Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
  1. #1

    Domyślnie Fotografia krajobrazowa Zilo90

    Witam serdecznie!

    Po długiej nieaktywności na forum i skromnym dorobku w postaci jednego wstawionego zdjęcia zdecydowałem, że chcę zacząć publikować moje fotki. Uwielbiam fotografię krajobrazową, a żeby być coraz lepszym przyda się trochę krytyki i opinii innych. Nie mam żadnego fanpage'a na Facebooku czy Instagramie, chcę zacząć tutaj na forum i zobaczyć czy moje prace są na tyle niezłe, żeby pomyśleć o publikowaniu gdzieś indziej. Fotografią zajmuję się amatorsko. Postaram się w tym wątku regularnie coś wrzucać. Może nie codziennie, ale 2-3 fotki na tydzień powinny się pojawić. Życzę miłego oglądania i zapraszam do dyskusji


    1.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC3207-Edit.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	993,4 KB
ID:	20824

  2. #2

    Domyślnie

    Za wąsko, więcej grzechów nie widzę

  3. #3

    Domyślnie

    Szerzej się niestety nie dało, bo fotka robiona kitem 18-105 na 18mm. O panoramie wtedy nie pomyślałem. Sigma 8-16 już zakupiona od jednego z forumowiczów, następnym razem będzie szerzej

  4. #4

    Domyślnie

    Tu chodzi o to, że nie ma "oddechu" nad drzewem.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zilo90 Zobacz posta
    Szerzej się niestety nie dało, bo fotka robiona kitem 18-105 na 18mm. O panoramie wtedy nie pomyślałem. Sigma 8-16 już zakupiona od jednego z forumowiczów, następnym razem będzie szerzej
    A cofnąć się kilka kroków nie mogłeś???

  6. #6

    Domyślnie

    No niestety cofnąć się nie było możliwości, stałem na krawędzi jezdni. Gdybym poszedł do tyłu to byłaby w kadrze, a chciałem tego uniknąć.

  7. #7

    Domyślnie

    Sądzę, że to dobry początek.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zilo90 Zobacz posta
    No niestety cofnąć się nie było możliwości, stałem na krawędzi jezdni. Gdybym poszedł do tyłu to byłaby w kadrze, a chciałem tego uniknąć.
    To podpowiem Ci coś na kolejne podobne ujęcie. Czasem warto odejść dalej i użyć dłuższej ogniskowej. Nie wiadomo jak by to wyglądało w tym przypadku, ale czasem daje to większe możliwości kadrowania niż stanięcie blisko.

  9. #9

    Domyślnie

    Pierwsze zdjęcie spotkało się raczej z pozytywnym odzewem, zobaczymy co powiecie na kolejne. Zrobiłem je w czasie wyprawy rowerowej na szosówce. Kolarstwo to moja druga wielka pasja i jak trafia się lżejszy dzień treningowy to wrzucam aparat do plecaka. Czasami można trafić na naprawdę niezłe widoki. Aż grzech się nie zatrzymać.

    2.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC7494-Pano.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	1,05 MB
ID:	20868
    Ostatnio edytowane przez Zilo90 ; 07-02-2019 o 19:22

  10. #10

    Domyślnie

    Kolejne bardzo fajne zdjęcie. Jeśli kolarstwo jest drugą Twoją pasją, to doradzam sprzedaż roweru i zakup dobrej optyki. Zamieszczony podpis, jeśli masz jakieś obawy to troszkę mało widoczny. Jeśli w celach reklamowych to dołącz numer telefonu. Wybacz.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Fotografia wnętrz i krajobrazowa dx czy fx (d7100 czy d600)
    By kuuubu in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 88
    Ostatni post / autor: 02-01-2019, 17:45
  2. Fotografia krajobrazowa obiektywem kitowym
    By Grinn33 in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 11-09-2018, 15:37
  3. TATRY – fotografia krajobrazowa i nocna
    By Studio Huśtawka in forum Warsztaty i plenery
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-10-2016, 11:01
  4. [Poradnik] Fotografia krajobrazowa w czerni i bieli
    By Nemeth in forum Obróbka zdjęć w PS, LR itp. Tutoriale
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-03-2015, 16:39
  5. Fotografia krajobrazowa - dziura i ogniskowa
    By rmgdansk in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-08-2008, 20:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •