Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12
  1. #11
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Nie myl gwarancji z ochroną po sprzedażową bo w EU o gwarancji faktycznie nic nigdzie nie ustalono.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    I mimo, że piszesz, że Ci nie zależy to jednak da się wyczuć nuty rozgoryczenia, że Amazon zrobił cenę i miało być pięknie, ale nie upewniłeś się i jednak zamiast 5 lat, zostają tylko 2.
    Przy okazji zaznaczę, że gwarancja 5 lat Samyanga jest tylko dla pierwszego właściciela, zatem nie stanowi dodatkowego atutu na rynku wtórnym.
    Ale nie o to chodzi, kupując wiedziałem że mam dwa lata i nie otrzymam nic więcej co jest oczywiste bo przecież nic mi amazon dodatkowo nie zorganizuje.

    Mi chodzi o to że powinno być uznawanie i współpraca dystrybutorów na terenie EU i tyle.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Nie myl gwarancji z ochroną po sprzedażową bo w EU o gwarancji faktycznie nic nigdzie nie ustalono.
    Nie mylę.

    kupując wiedziałem że mam dwa lata i nie otrzymam nic więcej co jest oczywiste bo przecież nic mi amazon dodatkowo nie zorganizuje.
    Wydźwięk Twoich postów jest jednak inny.

    Mi chodzi o to że powinno być uznawanie i współpraca dystrybutorów na terenie EU i tyle.
    Nie wiem dlaczego akurat powinno, choć na pewno byłoby to duże ułatwienie dla klientów, ale nie wymajmy honorowania gwarancji między niezależnymi firmami z różnych państw tylko dlatego, że sprzedają produkty jednego producenta. Takiej koordynacji należałoby wymagać na poziomie producenta w tym wypadku.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. samyang 85mm F1.4 vs samyang 85mm T1.5 Samyang 85mm VDSLR
    By forpol in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-09-2015, 18:14
  2. Samyang 10mm / 2,8 czy Samyang 14mm/2,8
    By krisldz in forum Obiektywy 6-24 mm
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-06-2015, 23:50
  3. Gwarancja
    By SpiritNova in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-09-2009, 19:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •