Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Tamron 17- 50 z VC czy bez

    Hej, stoję przed zakupem obiektywu Tamron 17- 50mm. Zastanawia mnie jak to z ta stabilizacją w nowszej wersji. Wiem, że temat już był poruszany, ale nie rozjaśnił mi on zbyt. Czy ta stabilizacja faktycznie daje dużo? Chcę ten obiektyw raczej do uniwersalnego zastosowania, w sensie ze bez statywu i zdjecia i w pomieszczeniu i na zewnątrz, a ich tematyka też nieokreślona. Po prostu obiektyw do robienia zdjęć nieprofesjonalnie, hobbystycznie. Zdecydowana jestem na tego tamrona. Zastanawia mnie tylko czy z VC czy bez i czy ma faktycznie wplyw to VC jakis szczegolny, bo czytalam opinie, że raczej nieszczegolnie, a obiektyw bez stabilizacji ma lepszą optykę. Jak to z tym jest?

  2. #2
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Dlaczego tamron, a nie sigma ? Dodatkowo sigma to jeden model i nie musisz się zastanawiać nad modelami, o wyższości sigma na forum znajdziesz duuuużo tematów.

  3. #3

    Domyślnie

    może temu,że sigma cenowo jest droższa i w budżecie tamron jest dla mnie lepsza opcja

    - - - - kolejny post - - - - - -

    tak czy owak pytałam o co innego. Kwestia czy tamron czy sigma należy do mnie. W tym poscie nie pytam o doradzanie w kwestii firmy

  4. #4
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ojoj jaka obrażalska, a pisać z dużej litery nie potrafi, shift się zepsuł ?

    Jeśli tamron to wersja taka 17-50MM XR DI II VC i jest to obiektyw droższy od Sigmy 17-50.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kama287 Zobacz posta
    może temu,że sigma cenowo jest droższa i w budżecie tamron jest dla mnie lepsza opcja

    - - - - kolejny post - - - - - -

    tak czy owak pytałam o co innego. Kwestia czy Tamron czy sigma należy do mnie. W tym poscie nie pytam o doradzanie w kwestii firmy
    Tańsza chyba tylko wersja używana (na rynku wtórnym). Jeśli obiektyw nowy to masz 2 opcje:
    1. Kup Sigmę
    2. Przemyśl to jeszcze raz i wróć do punktu 1.
    D750 + D7500 +D3300 + trochę słoiczków i światełek

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 04-07-2017, 08:51
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 31-03-2016, 23:59
  3. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-07-2011, 14:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •