Czy z moimi oczami jest ok, jeśli widzę wyraźnie tylko przy suwaku dioptri ustawionym w krańcowym minusowym położeniu ? A wydaje mi się, że jeszcze trochę na minu byłoby lepiej ...
Czy wszyscy tak mają ?
Przy maks. minusowym ustawieniu obraz w wizjerze jest tak duży, że utrudnia mi to precyzyjne kadrowanie - nie obejmuję wzrokiem całego obrazu. Czy to normalne czy tylko ja taki nieforemny jestem ????
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami