Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Domyślnie

Mam bezlustro i lustrzanke, póki co nie uważam żeby coś zbierało baty.
    To podpinanie wszystkiego to też argument raczej przed zakupem niż potem wykorzystywany przez większość.
    Do D7200 można kupić zestaw AF-P 10-20VR + 18-55VR + 70-300VR za 2500zł jak dobrze się poszuka to jeszcze taniej.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez cycus14 Zobacz posta
    ...Do Sony podepniesz każdy obiektyw świata z przesileniem exif i af, jest to zaleta..
    Nie za bardzo

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Nie za bardzo
    N i C podpinasz bez problemu (oczywiście za pomocą adaptera), minolty chyba też. Dla pewnych osób jest to spore udogodnienie i łatwiej zmienić system.

Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Mam bezlustro i lustrzanke, póki co nie uważam żeby coś zbierało baty.
    To podpinanie wszystkiego to też argument raczej przed zakupem niż potem wykorzystywany przez większość.
    Do D7200 można kupić zestaw AF-P 10-20VR + 18-55VR + 70-300VR za 2500zł jak dobrze się poszuka to jeszcze taniej.
    Napisałem wyraźnie, na papierze! A6300 ma lepsze parametry od D7200. A po co komu ten zestaw i to do korpusów tej klasy ?

Domyślnie

N i C podpinasz bez problemu (oczywiście za pomocą adaptera), minolty chyba też. Dla pewnych osób jest to spore udogodnienie i łatwiej zmienić system...
    Napisałeś każdy obiektyw świata Każdego nie podepniesz. Z tych co podepniesz to AF dobrze działający masz tak pi razy drzwi z połową Canonów EF, częścią Canonów EF-S, o Nikkorach szkoda wspominać, ze szkłami bagnetu A, w zależności czego użyjesz masz ograniczoną funkcjonalność korpusu. Exifu nie masz z manualami bez styków (tzn. masz, ale niepełny, bez przysłony, nazwy obiektywu, ogniskowej). AF z jakimś sukcesem zadziała też o dziwo z manualnymi szkłami z bagnetu M, oczywiście przy użyciu konkretnej przejściówki. W teorii faktycznie jeśli masz taką ochotę to podepniesz sporo, ale jeśli chcesz sprawnego AFu to lepiej pozostań przy bagnecie E, ewentualnie przy tych nowszych szkłach EF (choć tu reguły nie ma, każdą kombinację trzeba sprawdzić na sobie).
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 11-02-2019 o 13:39

Domyślnie

N i C podpinasz bez problemu (oczywiście za pomocą adaptera), minolty chyba też. Dla pewnych osób jest to spore udogodnienie i łatwiej zmienić system.
    Czyli widzę że sporo się naczytałeś w internetach, a wystarczy nawet tu na forum poczytać jak to jest z adaptacją.

Napisałem wyraźnie, na papierze! A6300 ma lepsze parametry od D7200. A po co komu ten zestaw i to do korpusów tej klasy ?
    Rozwiń jeśli chcesz dyskutować bo nie wiem o co ci chodzi.

Domyślnie

Mój świat jest ciasny o problemach z AF nie wiedziałem ale jakąś mnie nie dziwią

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123