Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. #11

    Domyślnie

    Czemu "cempingowy"?
    Krzysztof Paszkiewicz

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Nie było gotowych presetow
    To są moje indywidualne ustawienia.

    ps. nie widziałem jeszcze gotowego presta, przy którym nie trzeba robić modyfikacji, który by od tak pasował do każdej scenerii. Chyba że ktoś ma takiego magicznego, to prosiłbym o podzielenie się nim

    Co do stylizacji, mi bardzo pasują oni. Takie miejsce wybrali. Ale rozumiem że nie każdemu się widzi śmiganie w stylizacji ślubnej po lesie- ja wolę bardziej niż po zamkach. Inni natomiast wcale nie robią sesji plenerowej
    No okej, w każdym razie kiedyś się natknąłem na identyczny albo w 90% podobny - sprana zieleń, pomarańczowa skóra. No i wiadomo, że nigdy jednym nie da się obskoczyć każdej scenerii, dlatego zwykle sprzedają paczki z presetami A o modyfikacje mi chodził pod kątem pomarańczowej skóry (7, 9, 12) w ciemniejszych miejscach, zwykle z automatu w presecie tak to wygląda. Do tej pomarańczki to akurat muszę się przyczepić

    A stylizacje na plenerach to ogólnie temat na dłuższe dyskusje (nie wiem czy jest sens zaczynać i czy to dobre miejsce, bo to jednak Twój wątek wiec może nie życzysz sobie takiego rozwalania dyskusji o fotach?).
    Wiem, że tak się przyjęło robić, ale jak się tak na to spojrzy z boku to jest to strasznie z czapy (albo ja mam coś z czapą) W sensie, kurde - jak garniak i eleganckie buty/lakierki mają pasować do łażenia po lesie, krzokach etc? Albo jeszcze gorzej - jak młody mial czarny smoking, który jest stricte kreacją wieczorową i później w ciągu dnia paraduje po róznych urokliwych miejscach w słońcu. Gryzie mi się to estetycznie i logicznie... Jeszcze jakieś pałace czy zamki to ok, ma to większy sens, choć nadal nie jestem fanem. Osobiście jestem zwolennikiem takich bardziej luźnych zdjęć na plenerze - jakaś zwiewna sukienka i facet w chinosach+casualowa koszula - tak samo można pokazać emocje czy uczucia, ale bez tej sztucznej przebieranki, a przynajmniej całość jakoś ze sobą współgra.

    Oczywiście nie jest to przytyk do Ciebie osobiście czy tych zdjęć, tylko raczej luźne przemyślenia o branży - której notabene sam jestem uczestnikiem i sam też robię to co napisałem powyżej (niestety to najczęściej wymóg klienta, który nie wie, nie rozumie, że można inaczej, ot wbity stereotyp pleneru). Kiedy wiem, że można i może się udać to staram się jednak pary namawiać na coś "luźniejszego", oczywiście z różnym skutkiem, ale próbować trzeba

  3. #13

    Domyślnie

    @S4INT ale dlaczego na zamkach ma być lepiej? Mnie się zamki i pałace kojarzą raczej z historycznymi obiektami, po których biegał król, rycerze ze swoimi paziami Zatem gdyby każdy myślał tak konwencjonalnie i szablonowo, fotografia ślubna (nie tylko ślubna) pozostałaby na poziomie robienia zdjęć w ciasnym studio na tle fototapety - dlatego ja się cieszę że obecnie jest na tyle kreatywnie, że można olać zasady pisane w latach 90 i zabrać przykładowo tak ubraną PM do lasu żeby zrobić im zdjęcia, lub inne miejsce.

    Zobacz jak wyglądają zdjęcia podwodne "modowe" w eleganckich sukniach. Efekt często powalający, a przecież nikt normalnie w sukniach nie pływa w basenie.
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 06-02-2019 o 14:37

  4. #14

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    Ok, nie ważne, nie było tematu
    Przecież spoko. Ja to po części kumam. Trochę paradoks, bo podobają mi się takie miejsca i niczego złego w tym nie widzę, ale sam z żoną nie chciałem takiej sesji, w ogóle nie chciałem sesji, bo uznaliśmy że nie jest nam to potrzebne.

  6. #16

    Domyślnie

    Set fajny, kadry, obróbka - wszystko na plus. Zgadzam się jednak, że na niektórych jest zbyt pomarańczowo na skórze.
    A7 III | A7 II | 35 1.4 | 55 1.8 | 85 1.4 |

  7. #17

  8. #18

    Domyślnie

    Kadry fajne, obrobka nie jest zla
    Przegladnalem tez bloga i jest tam pare na prawde dobrych kadrow.
    Nie podoba mi sie ten mocny pomarancz na niektorych zdjeciach i drzewa wystajace z glowy tez srednio wygladaja.
    Wiem wiem, tak chciales i tak ma byc, ale skoro wystawiles to napisalem jak ja to widze

  9. #19

  10. #20

    Domyślnie

    Centralnie ...
    Dlaczego ?
    Użytkuje X t2 TTArtisan 35 1.4 Fujinon 23 F2
    Było FEED 5, Kodak P850, Nikon D90, D300 D7100 D600 SB-900 Grip Md-10 50 F2 Canon 6D
    Szkiełka 18-105, 35 1.8G, T70-300 VC, T90 Macro , N70-210 F4, N35 1,8G FX, N80-200D ED 2,8, N85 1,8G S 24-35 F2 ART N28-105 N50 1.8G T24-70VC

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. M&M - plener ślubny
    By KarinaS in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 12-09-2014, 08:47
  2. Plener ślubny
    By Alter in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 09-08-2010, 11:43
  3. Plener ślubny
    By abiks in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 23-04-2010, 23:48
  4. Plener ślubny.
    By yakoop in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 01-09-2008, 21:58
  5. plener slubny
    By gary in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-05-2008, 17:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •