Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Paulina z cieniem na oczach..

    ...no i wlasnie o ten cien chodzi. Jak to wedlug Was wyglada? Pasuje ten cien czy kompletnie psuje fote? czy moze pasuje ale jest za mocny? Generlanie co myslicie o tym zdjeciu bo mnie osobiscie sie podoba ale ciekawe jestem opinii innych

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_AAA1798_obr.jpg
Wyświetleń:	53
Rozmiar:	13,51 MB
ID:	20229

  2. #2
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Jak dla mnie to jest taki za bardzo połowiczny. Albo bym poszedł bardziej (ciemniej) i w PS wyciagnął oko i błysk w nim, albo bym rozjaśnił cień.
    Musiałbym zobaczyć to w tych opcjach, jestem wzrokowcem
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #3

    Domyślnie

    Dzieki za koment i pobawie sie w wolnej chwili i pokaze jak to wyglada
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 23-01-2019 o 03:07 Powód: Po co cytujesz sam siebie?

  4. #4

    Domyślnie

    Mi się w oczy rzuca jedna rzecz. Twarz masz dopracowaną do perfekcji, żadnych przebarwień, kropek, nic. Za to od szyi w dół na skórze dzieje się coś wizualnie dziwnego, nie pasującego kompletnie do tej twarzy. Cyba warto by wrócić do retuszu, szczególnie dekoltu. Co do pomysłu - nie trafia jednak do mnie. Oczy w cieniu na portrecie jakoś do mnie nie przemawiają. Tak jak Jacek, chciałbym zobaczyć inne koncepcje.

  5. #5
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Mi się podoba, takie hmm... lata 80-te ? Przy zrobionym retuszu twarzy zauważa się brak retuszu na reszcie.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Mi się w oczy rzuca jedna rzecz. Twarz masz dopracowaną do perfekcji, żadnych przebarwień, kropek, nic. Za to od szyi w dół na skórze dzieje się coś wizualnie dziwnego, nie pasującego kompletnie do tej twarzy. Cyba warto by wrócić do retuszu, szczególnie dekoltu. Co do pomysłu - nie trafia jednak do mnie. Oczy w cieniu na portrecie jakoś do mnie nie przemawiają. Tak jak Jacek, chciałbym zobaczyć inne koncepcje.
    Dziekuje za super konstruktywny komentarz . W wolnej chwili pobawie sie djeciem ponownie i pokaze efetekty

Podobne wątki

  1. [ Reportaż ] Cieniem malowane
    By ramicx in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-08-2010, 10:35
  2. [ Krajobraz ] W pogoni za cieniem
    By Reju in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 12-02-2010, 22:21
  3. [ Krajobraz ] Światłem i cieniem
    By Reju in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 22-01-2010, 22:38
  4. [ Krajobraz ] Cieniem posiekane vol. II
    By morzon in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 31-01-2009, 11:30
  5. [ Makro ] Jestem cieniem
    By Guzik in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28-05-2008, 19:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •