Close

Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 183
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiKa Zobacz posta
    Sigma 17-50 2.8 kosztuje 1500 zł i jest świetna...
    PiKa ta Sigma nie kosztowała 1500 w dniu premiery i umówmy się, że jest świetna, bo jak na swoją cenę oferuje przyzwoite parametry. Ale błagam Cię, z Nikkorem 24-70 starym na lustro nie warto jej porównywać, a co dopiero z tą konstrukcją

  2. #22

    Domyślnie

    Oczywiście nie znam ich. Podałem sigme - obiektyw o podobnych parametrach - jak przykład, że się da wyprodukować obiektyw w takiej cenie.
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  3. #23

    Domyślnie

    Jeżeli jakościowo będzie lepszy od 24-70/4 to cena jest adekwatna, patrząc cenach nowości, można się było spodziewać 5 cyfrowej kwoty.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiKa Zobacz posta
    Oczywiście nie znam ich. Podałem sigme - obiektyw o podobnych parametrach - jak przykład, że się da wyprodukować obiektyw w takiej cenie.
    Jako przykład podobnych parametrów możesz podać Sigmę 24-70 Art. To już prędzej. Cena jest porównywalna do Nikkora 24-70 VR i tyle.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiKa Zobacz posta
    Oczywiście nie znam ich. Podałem sigme - obiektyw o podobnych parametrach - jak przykład, że się da wyprodukować obiektyw w takiej cenie.
    Obiektyw o podobnych parametrach? Po pierwsze ta Sigma to DX, inny zakres, brak programowanych funkcji... Poza światłem jest to zupełnie inny obiektyw. Już porównał byś lepiej do najnowszej FX'owej Sigmy, bo to najbardziej analogiczne- ten sam zakres, krycie, światło...

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Cena jest porównywalna do Nikkora 24-70 VR i tyle.
    Dokładnie. A nawet taniej, bo Nikkor przy premierze kosztował ponad 10k.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiKa Zobacz posta
    Oczywiście nie znam ich. Podałem sigme - obiektyw o podobnych parametrach - jak przykład, że się da wyprodukować obiektyw w takiej cenie.
    Jak tą sigmę lubię, tak obawiam się, że ona nawet blisko do Ztki f/2.8 nie stoi. No i na dzieńdobry 3k kosztowała, z tego co kojarzę. Nowy Art 24-70 dla DSLR to koszt ~5.5k.
    Pytanie ile Tamron i Sigma 24-70/2.8 na bagnet Z będą kosztować.

    Co nie zmienia faktu, że jak na nasze warunki i kieszeń przeciętnego Kowalskiego, cena Z24-70/2.8 jest duża.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Pytanie ile Tamron i Sigma 24-70/2.8 na bagnet Z będą kosztować.
    I czy zaoferują podobną funkcjonalność w postaci programowanych funkcji...

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    I czy zaoferują podobną funkcjonalność w postaci programowanych funkcji...
    No tak. O tych funkcjach zapomniałem.
    Dobre pytanie.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  9. #29

    Domyślnie

    Sigma na lustra puszcza 70-200 Sport z masą funkcji do programowania i z przyciskiem, więc to pewnie żaden problem. Jakby do bezluster pojawiła się możliwość takich działań jak do A, S i C z USB Dock-iem czy Tap in Console w Tamronie, to byłaby znów ogromna konkurencja dla Nikkora.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Sigma na lustra puszcza 70-200 Sport z masą funkcji do programowania i z przyciskiem, więc to pewnie żaden problem. Jakby do bezluster pojawiła się możliwość takich działań jak do A, S i C z USB Dock-iem czy Tap in Console w Tamronie, to byłaby znów ogromna konkurencja dla Nikkora.
    Programowane przyciski w telezoomach Nikkora są już od kilkunastu lat. Ale pierścienia jeszcze chyba u nikogo nie było...

Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon D5300, Nikon D5500, Nikon D7100 czy Nikon D7200
    By fotosik111 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 23-10-2016, 13:47
  2. Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 29-06-2015, 11:50
  3. Nikon F80 a Nikon F80D. Czym różni się upgrade model od pierwotnej wersji?
    By bartekyoziom in forum Nikon - aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-08-2007, 00:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •