Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aryan Zobacz posta
    Bezdomnych - tak. Pijanych - tu mam wątpliwości, bo jeżeli to ich wybór? Na tym zdjęciu są zawodowcy, właściwie "w pracy" lub zaraz po jej zakończeniu. Wydali przed chwilą wyłudzone od naiwnych pieniądze. Są świadomi miejsca oraz celu, w którym tutaj każdego dnia przychodzą, z premedytacją i w określonym celu, a mieszkają kawałek dalej. Nie widzę wątpliwości natury etycznej w lekkim udokumentowaniu ich stylu bycia, odzwierciedlającym szerszą tendencję w tym miejscu. Bezdomnych nie fotografuję.
    Ok, rozumiem i zgadzam się. Ze zdjęcia tego nie da się wyczytać.

  2. #12
    an
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    @aryan


    Znano może tobie. Mi nie. I jak pisałem wcześniej, to nie żart. Dlaczego zakładasz że pytam znając odpowiedź?
    Przepraszam. Myślałem, że jednak żartujesz.

    A i jeszcze - to, że odnośnie kadru napisałem, że "tak wyszło", to naprawdę oznacza, że "tak wyszło". Twoja uwaga, że za ciasno jest kompletnie słuszna i jestem tego świadomy. Podmiot liryczny zdjęcia tylko na chwilę przyjął taką pozycję, a ja w pośpiechu zrobiłem zdjęcie. Niestety krzywo jak smok. Wyprostować musiałem i ciasno wyszło.
    Ostatnio edytowane przez an ; 15-01-2019 o 19:47

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aryan Zobacz posta
    Przepraszam. Myślałem, że jednak żartujesz.
    Nie ma powodu przepraszać. Wbrew temu co się niektórym wydaje, spora część społeczeństwa nie bywa w takim miejscach. I wcale nie chodzi o kwestie wiary, ale o zachłanność księży. Już jako nastolatek (a były to lata '80 i '90, XX w) dostrzegałem co dla nich jest ważne, więc nigdy tam jak i w wiele podobnych miejsc się nie wybrałem.

    PS.
    "tobie" zamiast "Tobie" to mój przypadkowy błąd. Za to ja przepraszam.

  4. #14
    an
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    Nie ma powodu przepraszać. Wbrew temu co się niektórym wydaje, spora część społeczeństwa nie bywa w takim miejscach. I wcale nie chodzi o kwestie wiary, ale o zachłanność księży. Już jako nastolatek (a były to lata '80 i '90, XX w) dostrzegałem co dla nich jest ważne, więc nigdy tam jak i w wiele podobnych miejsc się nie wybrałem.
    Całkowicie rozumiem. Szczęściem można te miejsca odwiedzać także bez jakiegokolwiek związku z tymi ludźmi, którzy w wielu sytuacjach na pewno nie postępują tak, jak powinni. Wyżej jeszcze wyjaśniłem (dopisałem) wobec Ciebie sprawę ciasnego kadru

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Pielgrzym...
    By Sebastianito in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-02-2013, 17:49
  2. [ Portret ] Pielgrzym
    By ycp in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 01-02-2013, 06:28
  3. [ Krajobraz ] Pielgrzym.
    By krzysztofz24 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 28-08-2010, 21:54
  4. [ Krajobraz ] Pielgrzym
    By urbik in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-12-2009, 15:00
  5. [ Reportaż ] Pielgrzym.
    By pjolofoto in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-03-2007, 20:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •