Wiesław...
Dziękuję, ale dodajesz takie warstwy interpretacji, o których nigdy bym nie pomyślał. Czyli bulwersują, bo graniczą z nadinterpretacją. A przynajmniej takie jest pierwsze wrażenie.
Ruch - nawet nie wiedziałem, że jest coś takiego jak zdefiniowana koordynacja diagonalna. Drażni Cię jej zachwianie, ale przyjmujesz, że to celowe. Otóż nie. To jest jedno jedyne, niepozowane zdjęcie. Spacer ze znajomymi. Tak wyszło, bez żadnego zastanawiania z mojej, czy modela strony. Czysty przypadek. Owszem, dla mnie też wygląda osobliwie i dlatego mi się podoba.
BW - oryginał jest nieciekawy, więc, gdy już zauważyłem to zdjęcie po prawie 6 latach i uznałem - gest, kompozycja - że warto coś z nim zrobić - zacząłem się bawić suwakami, aż uznałem, że ujdzie.
Nieostrość - dla mnie oczywista przy mojej manierze/zasadzie nieprzymykania, w tym przypadku F1.0.
I teraz pytanie - czy na pewno autor o swoim obrazie wie więcej niż odbiorca?
Szukaj





Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami