyty i tło i świetnie oświetlone.

  9. #9

    Domyślnie

    Ale idealnie trafiłeś z pozą na #1 i opisem "do pracy lata sobie helikopterem"
    Co do kadru i obrabiania, kolorów, świecenia to jak koledzy wszystko na +
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  10. #10

    Domyślnie





    Dziękuję koledzy za wszystkie uwagi i spostrzeżenia. Wrzucę na pożarcie jeszcze coś całkowicie inaczej świeconego.


    3
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DPC_1312logo.jpg
Wyświetleń:	325
Rozmiar:	428,4 KB
ID:	21347










Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Daniela
    By psychopulse in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 04-05-2013, 23:33
  2. Wiejski plener Agi i Daniela
    By egoiste in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-10-2010, 23:34
  3. [ Przyroda ] Łania daniela
    By Ark in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-09-2010, 22:54
  4. [ Portret ] Daniela
    By melewap in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 13-06-2010, 00:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •