Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21

    Domyślnie

    Tak się tylko wydaje, ze ładna, równiutka itp. Pomalujesz farba to dopiero wyjdą na wierzch wszystkie pęknięcie itp. Połóż te płytki, choćby najtańsze gresy za 15zl z castoramy czy obi i nie kombinuj jak koń pod górkę
    x70|x-pro2+xf16+xf23+xf56+xf90

  2. #22
    pdz
    Gość

    Domyślnie

    W nowym garażu po wylewce od razu położyłem BETONMAL , bardzo fajna sprawa w użytkowaniu i sprzątaniu.

  3. #23

    Domyślnie

    Najtaniej jest położyć gres (techniczny). Robiłem to w zeszłym roku. Najłatwiej się sprząta (gładka powierzchnia), farba będzie chropowata jak beton.
    D70s IR590 ; D70s IR720 ; Fuji Instax WIDE 300 ; OLYMPUS E-1 ; SIGMA SD QUATTRO

  4. #24
    pdz
    Gość

    Domyślnie

    Betonmal położony dwukrotnie jest gładki, fajnie się zmiata i zmywa, nawet smar przy serwisowaniu roweru itp.

  5. #25

    Domyślnie

    Nie ma nic lepszego od tego: fortelock. Pod tą nazwą masz też producenta, szybki montaż i w razie czego demontaż. Szybkość aplikacji a cenowo to już zależy. Jest kilku innych wytwórców również. Po latach użytkowania jak nowe....

  6. #26

    Domyślnie

    Ja kupiłem chyba w obi zwykłą farbę do posadzek. Chyba primacol ale ręki nie dam sobie uciąć Wprawdzie garażu używam tylko jako miejsca do przetrzymywania motocykli więc spokojnie daje radę. Nie chciałem się bawić w płytki bo to niepotrzebne koszty w moim przypadku. A w suchy beton olej by łatwo wsiąkał bo oldtimery lubią znaczyć teren
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pdz Zobacz posta
    Betonmal położony dwukrotnie jest gładki, fajnie się zmiata i zmywa, nawet smar przy serwisowaniu roweru itp.
    Gdzie kupowałeś ? Lubie takie proste polskie nazwy. Kleju elastycznego do gresu używałem najtańszego na świecie i nic nie odpada, marki IZOLBET po 15 zł za 25 kg
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #28
    pdz
    Gość

    Domyślnie

    Przez internet parę lat temu, jest np. utaj :
    http://www.koloreo.pl/rafil-betonmal...onu-o_439.html

  9. #29

    Domyślnie

    Znalazłem jeszcze taką. Co Wy na to ?
    https://farbyspecjalistyczne.pl/prod...riasol-250-sp/
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #30

    Domyślnie

    Zdecydowałem się na ten produkt, ale firma ani na maile nie odpisuje, ani telefon nie dział. Ktoś coś wie może ?
    https://www.betondur.com/produkty/betondur-hardfloor/
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. [ Reportaż ] Pożar garażu
    By matiuro in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-02-2015, 02:50
  2. W garażu
    By pes in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 28-02-2013, 23:47
  3. Focus w garażu
    By pes in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 30-12-2010, 18:39
  4. 300C w garażu
    By zebda in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-07-2009, 17:27
  5. [ Portret ] W garażu
    By maciekjak in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 27-12-2008, 19:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •