Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Lampa do D750

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rpromin Zobacz posta
    Ja mam jedna Sabinie i kilka quadralite do wyzwalania bezprzewodowego i naprawdę jak dla mnie te lampy robią robotę wraz z wyzwalaczem navigator X, dlatego polecam sprawdzić samemu, a niekoniecznie zawierzać obiegowym opiniom często osób które ich nigdy nie używały. Jeśli bezprzewodowo nie potrzebujesz TTLa i będziesz ręcznie ustawiał moc błysku to kup godoxa TT600 poniżej 300 zł nowy i to jest zgodne z quadralite ten sam wyzwalacz to wyzwala bo produkowane jest przez ta sama firmę i rebrandowane na Polskę na quadralite.


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
    W sumie dopiero wstępnie rozpoznaje temat i pewnie chwilę zajmie zanim podejmę decyzje dlatego im więcej opinii tym lepiej.

    wolałbym żebty obsłuwał TTL. Czy do tych quadralite musi być ten dedykowany navigator x? Czy np śmigało by z YongNuo YN-622N? w Opisie widziałem tylko systemowe lampy Nikona.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cris82 Zobacz posta
    Czy do tych quadralite musi być ten dedykowany navigator x? Czy np śmigało by z YongNuo YN-622N? w Opisie widziałem tylko systemowe lampy Nikona.
    Musi być navigator X. A czy to będzie Quadralite, Godox czy jeszcze inna naklejka...
    Jakbyś chciał użyć YN, to musisz dodatkowo odbiornik pod stopkę brać, co jest imho bez sensu.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  3. #13

    Domyślnie

    Ok. to mam już jasność. Pozostaje tylko podjąć decyzję.

    Dziękuje wszystkim za podpowiedzi.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cris82 Zobacz posta
    W sumie dopiero wstępnie rozpoznaje temat i pewnie chwilę zajmie zanim podejmę decyzje dlatego im więcej opinii tym lepiej.

    wolałbym żebty obsłuwał TTL. Czy do tych quadralite musi być ten dedykowany navigator x? Czy np śmigało by z YongNuo YN-622N? w Opisie widziałem tylko systemowe lampy Nikona.
    Yongnuo tego nie wyzwoli to sa konkurencyjne rozwiązania. Quadralite z TTL to np Stroboss 60.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    D750 N50/1.4 N85/1.8 T70-200G2 T24-70/2.8 S105/2.8 S35/1.4A N35/2.0

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Lampa błyskowa do Nikona D750 dla amatora
    By prosperi7 in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 30-11-2018, 19:14
  2. Lampa ze średniej półki do d750
    By N-i-N in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-06-2017, 12:13
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-09-2016, 12:26
  4. Lampa/y do D750 + 24-70 2.8
    By Falco'n in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 24-08-2015, 13:02
  5. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-12-2014, 23:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •