Close

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 58
  1. #31
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 781

    Domyślnie

    Instrukcja jest. Po chińsku.
    O napięciach wiem. Moje Akku po ładowaniu mają 1.35 V
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  2. #32

    Domyślnie

    Manual - ENG: navigator_x2_c.pdf

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_1.jpg
Wyświetleń:	113
Rozmiar:	72,4 KB
ID:	44097
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  3. #33

    Domyślnie

    Czujka poziomu naładowania jest skalibrowana pod baterie alkaliczne. To że na akumulatorkach pokazuje tylko dwie kreski jest prawidłowe. Wspominał o tym choćby Robert Hall.
    Ale to wyładowanie się jest dziwne. Sam używam bateryjek, więc nie zauważyłem tego.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  4. #34

    Domyślnie

    Robię spokojnie kilkaset zdjęć na białych lub czarnych eneloopach.

  5. #35
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 781

    Domyślnie

    Ja mam dziś 10 lekcji z rzędu. Zrobiliśmy około 300 zdjęć. Ale po połowie lekcji musiałem zmienić akku. Dwie pary? Bałem się czy wystarczy do końca zajęć.
    Za tydzień zabieram baterie.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 13-10-2020 o 19:54
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  6. #36

    Domyślnie

    Jacku z ciekawości i zupełnie nie w temacie, ale skoro sam wspomniałeś tutaj, to zapytam:
    Jaka to szkoła, w której uczy się dzieci/młodzież fotografii i to jeszcze w dość sporym wymiarze godzinowym? Jest to dość niespotykane jak dla mnie i zakładam, że nie jest to zwykła podstawówka czy też liceum/technikum. A może jednak, z tym że z klasami o jakimś nietypowym profilu?

  7. #37
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 781

    Domyślnie

    Kierunek fotografia. Dziś to było technikum. Przedmiot Techniki fotograficzne. Czyli zajęcia w studio. Klasa 1 ma 2 godz w tygodniu, klasy 2 (są tam dwie) mają po ... 6 godzin, klasa 3 ma 3 godziny. Nie zakładaj, że miałem 10 godzin z jedną klasą. To była klasa po klasie.
    W szkole zawodowej ułozono to inaczej. Jest przedmiot Zajecia praktyczne gdzie sklejono studio z obróbką. Mam do dyspozycji obie pracownie naraz (właściwie trzy, bo jest też ciemnia). Prowadzę zajęcia jak chcę. Wg potrzeb. Uwaga. Klasa 1 ma 8 godzin w tygodniu, klasa 2 ma 10 godzin, a klasa 3 ... aż 12 godzin tygodniowo. Ale podzielone na dwa dni po 6 godzin.
    Uczę w dwóch szkołach, mam w sumie 32 godz zajęć, a mógłbym więcej, ale nie chcę. I tak mam zero czasu dla siebie. Aha. Jak się dziwisz ze mam prawie 2 etaty to dlatego, że jedna ze szkół jest prywatna.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 14-10-2020 o 00:33
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  8. #38

    Domyślnie

    Instrukcja obsługi Navigator x2 Nikon PL navigator-x2-n-manual-pl.pdf

  9. #39

    Domyślnie

    O, dzięki @fantazja. U mnie w pudle była tylko eng, a polityka Q co do udostępniania instrukcji w wersji elektronicznej jest dziwna, łagodnie rzecz ujmując.
    Może nie jest jakoś bardzo potrzebna, ale lepiej mieć i nie potrzebować, niż na odwrót.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    O, dzięki @fantazja. U mnie w pudle była tylko eng, a polityka Q co do udostępniania instrukcji w wersji elektronicznej jest dziwna, łagodnie rzecz ujmując.
    Może nie jest jakoś bardzo potrzebna, ale lepiej mieć i nie potrzebować, niż na odwrót.
    Może się przyda
    Ja bez problemu dostałam link i plik . To chyba ten mój wdzięk osobisty sprawił..
    W sieci nie mogłam znaleźć ...

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Quadralite Stroboss 60 + Navigator X2
    By marti5 in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 04-10-2019, 12:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •