Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 58
  1. #21

    Domyślnie

    Tak.
    Przecież to to samo.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  2. #22

    Domyślnie

    no miałem problem, ale się udało. update softu i działa. Wolałem się upewnić przed próżną walką. A to że sprzęt jest ten sam nie znaczy że nie ma np. w sofcie jakiegoś markera i po jego odczycie gadać ze sobą nie będą - np. dla ochrony marek z poszczególnych rynków.
    ----------------------
    Pozdrawiam Herdi.
    Zenith'y, A6300, D5000, D5200, D7200, D750, Sigmy, Nikkory, Tamrony i ... USSR

  3. #23

    Domyślnie

    Komunikacja navigator lampa jest tylko w jedną stronę.
    Nie wiem, jak teraz, ale swojego czasu linki do aktualizacji softu na stronce QL prowadziły do Godoxa.
    W instrukcji aktualizacji softu też Godox jest.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  4. #24
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2019
    Miasto
    Grudziądz / Kielce
    Posty
    66

    Domyślnie

    Według tego co szukałem - TAK.

    Testowałem kompatybilność zestawu X2 (quadralite) z Godoxem V1 (tenże nie ma problemu też w drugą stronę by kontrolować strobossy 60 spod znaku quadralite).
    Ogólnie to lampy Stroboss i Quadralite różnią się tylko nazwami (firma używa w tej chwili 3 różnych nazw - zależnie od regionu).

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kelvar Zobacz posta
    (firma używa w tej chwili 3 różnych nazw - zależnie od regionu).
    Więcej.
    Trafiłem jeszcze na eVolve (UK), Cheetah (US?), nawet Adorama swojego czasu sprzedawała Repo180 pod swoim logiem.
    Ba. Nawet u nas swojego czasu GenesisGear to brandował.
    Ostatnio edytowane przez OjTam ; 16-11-2019 o 22:09
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  6. #26
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2019
    Miasto
    Grudziądz / Kielce
    Posty
    66

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Więcej.
    Trafiłem jeszcze na eVolve (UK), Cheetah (US?), nawet Adorama swojego czasu sprzedawała Repo180 pod swoim logiem.
    Ba. Nawet u nas swojego czasu GenesisGear to brandował.
    To mój błąd - podałem 3 bo obok quadralite i Godoxa w informacjach o V1 jeszcze jedna nazwa była podawana

  7. #27
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Mam pytanie o ... zasilanie Navigator X2 C (czyli do Canona, ale przecież to jest to samo). Akku Eneloop białe, niebieskie, granatowe, Fuji - w pelni naładowane są .. za słabe. Od razu nawigator pokazuje 2 kreski, kilkadziesiąt zdjęć i po akku. Kolejne to samo. Inny Navigator - to samo. Czyli to nie jest raczej kwestia konkretnego urządzenia. Te akku w innym sprzęcie (phottix) działają mi miesiącami. Co jest grane?
    One wymagają baterii, nie działają na akku?
    Jakie macie doświadczenia w tym względzie?
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  8. #28

    Domyślnie

    Na mojej wersji - N mam wrażenie, że mimo, że wyłączony to zjada baterię... już któryś raz z rzędu. Muszę sprawdzić jeszcze dokładniej, bo ciągle nie mam czasu, podłączałem kilka dni temu świeże aku, poprzednio miesiąc leżał wyłączony i po włączeniu 0 kresek. Nie mniej jednak, na tej padaczce pobłyskałem z 20 razy i dopiero padło. Najnowszy soft.
    Ostatnio edytowane przez crusiek ; 13-10-2020 o 08:54
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  9. #29
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    To nie to. Ja ładowałem akku przez noc. Teraz włożyłem do Navigatora. I mam 2 kreski.
    Celowo ładowałem na moment przed użyciem. Tydzień temu tez przyniosłem świeże akku.
    Przecież tak się nie da pracować!!!
    Nie chce mi się wierzyć, że wszyscy tak mamy,bo ktoś wcześniej by chyba zrobił raban.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Co jest grane?
    One wymagają baterii, nie działają na akku?
    Nie mam, więc się wypowiem
    "Bateryjka" (ogniwo) ma 1.5V, akumulator ma napięcie 1.2V, ale świeżo po naładowaniu zbliża się do 1.5V. W miarę rozładowania napięcie spada do "znamionowego" 1.2V, jeśli nadajnik jest projektowany na wyższe, z marginesem na rozładowanie "zwykłych baterii", może rozpoznać w pełni naładowane akumulatorki jako "rozładowane", z powodu niskiego napięcia.
    Myślę, że dystrybutor (Quadralite) mógłby się na ten temat jednoznacznie wypowiedzieć.
    Na wszelki wypadek: czy w instrukcji nie napisali, że "zalecają" tylko baterie, a nie akumulatorki?

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Quadralite Stroboss 60 + Navigator X2
    By marti5 in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 04-10-2019, 12:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •