Close

Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 87

Wątek: Cash Back Fuji

  1. #61

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez leighadams Zobacz posta
    Ale nowych fujików nikt zdrowo myślący nie kupuje poza akcjami objętymi cashbackami… Więc co mnie interesuje ile wynosi cena sklepowa, ile cashback itp. Klienta interesuje cena końcowa, czyli cena zakupu, a ta faktycznie jest praktycznie na tym samym poziomie co w ubiegłym roku. Ot tyle i tylko tyle.
    Nie uważam że jestem niezdrowo myślący, kupiłem niedawno X-T20 przed a w zasadzie w trakcie cash backu, (nie wiedziałem że Fuji robi często cashbacki) bo ogłoszono go bodajże 16.10 a ja kupiłem 15.10, a widzę że promocja jest od 15.10. Wysłałem zgłoszenie, może się załapię. Fakturę mam z 17 bo prosiłem o korektę danych. Myślicie że jest szansa?
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  2. #62

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sosnowy Zobacz posta
    Arytmetyka to ZALEDWIE dział matematyki, dlatego sprowadzanie arytmetycznej biegłości (lub jej braku) do znajomości (lub nie) matematyki jest równie błędne, co powszechne. Twoje załamywanie rąk "Kto cię uczył matematyki" idealnie wpisuje się w ten schemat.



    Masz rację. Mój wpis był pochopny. Na szczęście Twoje wypowiedzi są bardzo cenne, jaki również pełne "pojęcia i pomyślenia".
    Brawo. Mimo iż pózniej jesteś kąśliwy, doceniam że przyznałeś się do błędu. Już Cię lubię

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dho'ine Zobacz posta
    Nie uważam że jestem niezdrowo myślący, kupiłem niedawno X-T20 przed a w zasadzie w trakcie cash backu, (nie wiedziałem że Fuji robi często cashbacki) bo ogłoszono go bodajże 16.10 a ja kupiłem 15.10, a widzę że promocja jest od 15.10. Wysłałem zgłoszenie, może się załapię. Fakturę mam z 17 bo prosiłem o korektę danych. Myślicie że jest szansa?
    Tak. Następne body kupisz już jak należy lub szkła. No właśnie skoro jest keszbek to teraz jakieś dobre szkiełko weź. Kiedyś kupiłem coś z keszbekiem na raty zero i keszbek wpłynął przed pierwszą ratą, było na dwie raty. I to mi się podoba. Ale to nie było w Fuji bo tu czasem są długie terminy na zwrot kasy. No i to jest Panowie matematyka w praktyce a nie te wasze przedszkolne przepychanki
    Ostatnio edytowane przez cybulski ; 25-10-2019 o 11:20
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 TT50/1.2||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

  4. #64

    Domyślnie

    Jak zwrócą cashback to pewnie kupię tą 27 2.8 Fajna cena by wyszła za zestaw X-T20 z kitem 15-45 , 2570zł.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  5. #65

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez leighadams Zobacz posta
    Ale nowych fujików nikt zdrowo myślący nie kupuje poza akcjami objętymi cashbackami… Więc co mnie interesuje ile wynosi cena sklepowa, ile cashback itp. Klienta interesuje cena końcowa, czyli cena zakupu, a ta faktycznie jest praktycznie na tym samym poziomie co w ubiegłym roku. Ot tyle i tylko tyle.
    No widzisz wymagacie ode mnie kultury, braku frustracji a właśnie nazwałeś wszystkich którzy kupują bez promocji niezdrowo myślącymi a to eufemizm ukrywający słowo głupek. Czy ja wiem czy te 430 zł to jakiś wielki rabat dla kogoś kto kupuje sprzęt za 4-5 tysi aby od razu mowic ze wydając 4600 jest łapaczem okazji, a za 5000 jest głupkiem ?
    Bez przesady. Fajny cashback i okazja to było kupienie niedawno xt30 za 2900.
    Myślisz ze zdroworozsądkowe jest np. czekanie 6 miesięcy na rabat 430 zł zamiast kupić aparat za 3899 i chodzić, focić, spełniac się w swojej pasji ? dla jednych tak dla jednych nie. Gdybym miał czekac pol roku na rabat 430 zł (430:6 miesięcy = 71 zł miesicznie) i przez ten okres nie czerpac przyjemności to wolałbym kupić po pełnej cenie. serio. To nie jest aż tak wielki rabat który kazałby mi rozstać się z fotografowaniem i czekać poł roku
    Dlatego nie uważam tych którzy kupili sprzęt bez cashbacku 430 złotowego za myślących niezdrowo.

  6. #66

    Domyślnie

    Ja w zasadzie kupiłem na wyjazd do Wrocka. Czekałem praktycznie to ostatniej chwili, kupiłem we wtorek, wyjazd w piątek rano a cashback ogłosili w środę Poza tym nie ma co się obrażać o byle głupstwo, każdy powinien mieć na tyle szacunku do siebie i poczucia własnej wartości że to, że ktoś coś powiedział że jest taki czy śmaki, powinno spłynąć jak po kaczce. Ja tak mam.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  7. #67

    Domyślnie

    No jak ktoś czeka pół roku w tym czasie nie robiąc innym aparatem to faktycznie, debil.

  8. #68

    Domyślnie

    Ręce opadają... czy ktoś mówił o jakimś specjalnym czekaniu na cashback, o nierobieniu zdjęć w tym czasie itp.???? Była mowa tylko o suchym porównaniu cen x-t20, właśnie tego konkretnie modelu... że jego końcowa cena w czasie trwania zeszłorocznego i tegorocznego cashbacku jest praktycznie taka sama. I odnosiłem się do postu maxwawy właśnie na ten temat i pokrętnej matematyki prof.miodka. Tylko tyle i aż tyle!! EOT
    x70|x-pro2+xf16+xf23+xf56+xf90

  9. #69

    Domyślnie

    Przepraszam za miły offtop ale to konieczne :
    Może bym ci Miodek to wytłumaczył ale tylko ty nie rozumiesz o co chodzi, więc jak mawiał Sofronow https://www.youtube.com/watch?v=o3D5l4sx5Ec
    a agresywne wypowiedzi to widzę u Ciebie "norma"
    wiec mam do Ciebie prośbę Miodek - zabierz stąd swój "rynsztok" i lecz swoje kompleksy gdzie indziej (byle nie na drogach publicznych)
    bo tylko Ty psujesz tu miłą atmosferę ludzi którzy odnoszą się tu do siebie z szacunkiem i pomocą.

  10. #70

    Domyślnie

    I się okazało że nie zgłosiłem cashback jak należy, coś musiałem nie doczytać. Zarejestrowałem tylko sprzęt pod gwarancję. Wczoraj wypełniłem jak trzeba i poszło, po chwili przyszło że zaakceptowano i teoretycznie czeka na przelew 04.12. Także można powiedzieć ze mi się udało, kupił bym dzień wcześniej i musiał bym się obejść smakiem. A tak miły dodatek. Tak na marginesie to cena za mój zestaw na allegro w ABFoto nadal taka sama, 2999zł ale za to już na ich stronie jakieś 3400zł. Po cashbacku robi się całkiem przyjemna cena.
    Ostatnio edytowane przez Dho'ine ; 07-11-2019 o 10:43
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Fuji x100f + wide-konwerter czy Fuji xt-20+23mm+14mm?
    By explorexxx in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 101
    Ostatni post / autor: 15-09-2017, 11:34
  2. [ Reportaż ] johny cash day
    By rafulec in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 16-09-2010, 10:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •