Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Klaudia

  1. #1

    Domyślnie Klaudia

    Jak to sie wedlug Was prezentuje?
    1-tragedia, 2-moze byc, 3-calkiem niezle, 4-dobre, 5-zaj***ste,

    Oczywiscie wlasne punktowanie oraz konstruktywny opis do niego mile widziane.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_AAA1414_obr.jpg
Wyświetleń:	66
Rozmiar:	8,23 MB
ID:	20503

  2. #2

    Domyślnie

    czesc, podoba mi sie skala ocen soczysta 3; mysle, ze brakuje glebi, kontrastu; oczy za wysoko, moze w kwadracie, jesli bylaby mozliwosc i wiecej od gory; wiecej pazura...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  3. #3

    Domyślnie

    Mnie się podoba asymetryzm
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  4. #4

    Domyślnie

    Mi się podoba i niepodoba.

    Podoba się delikatna kolorystyka, pasuje do całości wyrazu zdjęcia. Pomysł też jest na plus.
    Nie podoba mi się akurat tutaj "ucięcie głowy", ogólnie to nie mam nic przeciwko temu, ale nie zawsze to pasuje, po prostu. I tak jak sam wyraz modelki jest git, to mi za bardzo nie pasuje jej poza ręki - wg mnie za bardzo to na takie pozowane wygląda. Może się czepiam szczegółów, ale w końcu to w nich tkwi diabeł co nie?
    Może lekko zmieniłabym kadrowanie - nawet po skosie (tło mamy jednolite, w oddali, to by nie przeszkadzało).

    Ale tak ogólnie to fota fajna. Jeszcze raz powtórzę iż ogólna kolorystyka bardzo spasowana, delikatna i spójna.

  5. #5

    Domyślnie

    4
    F -ile? zbyt mało mz
    Użytkuje X t2 TTArtisan 35 1.4 Fujinon 23 F2
    Było FEED 5, Kodak P850, Nikon D90, D300 D7100 D600 SB-900 Grip Md-10 50 F2 Canon 6D
    Szkiełka 18-105, 35 1.8G, T70-300 VC, T90 Macro , N70-210 F4, N35 1,8G FX, N80-200D ED 2,8, N85 1,8G S 24-35 F2 ART N28-105 N50 1.8G T24-70VC

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez choakinom Zobacz posta
    Mi się podoba i niepodoba.

    Podoba się delikatna kolorystyka, pasuje do całości wyrazu zdjęcia. Pomysł też jest na plus.
    Nie podoba mi się akurat tutaj "ucięcie głowy", ogólnie to nie mam nic przeciwko temu, ale nie zawsze to pasuje, po prostu. I tak jak sam wyraz modelki jest git, to mi za bardzo nie pasuje jej poza ręki - wg mnie za bardzo to na takie pozowane wygląda. Może się czepiam szczegółów, ale w końcu to w nich tkwi diabeł co nie?
    Może lekko zmieniłabym kadrowanie - nawet po skosie (tło mamy jednolite, w oddali, to by nie przeszkadzało).

    Ale tak ogólnie to fota fajna. Jeszcze raz powtórzę iż ogólna kolorystyka bardzo spasowana, delikatna i spójna.

    Fajnie, dzieki za dobre slowo, szczerosc oraz konstruktywizm.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Carlos_lo Zobacz posta
    czesc, podoba mi sie skala ocen soczysta 3; mysle, ze brakuje glebi, kontrastu; oczy za wysoko, moze w kwadracie, jesli bylaby mozliwosc i wiecej od gory; wiecej pazura...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    dziekuje za opinie. biore sobie do serca

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Greg81 Zobacz posta
    4
    F -ile? zbyt mało mz
    F 6,3 , Badzo chcialbym wieksza glebie ale lampy kupliem za mocne i (poki co) nie bardzo moge zejsc do 2,8 lub nizej. Ale wszystko w swoim czasie.

  7. #7

    Domyślnie

    Dla mnie 4 minus Pozostając w takim mocnym cięciu góry podciąłbym też mocniej dół i poszedł w taką pseudo panoramę. Alternatywnie dałbym więcej góry, ale chętniej zaryzykowałbym pierwszą propozycję.

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Dwa z Klaudią
    By blackangelek in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 02-11-2011, 21:37
  2. [ Portret ] Klaudia
    By Piotrek Charchuła in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 27-09-2011, 19:09
  3. [ Portret ] Klaudia
    By blackangelek in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-08-2011, 21:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •