Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Taki tam w locie

    Nic nie trwa wiecznie. Trzeba cierpliwie czekać na właściwy moment, a prędzej czy później dostanie się wielką szansę. Tak jak w przyrodzie. Najwięksi drapieżnicy są też najbardziej cierpliwi. Peter James

  2. #2

    Domyślnie

    Super . Brawo . Rewelacja


    Wysłane za pomocą Tapatalk

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    @czupacabra, @rafik Dzięki koledzy. Pozdrawiam.
    Nic nie trwa wiecznie. Trzeba cierpliwie czekać na właściwy moment, a prędzej czy później dostanie się wielką szansę. Tak jak w przyrodzie. Najwięksi drapieżnicy są też najbardziej cierpliwi. Peter James

  5. #5
    pdz
    Gość

    Domyślnie

    Świetnie pasujący bokeh i dla kontrastu nieco żółtego ożywia kadr.

  6. #6

    Domyślnie

    Świetne zdjęcie, jak zwykle. Ale od pewnego czasu zaczyna mi z tym dziale czegoś brakować. Bo "jak zwykle" zaczyna się przeradzać w "nudno". Oczywiście nuda na bardzo wysokim poziomie, ale jednak. Co mam na myśli? Kiedy wchodzę w ten dział, widzę różne tytuły i jeszcze zanim otworzę któryś wątek, już wiem czego się można spodziewać. Najczęściej będzie zdjęcie ptaka lub innego zwierzątka w takiej czy innej pozie. Zdaję sobie sprawę, że zrobienie takiego zdjęcia wiąże się wieloma trudami, godzinami czekania w chłodzie i wilgoci itd. Chylę czoła przed tym wysiłkiem. Jednak oczekiwałbym czegoś nowego. Czego? Nie wiem. Innego spojrzenia, kontekstu, pokazania...
    Podsumowując i nie chcąc być źle zrozumianym: fotografie znakomite, tylko moim zdaniem ta formuła się wyczerpuje. Wiem, że nie jestem godzien podnosić poprzeczki fotografom przyrody, ale może ktoś potrakruje to jako wyzwanie.
    Przepraszam, że piszę to pod Twoim zdjęciem. Mój wywód odnosi się do wszystkich znakomitych kolegów publikujących w tym dziale.

  7. #7

    Domyślnie

    @wojtekd3 Wojtku określ się dokładniej a ja jako ptasi fotograf mogę spełnić twoje oczekiwania z tym że muszę znać jakieś konkrety. Pozdrawiam.
    Nic nie trwa wiecznie. Trzeba cierpliwie czekać na właściwy moment, a prędzej czy później dostanie się wielką szansę. Tak jak w przyrodzie. Najwięksi drapieżnicy są też najbardziej cierpliwi. Peter James

  8. #8

    Domyślnie

    Chętnie bym określił konkretnie swoje oczekiwania, ale moja wyobraźnia i kreatywność jest zbyt uboga, żeby to zrobić. Muzyka Mozarta jest genialna, ale w pewnym momencie taka stylistyka się wyczerpała, odbiorcy się nasycili i kompozytorzy zaczęli szukac nowych ścieżek.

  9. #9

    Domyślnie

    Przypuszczam, że @wojtekd3 miał na myśli kadr który go zaskoczy. Po prostu. Gdyby znał "przepis", to zaskoczenia zapewne by nie było. Zdjęcia ptaków autora wątku są świetne, aczkolwiek stały się powtarzalne jak zdjęcia z boisk piłkarskich- różni je jedynie poza i model. I pomimo, że są jak już wspomniałem świetne, to jednak stały się monotonne, przewidywalne... Dotyczy to chyba większości autorów. I proszę tego nie odbierać jako zarzutu, bo to jedynie mój skromny wniosek.

  10. #10

    Domyślnie

    Ufff....
    Jakby na trampolinie skakał
    Super, super "ujęty"!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] W locie.
    By darjo1 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-03-2017, 13:21
  2. [ Przyroda ] ... w locie... :)
    By razza in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 05-12-2013, 12:11
  3. [ Przyroda ] w locie
    By przemo65 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-09-2011, 18:25
  4. [ Przyroda ] W locie
    By Dachowiecpospolity in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 01-10-2009, 14:35
  5. [ Przyroda ] w locie
    By samuraj in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-10-2006, 17:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •