Close

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 58
  1. #41

    Domyślnie

    Tia, wysyłać zdjęcie paragonu, żeby dostać link do pliku na mail... Podziękuje...
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Tia, wysyłać zdjęcie paragonu, żeby dostać link do pliku na mail... Podziękuje...
    nie kupiłam tam..

  3. #43

    Domyślnie

    Bez znaczenia.
    Mi o to chodzi:
    Jeżeli w pudełku z zakupioną lampą Quadralite nie było polskiej instrukcji obsługi wyślij do nas maila na adres:

    zapytaniatechniczne@quadralite.pl
    podając w treści wiadomości model produktu, do którego potrzebna jest instrukcja obsługi oraz załączając skan lub zdjęcie dowodu zakupu. Odpowiemy przesyłając link do dokumentu pdf.
    Dla mnie to jest dziwne i tyle. Powinien link na stronie być.
    Dobrze chociaż, że aktualkę softu da się bez niczego przeprowadzić...
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  4. #44

    Domyślnie

    Chyba pierwszy raz złapałem/zauważyłem problem z synchronizacją na czasie 1/320, o którym zresztą jest info w instrukcji.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    o którym zresztą jest info w instrukcji.
    À propos instrukcji, jest gdzieś dostępna po polsku?

  6. #46

    Domyślnie

    Quadralite udostępnia na dość porąbanych warunkach.
    No i tu w wątku, post #38.
    Ostatnio edytowane przez OjTam ; 03-10-2023 o 17:17
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  7. #47

    Domyślnie

    Witam. Czy u Was występuje taki problem że po założeniu na sanki nadajnika aparat ustawia najniższą czułość i czas 1/60 sekundy? Mimo ustawienia autofp 250 czas całe czas jest jak wyżej chyba że ręcznie ustawie czułość na największą

  8. #48
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 771

    Domyślnie

    Nie. Podaj więcej danych. Jaki aparat masz? W jakim trybie aparat? Nadajnik masz ustawiony na TTL?
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  9. #49

    Domyślnie

    Na 99% tak się dzieje kiedy aparat jest w trybie P lub Auto (zwłaszcza to ustawianie czasu na 1/60 jest tu znamienne).
    Marcin
    Aktualnie: Nikon Z9, Z8, Z7II, Sony A1, A7RV, A7RIII, Canon R5, Olympus M1X, OM-1, E-M5 MK III Poprzednio: Canon 1Ds, 1D MK III, 10D, 20D, 40D, 50D, 70D, 7D, 6D, 5D MK IV, EOS R, Sony Nex 5, A6000, A6500, A7 MK II, Fuji X-T4, Panasonic G9

  10. #50

    Domyślnie

    Wybaczcie że podałem mało szczegółów. Aparat d850, włączone autoiso, tryb A, najnowsze firmware w nadajniku quadralite navigator X2. Nie wiem czy ważne ale ustawiony najkrótszy czas w aparacie na 1/160. Po założeniu lampy czułość 250 czas 1/160 zmieniam wartości przysłony i parametry jak wyżej. Kiedy na sankach jest nadajnik i steruje lampą czas ustawia się na 1/60 a czułość 64. Dopiero podniesienie dolnego progu autoiso do wysokich wartości powoduje że czas zaczyna się skracać.

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Quadralite Stroboss 60 + Navigator X2
    By marti5 in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 04-10-2019, 12:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •