Close

Strona 7 z 27 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 265
  1. #61

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    To porównywanie często kończy się dziwnie bo co można do takich maleństw jak 2.8/24 2.8/35 czy nowe 1.8/45 porównać jeśli konkurencja nie ma nic tak malutkiego i lekkiego ?
    Dla mnie Samyang odwalił kawał dobrej roboty dla systemu Sony, podobnie jak zoomy Tamrona, Nikon i Canon to przyszłość w tej kwestii ale znając ich podejście do 3rd obiektywów to będą mocno utrudniać życie.
    @koesh jak nigdy zgadzam się z Twoją opinią. Mam FE 24/2,8 i FE 35/1,4 i mogę powiedzieć że jest dobrze. Działa to nawet z a7 ale to dla nie taki test na razie tych szkieł Samyang, który uważam że jest zdany celująco nawet na stareńkim a7
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 ||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

  2. #62
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    SY24 ma swoje wady ale to właśnie te kompromisy jakie wielu wybiera i jakich producenci nie dostrzegają, potem płacz bo rynek im maleje.
    Sigma zrobi kolejne armaty za fortunę, canon i nikon będą się ścigać jaki obiektyw ma lepszą rozdzielczość zamiast zmienić podejście i zacząć robić obiektywy dla ludu.
    Momentami zastanawiam się czy oni to robią specjalnie czy mają jakiś kretów od producentów fonów u siebie w marketingu.

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    SY24 ma swoje wady ale to właśnie te kompromisy jakie wielu wybiera i jakich producenci nie dostrzegają, potem płacz bo rynek im maleje.
    Sigma zrobi kolejne armaty za fortunę, canon i nikon będą się ścigać jaki obiektyw ma lepszą rozdzielczość zamiast zmienić podejście i zacząć robić obiektywy dla ludu.
    Momentami zastanawiam się czy oni to robią specjalnie czy mają jakiś kretów od producentów fonów u siebie w marketingu.
    Nie wiem kto Ci takich głupot nagadał ale Canon produkuje całkiem sporo sprzętu "dla ludu" w nawet u nas całkiem niezłych cenach. Nie znam szczegółowo oferty Nikona ale podejrzewam że jest podobnie...
    Pozdrawiam
    Marcin

  4. #64
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Oczywiście nie chodzi o to co było tylko co jest i co wypuszczają producenci odnośnie bezluster.

  5. #65

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Oczywiście nie chodzi o to co było tylko co jest i co wypuszczają producenci odnośnie bezluster.
    Przecież piszę o tym co Canon wypuszcza teraz a nie w czasach analoga ...
    Pozdrawiam
    Marcin

  6. #66
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    No to chyba coś mnie ominęło z obiektywami Canon R, co oni tam fajnego zgrabnego i w przystępnej cenie wrzucili ?

  7. #67

  8. #68

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    No to chyba coś mnie ominęło z obiektywami Canon R, co oni tam fajnego zgrabnego i w przystępnej cenie wrzucili ?
    Przecież jest cała seria M. Obecnie jedne z najtańszych bezluster na rynku.
    Pozdrawiam
    Marcin

  9. #69
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale to chcesz podłączyć do canona R ? Nie wiem o czym ty piszesz.

  10. #70

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Ale to chcesz podłączyć do canona R ? Nie wiem o czym ty piszesz.
    To ja nie wiem o czym Ty piszesz? O jakichś płaczach producentów o wypuszczaniu szkieł "nie dla ludu" i że jak dalej tak będzie to się świat zawali . A jak Ci napisałem że w przypadku Canona Twoja ocena sytuacji jest niesłuszna to udajesz że nie wiesz o co chodzi i zaraz najpewniej zaczniesz rozkminy, że świat kręci się wyłącznie wokół FF.....a innego nie znasz
    Pozdrawiam
    Marcin

Strona 7 z 27 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Adaptery a obiektywy
    By lukas92 in forum Filtry, konwertery, pierścienie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 15-07-2016, 08:47
  2. nikon v1..adaptery
    By janisjanis in forum Nikon - System 1
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-09-2013, 16:12
  3. Wypozyczanie optyki (dla NIKON-a)
    By Filter in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 01-10-2011, 23:34
  4. Wybór optyki makro, Nikon.
    By Rubid in forum Filtry, konwertery, pierścienie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-04-2009, 14:52
  5. Adaptery, a mieszek...
    By Dark in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 09-12-2005, 00:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •