Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 411

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    Tańszy od Sony, ładniejszy od Sony Jakość matrycy też dobra. Ma też sporo minusów. Wspomniana migawka, brak wejścia na słuchawki dla filmujących, te limity nagrań, dla podróżników nie do przecenienia jest też obecność lub brak odpowiednich uszczelnień gdzie w 9tce ponoć nie jest z tym najlepiej. Oraz brak małych szkieł o które aż się prosi taki fajny maluszek. Na początku jak posłuchałem yutubków to sobie pomyślałem, że nietrafiona ta premiera i w sumie z całej tej prezentacji najlepsza jest ponoć bardzo dobra apka, ale potem zobaczyłem to video poniżej i wydaje mi się, że ten aparat mimo tych kilku wad znajdzie nabywców. Którzy będą z niego bardzo zadowoleni. Fajny aparat, ale nie dla każdego.


  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Tańszy od Sony, ładniejszy od Sony Jakość matrycy też dobra. Ma też sporo minusów. Wspomniana migawka, brak wejścia na słuchawki dla filmujących, te limity nagrań, dla podróżników nie do przecenienia jest też obecność lub brak odpowiednich uszczelnień gdzie w 9tce ponoć nie jest z tym najlepiej. Oraz brak małych szkieł o które aż się prosi taki fajny maluszek. Na początku jak posłuchałem yutubków to sobie pomyślałem, że nietrafiona ta premiera i w sumie z całej tej prezentacji najlepsza jest ponoć bardzo dobra apka, ale potem zobaczyłem to video poniżej i wydaje mi się, że ten aparat mimo tych kilku wad znajdzie nabywców. Którzy będą z niego bardzo zadowoleni. Fajny aparat, ale nie dla każdego.

    https://www.youtube.com/watch?v=vThncgrP56A
    Dla mnie osobiście plusy przewyższają te wady. Na chwilę obecną aparat jest po prostu za drogi patrząc na konkurencję czyli np podstawowy canon czy nikon.
    Kusi bdb stabilizacja do video, niezła matryca, świetne opcje video. Typowa wakacyjna zabawka. Początkowo sceptycznie patrzyłem na ten cały real time lut ale to świetna rzecz.
    Podejrzewam, że będzie całe mnóstwo dostępnych profili od znanych twórców. Można wgrać identyczny LUT do zdjęć i filmów. Wychodzi spójny materiał.
    I co najwazniejsze zero tracenia czasu na obróbkę. Ja tego nieznoszę. Lubię robić zdjęcia a nie siedzieć przed komputerem zagrzebany w obróbce.
    Ciekawie zapowiada się jako podstawowy obiektyw 18-40mm. Do tego spory wybór mniejszych sigm z serii C.
    R | 35 | 50 | 135

Podobne wątki

  1. Zenit full-frame mirrorless
    By MstrG in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 20-08-2017, 18:12
  2. [ Sony ] Sony RX1-full frame
    By erbe in forum Sony
    Odpowiedzi: 541
    Ostatni post / autor: 04-02-2017, 20:06
  3. olympus full frame
    By blekota in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-04-2008, 10:00
  4. Full Frame Nikona
    By pawel_t in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 15-02-2007, 16:25
  5. Full frame Nikon
    By kangur in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 29-09-2005, 01:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •