Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Dlatego możesz wybrać zawsze innego fotografa. Teraz jest ich od koloru do wyboru W tym przypadku, PM wybrała dobrowolnie mnie.
    To jest forum fotograficzne, a nie portal ogłoszeniowy, zdejmij czasem koronę i posłuchaj uwag.

    Kilka zdjęć naprawdę by zyskało jakby to trochę poprzemieszczać.
    27 mi najbardziej się podoba.
    3 i 4 wyrzuciłbym z setu
    D814 | 12-300/1.4-4

  2. #12

    Domyślnie

    Fajnie że się "coś" podoba. Dzięki za opinie

  3. #13

    Domyślnie

    To ja także zasługuję na miękki ban, bo uważam, że te zdjęcia to straszny kicz i nie ma powodu, by nie pisać prawdy. Chociaż las i słoneczniki są okej.

  4. #14
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Czy dopiero ban uświadomi komuś. że skoro czyszczę to nie chce kontynuacji sprzeczki?
    Nie miałem racji że przewidywałem przepychankę? Miałem, w 100%. Moderuje na tyle długo, że wiem co się kroi.
    Kroi się ban.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  5. #15

    Domyślnie

    Za notoryczne centralne kadry jak najbardziej powinien być ban.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matbe Zobacz posta
    Za notoryczne centralne kadry jak najbardziej powinien być ban.
    Masz szczęście że tak nie jest, bo za profilowke z twarzą w centralnym kadrze szybko byś poleciał

  7. #17

    Domyślnie

    Plenerowe super.
    A z uroczystości to takie bardziej amerykańskie. Znaczy fajnie, że coś widać i nie domykasz Artów.

  8. #18

    Domyślnie

    Ignorancja komentujących tak mnie uderza, że ciężko mi się nie odnieść tak do zdjęć jak i do ich ocen.
    Na forach pobocznych toczą się dyskusje jakie to forum martwe, że nikt nic nie wrzuca, że moderatorzy straszni, że ucinają dyskusję i kasują posty, że nikt nic nie robi by żyło się lepiej...

    Tymczasem pierwszy lepszy nowy wątek...

    Autor wrzucił poprawne technicznie zdjęcia. Fotografie te mogą się podobać lub nie, ale nie są materiałem spieprzonym. Autor zdjęć kulturalnie przyjął i podziękował za wszystkie opinie.
    I co? I jakakolwiek odpowiedź autora, grzeczne ustosunkowanie się do opinii, spotka się z ignorancją high-level...
    Jeśli komentujecie i piszecie, że zdjęcia są banalne, kiczowate i nie chcieli byście takich w swoim albumie oznacza nie mniej nie więcej jak to, że nie skorzystalibyście z usług takiego fotografa. Autor publikuje zdjęcia i musi być nastawiony na taki odbiór. Dziwi mnie jednak dyskusja z jakże prawdziwym i niezaprzeczalnym stwierdzeniem kurczeblade, gdzie autor jasno pokazał, że wybór fotografów jest szeroki, a PM wybiera właśnie jego. To właśnie im ma podobać się materiał i problem pojawi się dopiero w momencie gdy to oni stwierdzą, że nie chcą mieć takich zdjęć w albumie.

    Każecie autorowi słuchać waszych rad, a niestety musicie zrozumieć, że autor może mieć głęboko w dupie wasze rady i nawet 1% z nich nie brać do siebie. Jeśli fotograf kadruje 100% fot centralnie to taki ma styl i tyle. Wchodzisz w portfolio, widzisz 100% fot kadrowanych centralnie i albo Ci to odpowiada, albo szukasz dalej. Ogarnijcie ludzie swoją ignorancję.
    Fakt, że to forum fotograficzne nie oznacza:
    - że każdy komentarz i uwagę, autor zdjęcia będzie zobligowany brać do siebie oraz poczynić publiczne samobiczowanie (bo skoro wam się nie podoba to chłosta się należy czyż nie?)
    - że sporządzi rachunek sumienia biorąc za dekalog wszystkie obowiązujące zasady kadrowania, retuszu, color gradingu
    - że będzie żałować za grzechy (kadrowania, retuszu, ustawiania PM itd)
    - że przede wszystkim wykaże postanowienie poprawy i adaptacji w swoim workflow 100% waszych złotych rad
    - że za pokutę odda klientowi materiał za free, nawet jak klientowi się podoba, bo przecież na forum powiedzieli że jest nieładnie.

    Pozdro z życzeniami zrozumienia, że nie wszystko co piszecie w komentarzach musi być jedyną słuszną boską prawdą.
    Σ Art 20mm 1.4, Σ Art 35mm 1.4, Σ Art 85 1.4, T 70-200mm 2.8 G2 zakurzony D600

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fear Zobacz posta
    Pozdro z życzeniami zrozumienia, że nie wszystko co piszecie w komentarzach musi być jedyną słuszną boską prawdą.
    to zdanie przykleić gdzieś na samej górze forum, dodatkowo przy rejestracji użytkownik powinien zaakceptować regulamin i to zdanie
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  10. #20

    Domyślnie

    @Fear idealnie to opisałeś. Jakbyś mi czytał w myślach. Weź tu się sprzeciw, to lecą na Ciebie siekiery, płacz, lament że jesteś okropny, że chcesz tylko lajki na fejsbuku że koronę Ci najlepiej założyć Takie trochę dzieci, które płaczą, że nie zrobiłeś czegoś po ich myśli W konsekwencji odwracają kota ogonem, i określają Cię od najgorszych, opryskliwych... (tato powiedziałem że masz mi kupić zabaweczkę, Ty powiedziałeś że nie zgadzasz się i mi nie kupiłeś, więc jesteś @#@ujem bo nie zrobiłeś tak jak Ci nakazałem!)

    Cytat Zamieszczone przez notdot Zobacz posta
    to zdanie przykleić gdzieś na samej górze forum, dodatkowo przy rejestracji użytkownik powinien zaakceptować regulamin i to zdanie
    Tylko to nie wina nowych użytkowników. Bo z łatwością można zauważyć że nowi użytkownicy są tutaj często zniechęcani, przez stare kółka adoracyjne które na siłę narzucają tzw. "słuszną boską prawe". Wystarczy że nowy użytkownik nie zgodzi się z "boską prawdą" i zlatuję się nagle na niego wiadro pomyj od kółeczka adoracyjnego. Dawno to zauważyłem, i również opinie na innych forach, że tutaj nie warto nic wystawiać/publikować. Jaki cel mają Ci ludzie? nie wiem. Ja cieszę się że są grupy fejsbukowe i tam jest mniej anonimowo, i tam czegoś takiego nie ma.
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 17-02-2019 o 00:23

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. A&M czyli ślub w plenerze
    By damianof in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 10-09-2014, 21:49
  2. [ Krajobraz ] Dookoła tylko lasy, drzewa, lasy drzewa, lasy...
    By dem in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-09-2011, 13:37
  3. [ Przyroda ] słoneczniki
    By ridick1980 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-02-2009, 14:03
  4. [ Krajobraz ] Lasy, lasy - trudny temat.
    By wutomek in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-02-2009, 17:21
  5. [ Krajobraz ] Słoneczniki
    By piotrmarlon in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-08-2008, 20:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •