Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 48
  1. #21

    Domyślnie

    Mój dziadek jakiś czas temu sobie tak poparzył ręce. Mogę dopytać czym się smarował bo zeszło mu to całkiem nieźle, ale trochę to trwało i wyglądało wybitnie paskudnie. Na chwilę obecną to imo jedź na SOR, może czymś poradzą doraźnie.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Kupiłem Panthenol do szpitala nie pojechałem bo jakoś nie ufam magikowi na sor.
    Chyba sobie zartujesz?
    Potrafisz ocenic ktorego stopnia masz oparzenia? Przeciez potrzebny moze byc jakis lek dostepny tylko na recepte, ktory jest konieczny.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #23
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Spokojnie jestem u lekarza tak więc będzie profesjonalne leczenie. A swoją drogą współczuję himalaistom jak potem cierpią po odróżnieniu.

  4. #24
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ludzie teraz strasznie histeryzują przy drobnych urazach, niedługo jak się zatnie przy krojeniu cebuli będzie jechał na sor

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Ludzie teraz strasznie histeryzują przy drobnych urazach, niedługo jak się zatnie przy krojeniu cebuli będzie jechał na sor
    Chyba nie widziałeś takiego poparzenia - wielkie (po kilka cm średnicy) napuchnięte bąble, schodząca skóra z całych dłoni, ślimaczące się rany, praktycznie brak możliwości zginania palców ze względu na ból. Wiadomo, lepiej siedzieć w chacie jak twardziel

  6. #26
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale z opisu manfreda raczej nie ma takiego poparzenia jak ty opisujesz, dlatego wrzuciłem swoje trzy grosze do tej dyskusji

  7. #27

    Domyślnie

    To nie pojawia się w 3s po oparzeniu. To będzie prawdopodobnie sobie rosło z czasem (choć nie życzę, ale wiem jak to wyglądało), więc szybka pomoc żeby to złagodzić/przyhamować akurat bardzo wskazana (zresztą jak przy każdych oparzeniach). Moim zdaniem jak się nie ma nic sensownego do powiedzenia to lepiej milczeć.

  8. #28
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ja tylko proponuję nie ulegać histerii bo tak jak napisałem niedługo po zacięciu się przy krojeniu cebuli będzie wymagało jazdy na sygnale na sor.
    Nie jest to atak na poszkodowanego tylko raczej na doradzających bo z opisu raczej nie wysyłałbym go na sor.

  9. #29
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Proszę Państwa tylko dla ludzi o mocnych nerwach "bifor-after"
    https://www.dropbox.com/s/v7ce3andiq5q1qa/1.jpg?dl=0

    Generalnie powinienem od razu udać się do lekarza jeszcze przed tym jak wyszedł pierwszy bąbel a nie czekać. Dziś jestem mądrzejszy. Lekarz kazał mi psikać NanoSilver. Na pytanie czy przebijać czy nie powiedział że wg niego lepiej nie gdyż jest to naturalna bariera dla rany. Z mojego doświadczenie w pęcherzach na nogach zawsze przebijam i daję mocny opatrunek. Tutaj jednak olewam temat i chodzę z bąblem. Mam nadzieje że ten post nauczy rozwagi podczas tankowania gazu jak również będzie w pierwszej dziesiątce durnych postów

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Kupiłem Panthenol do szpitala nie pojechałem bo jakoś nie ufam magikowi na sor.
    Masz dziwne pojęcie o SOR. Jak byłem ze swoją sprawą (szycie - 7 szwów) na Rydygierze w Krakowie to trafiłem na chirurga, który na co dzień zajmuje się chirurgią plastyczną - tak mnie zszył, że po 4 latach mam tylko ledwo widoczną jaśniejszą linię.

    BTW.
    Fajne zdjęcia, ale bokeh słaby.
    Był Pentax, Panasonic, Nikon, Olympus, Fuji. Teraz Canon.

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Twarz, dłonie...
    By emet_b in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 15-10-2015, 18:52
  2. [ Reportaż ] Wybuch gazu w Jankowie Przygodzkim
    By krolewicz in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-12-2013, 00:29
  3. Noga z gazu. [18+]
    By velaskez in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 234
    Ostatni post / autor: 16-06-2011, 22:12
  4. [ Krajobraz ] Man of War podczas zachodu.
    By Sebastianito in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 03-08-2009, 13:24
  5. [ Reportaż ] Po wybuchu gazu w Radomsku
    By Blasius.G in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 27-03-2009, 13:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •