Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31
  1. #1

    Domyślnie D&K w objęciach :)

    Jedno ujęcie z minionego sezonu
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	najlepsze zdjęcia ślubne.JPG
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	223,9 KB
ID:	20855

  2. #2

    Domyślnie

    To nie jest dobrze zrobione zdjęcie, pomysł dobry, ale realizacja się powaliła w kontekście perspektywy. Główny temat kadru to ręce przerysowane. Fajne światło, fajna obróbka.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #3

    Domyślnie

    robin102 chętnie zobacze twoje lepsze...

  4. #4

    Domyślnie

    Jedno zdjęcie, to chyba mało jak na plener ślubny. Jestem zdania że jeśli jedno zdjęcie to musiałoby być wybitnie dobre, żeby samo zapracowało sobie na dobrą opinie. Tutaj fota raczej taka "o" - moim zdaniem nic szczególnego, i zgadzam się z opinią Ronina, ręce młodej bardzo zdominowały kadr. Może pokaż jakiegoś seta z tej sesji, więcej zdjęć

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    To nie jest dobrze zrobione zdjęcie, pomysł dobry, ale realizacja się powaliła w kontekście perspektywy. Główny temat kadru to ręce przerysowane. Fajne światło, fajna obróbka.
    Zobacz, jak inny może być odbiór. Moim zdaniem to naprawdę dobre zdjęcie. Jednak zachwalana przez Ciebie obróbka to dla mnie żółto, pomarańczowo i ziarnisto

  6. #6

    Domyślnie

    Dokładnie. Mnie w tym zdjęciu może ewentualnie przeszkadzać pomarańczowawa twarz. Co do reszty, to ręce są poza głębia ostrości (choć widać, że modelka ma piękne dłonie - popatrz na mały palec prawej), a mój wzrok naturalnie kieruje się na roześmiane oczy i pięknie podświetlone włosy. Gest wyraża czułość i intymność, roześmiane oczy - szczęście. Czego chcieć więcej? Świetne zdjęcie (poza ewentualnie obróbką)!

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Jedno zdjęcie, to chyba mało jak na plener ślubny. Jestem zdania że jeśli jedno zdjęcie to musiałoby być wybitnie dobre, żeby samo zapracowało sobie na dobrą opinie. Tutaj fota raczej taka "o" - moim zdaniem nic szczególnego, i zgadzam się z opinią Ronina, ręce młodej bardzo zdominowały kadr. Może pokaż jakiegoś seta z tej sesji, więcej zdjęć

    Nie chcę Cię urazić, ale na tym zdjęciu jest radość. Jest miłość. Jest szczęście i są emocje. Czyli jest to coś, czego nie zobaczysz na zdjęciach u większości. Bo czym że jest dbałość o światło. Niezwykłe miejsce. Niesamowity drugi plan i godziny spędzone przy obróbce, jeśli nie potrafimy uchwycić tego najważniejszego.
    Ostatnio edytowane przez Jurek Ż ; 08-02-2019 o 15:44

  8. #8

    Domyślnie

    Dzięki wszystkim za kom. Miło mi, że niektórym zdjęcie przypadło do gustu. Oczywiście nie jest to jedyne zdjęcie z pleneru jak ktoś pisał - mam tego dużo więcej - poniżej kolejne, które bardzo lubię...
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_5601.JPG
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	1,75 MB
ID:	20905

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez --Arkadia-- Zobacz posta
    robin102 chętnie zobacze twoje lepsze...
    Jako stary wyga powinienem przewidzieć, że tak napiszesz i raczej standardowo poklepać po plecach aby .... To, że nie robię lepszych zdjęć nie znaczy, że nie wiedzę zdjęcia niewłaściwie zrobionego, nie estetycznie zrobionego. Niemniej spoko widzialem gorsze i swoje
    Światło, kolory jak najbardziej. Bywa takie światło tak barwiące świat.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 09-02-2019 o 10:45
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Jako stary wyga powinienem przewidzieć, że tak napiszesz i raczej standardowo poklepać po plecach aby .... To, że nie robię lepszych zdjęć nie znaczy, że nie wiedzę zdjęcia niewłaściwie zrobionego, nie estetycznie zrobionego. Niemniej spoko widzialem gorsze i swoje
    Światło, kolory jak najbardziej. Bywa takie światło tak barwiące świat.
    robin102 niewłaściwie zrobionego? tzn.? co przez to rozumiesz? Bo nie jest tak jak uczą i piszą w książce? Sorki zasady są po to by je łamać. Nieestetyczne? Może dla ciebie - ja bardzo je lubię i jest w moich oczach estetyczne - jedni lubią miniówki inni długie spódniczki, adidasy a jeszcze inni szpilki... tak kręci się świat...a ja fotografuję tak jak mi się podoba i tak jak lubię i nie każdemu musi to się podobać - wcale o to nie zabiegam
    Ostatnio edytowane przez --Arkadia-- ; 09-02-2019 o 12:06

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] W objęciach
    By Jakub Klimczak in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 24-01-2011, 22:30
  2. [ Krajobraz ] W objęciach ...
    By ostrytux in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 06-11-2009, 15:17
  3. [ Krajobraz ] W objęciach ośmiornicy
    By kulten in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 31-08-2009, 16:03
  4. [ Krajobraz ] W objęciach...
    By kulten in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 03-06-2009, 13:24
  5. [ Krajobraz ] W objęciach zgrozy
    By kulten in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 23-05-2009, 13:45

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •