Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Exit

  1. #1

    Domyślnie Exit

    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  2. #2

    Domyślnie

    Dość depresyjne a jednak pozostawiające sporo miejsca.
    ...pewnie dlatego wracam tu po raz kolejny i wracam, i coraz bardziej wciągają mnie te skrajne emocje.
    Ulotność chwili...

    Kapitalne!

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adam Majchrzak Zobacz posta
    Dość depresyjne
    Ja tego tak nie odbieram, ostatecznie człowiek z ciemnego idzie w jasne, przy czym owe jasne nie kojarzy się ze światłem w tunelu.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  4. #4

    Domyślnie

    Dziękuję.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  5. #5

    Domyślnie

    To jest fajne. I fajnie, ze jest czarno biale

  6. #6

    Domyślnie

    Dziękuję. Oryginał nie wyglądał zachęcająco i pewnie dlatego przeleżał 6 lat nietykany.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Ja tego tak nie odbieram, ostatecznie człowiek z ciemnego idzie w jasne, przy czym owe jasne nie kojarzy się ze światłem w tunelu.
    Ja tez nie odbieram depresyjnie, ale wlasnie mam skojarzenia ze swiatlem w tunelu. Starosc, nostalgia, odejscie, swiatlo.
    Nastrojowe to zdjecie.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #8

    Domyślnie

    Fajnie, że każdy "czyta" po swojemu.
    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Ja tego tak nie odbieram, ostatecznie człowiek z ciemnego idzie w jasne, przy czym owe jasne nie kojarzy się ze światłem w tunelu.
    ...ale skupiłeś się na fragmencie.

    Dla mnie to bardziej wyjście z ukrycia, z czegoś co jest bezpieczne, porzucenie.
    ...i przekomarzając się z tytułem mogłbym powiedzieć: all this, is more about confession...
    Jakkolwiek, złe czy dobre emocje odbiorcy nie równoważą się z tym, że obraz jest do kitu, przeciwnie, tutaj jest wszystko dobre, tutaj jest wszystko na miejscu.
    Ostatnio edytowane przez Adam Majchrzak ; 20-02-2019 o 01:34

  9. #9

    Domyślnie

    Fota bardzo ładna.

    To co jest nietypowe to niezachowana koordynacja diagonalna. W pierwszej chwili drażni ale przyjmuję, że celowe. Chwilka zastanowienia i można zdeszyfrować co się stało. Odbieram to tak - model szedł i coś przykuło jego uwagę - zatrzymał się dość nagle w pół kroku (ręka przejęła w takiej sytuacji część pędu). Co to jest nie zostało dopowiedziane. Coś interesującego lub nawet troszkę niepokojącego się zdarzyło...Dla mnie to opowieść o tym czego nie ma.

    Na płaszczyźnie wizualnej mamy partię cieni i świateł bez średnich tonów co jest klasyczne dla metod tonorozdzielczych (np Persona). Zresztą od razu miałem wrażenie czegoś sprzed 100 lat (to nie jest zarzut, wprost przeciwnie). Takie podejście owocuje interesującymi tonalnie obrazami. Pogłębia to oczywiście nieostrość (mniejsza lub większa) także charakterystyczna dla "malarskiego" nurtu fotografii z początku XX w.

    Pozdro
    Wiesiek
    Ostatnio edytowane przez Wujot ; 20-02-2019 o 16:51

  10. #10

    Domyślnie

    Wiesław...

    Dziękuję, ale dodajesz takie warstwy interpretacji, o których nigdy bym nie pomyślał. Czyli bulwersują, bo graniczą z nadinterpretacją. A przynajmniej takie jest pierwsze wrażenie.
    Ruch - nawet nie wiedziałem, że jest coś takiego jak zdefiniowana koordynacja diagonalna. Drażni Cię jej zachwianie, ale przyjmujesz, że to celowe. Otóż nie. To jest jedno jedyne, niepozowane zdjęcie. Spacer ze znajomymi. Tak wyszło, bez żadnego zastanawiania z mojej, czy modela strony. Czysty przypadek. Owszem, dla mnie też wygląda osobliwie i dlatego mi się podoba.
    BW - oryginał jest nieciekawy, więc, gdy już zauważyłem to zdjęcie po prawie 6 latach i uznałem - gest, kompozycja - że warto coś z nim zrobić - zacząłem się bawić suwakami, aż uznałem, że ujdzie.
    Nieostrość - dla mnie oczywista przy mojej manierze/zasadzie nieprzymykania, w tym przypadku F1.0.

    I teraz pytanie - czy na pewno autor o swoim obrazie wie więcej niż odbiorca?
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Without Exit
    By diablo1 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 27-08-2012, 18:55
  2. [ Pozostałe ] Exit
    By sethcracow in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-05-2011, 16:00
  3. [ Portret ] Fire exit
    By d90 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-04-2011, 22:42
  4. Exit
    By pes in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 03-01-2011, 03:04
  5. lightroom a EXIT
    By kichu in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-09-2008, 15:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •