Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Ja nie namawiam na UMI ale polecałem tą firmę parę lat temu i nawet mnie tu wyśmiewano że jestem wielbicielem jakiegoś chińczyka
    Chińczycy z roku na rok robią coraz lepsze wypusty. Już teraz są całkiem dobre. To tak, jak kiedyś na Zachodzie śmiali się z pojazdów Toyoty.
    No i niech się w końcu wezmą za sprzęt foto.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Mam Redmi 3 ale mocno go styrałem. Żona ma Redmi 4. Generalnie nie wiem co trzeba robić na tych telefonach żeby wolno działał, bo nigdy nie zamuliły nam się te telefony. Więc przy moim używaniu telefony ze średniej półki to błyskawice Poza tym, ja szybko niszczę telefony, więc kupowanie topowych mija się z celem. Tak samo jak uważam że szybko to spada na wartości i robi się stare - przez ten punkt widzenia wole jednak kupić średniaka


    Ciekawy ten Umini.
    Może, teraz jest lepiej, bo mój taki, że, średniej półki to po jakimś czasie, mocno zamulal. A bo to że, dwa lata temu.

    Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  3. #13
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    @koesh, a czego używasz osobiście?
    Umi Z1 PRO rozwaliłem ale tez miałem wczesniej Touch po znajomych mają S2, Z2 ( ten jest super i w przedsprzedaży za 199$ były ), miałem tez w ręce taniego chyba A3 ale to juz plastik fantastik, ja kupiłem Cubot P20 przed świętami, teraz chyba skusze się na tego F1 od Umi bo w tym cubot okazało się nie ma sensora do kompasu czyli mapy i nawigacja działa jak powalona
    Ostatnio edytowane przez ksh ; 27-01-2019 o 21:13

  4. #14

    Domyślnie

    prosze usunac

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Nie mam tego modelu bo wysyłka dopiero za kilka dni.....

    .......Ja nie namawiam na UMI ale polecałem tą firmę parę lat temu i nawet mnie tu wyśmiewano że jestem wielbicielem jakiegoś chińczyka
    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Umi Z1 PRO rozwaliłem ale tez miałem wczesniej Touch po znajomych mają S2, Z2 ( ten jest super i w przedsprzedaży za 199$ były )......(
    Ja wlasnie te pare lat temu skusilem sie na UMI Super. Ten telefon po prostu wyrzucilem do kosza.
    Tutaj pierwsza z brzegu recenzja twojego UMI Z1 Pro
    https://www.youtube.com/watch?v=Dg1c_icJv_Y

  5. #15
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Nie oglądam recenzji bo youtuberzy dostają sporo sprzętu od xiaomi plus wycieczki do ich fabryki itd, to nie są teorie spiskowe tylko zwykły biznes.
    Ja nic nie wciskam, to nie moja kasa i mi decydować za kogoś.

    Mogę polecić też u nas z gwarancją Huawei P20, a nawet P20 lite, które można taniutko kupić obecnie, bardzo fajne solidne konstrukcje.

  6. #16

    Domyślnie

    Kup Moto G5 i będziesz zadowolony. A może nawet na G6 wystarczy. Miałem G1,zaczęło brakować miejsca (audiobooki córeczek do słuchania w trakcie jazdy do szkoły,muzyka,itp),kupiłem G4 i już jakieś dwa lata śmiga ja wściekła (G1 wciąż w użyciu,wzięła go moja żona). Porządne smartfony za nieduże pieniądze.
    Lubię robić zdjęcia Na razie pstrykam

  7. #17

    Domyślnie

    Myślałem też o Xiaomi redmi note 5 plus.

  8. #18

    Domyślnie

    Nie ogarniam tych nazw Xiaomi. W każdym razie rano mój telefon zdechł, i musiałem zamówić coś na szybko.
    Zamówiłem redmi note 5. Nie udało mi się porównać z innymi telefonami, ale mam nadzieję że nie wybrałem źle. Telefon kosztował 690zł. Więc zmieściłem się w planowanej kwocie.

  9. #19
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    I dobrze zrobiłeś. Pierwsza myśli po lekkim zapoznaniu się z telefonami Xiaomi - jak im się to opłaca?
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rafał_Sz Zobacz posta
    I dobrze zrobiłeś. Pierwsza myśli po lekkim zapoznaniu się z telefonami Xiaomi - jak im się to opłaca?
    Mniejsza kasa leci na marketing, reklamę. Chiny, Korea to potęga gospodarcza, to już nie jest świat w którym szyto skarpety i tandetne plastikowe podróbki. Generalnie masz tam miliony ludzi którzy kupują te produkty, masz dobrze rozwinięta motoryzacje, i wszelkie produkty, które często są lepsze od światowych wylansowanych marek. Coś w ten deseń

    Zerknij sobie na kanał na YT "Raport z Państwa srodka" gość mieszka tam, prowadzi biznes, trochę opowiada o kulturze, o gospodarce. Ja byłem w szoku jak mocno się rozwija ten kraj, i przestaje już używać powodzenia "chińskie gówno"
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 28-01-2019 o 11:58

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Teleobiektyw do ok.700zł
    By Kulegos in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 18-07-2018, 14:15
  2. Kitowy Nikkor 18-105 oraz 18-140 a 700zł
    By Coor in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-07-2014, 11:31
  3. Aparat do 700zł
    By adov88 in forum Aparaty cyfrowe kompaktowe - Coolpix
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 31-07-2013, 15:55
  4. Monitor LED IPS 23" 600-700zł
    By Sixzeroeight in forum Komputery
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-08-2012, 21:14
  5. zoom x10 do 700zł
    By rainer in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-05-2010, 09:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •