Close

Zobacz wyniki ankiety: Zadania tematyczne No. 88 - TO JUŻ KONIEC - GŁOSOWANIE

Głosujących
29. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 01 - OlgaZ

    15 51,72%
  • 02 - Marioboss

    3 10,34%
  • 03 - spiritus

    7 24,14%
  • 04 - crusiek

    3 10,34%
  • 05 - tbogdanowicz

    0 0%
  • 06 - Obrazek2000

    1 3,45%
  • 07 - Dex

    6 20,69%
  • 08 - Stefan Kulibaba

    8 27,59%
  • 09 - paparapa

    7 24,14%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 88 z 88
  1. #81

    Domyślnie

    @tbogdanowicz
    Przekroczyłeś nielegalnie granicę i dziwisz się, że Cię sprawdzali? Dzień czy noc to nie ma znaczenia. Większość przerzutów jest owszem nocą ale w dzień też się zdarzają dość często.
    Ludzie sobie w tym za dużo pozwalają (nie tylko w górach) nie zdając sobie sprawy co im może tak naprawdę grozić.
    Poszliście tam minimum w trójkę a to już jest przestępstwo a nie wykroczenie

    Śmiało mogłeś iść na Krzemieniec. Rozporządzenie wojewody wyłącza konieczność zachowania odstępu 15m na tamtym odcinku. Jednak no przekraczać nie wolno.

    A, że chcieli być groźni i ważni to pozostałości jeszcze po WOP-ie. Teraz się dużo zmieniło.
    Ostatnio edytowane przez spiritus ; 16-01-2019 o 12:04
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  2. #82

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    Teraz się dużo zmieniło.
    Najpierw strzelacie, później pytacie?
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  3. #83

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    @tbogdanowicz
    Przekroczyłeś nielegalnie granicę i dziwisz się, że Cię sprawdzali? Dzień czy noc to nie ma znaczenia. Większość przerzutów jest owszem nocą ale w dzień też się zdarzają dość często.
    Ludzie sobie w tym za dużo pozwalają (nie tylko w górach) nie zdając sobie sprawy co im może tak naprawdę grozić.
    Poszliście tam minimum w trójkę a to już jest przestępstwo a nie wykroczenie

    Śmiało mogłeś iść na Krzemieniec. Rozporządzenie wojewody wyłącza konieczność zachowania odstępu 15m na tamtym odcinku. Jednak no przekraczać nie wolno.

    A, że chcieli być groźni i ważni to pozostałości jeszcze po WOP-ie. Teraz się dużo zmieniło.
    @spiritus
    Byłem od granicy dalej niż Ty robiąc swoje zdjęcie. Do granicy miałem jeszcze kilka metrów, gdy wyszli z tych krzaków.
    Skończyło się na tym że zrobiliśmy zdjęcia przy polskim słupku, mając ukraiński w tle.

    Na Krzemieńcu byłem w latach '80 lub '90. Niby zwykłe miejsce, ale wtedy robiło to wrażenie.

    Co może grozić ludziom??? Granice to wymysły polityków.
    Oddziela zasięgi działań Ministerstw Skarbu (czy jak by się ono nie nazywało) danego kraju od siebie. Skoro pracujesz na granicy, to powiedz, czy ziemia po przekroczeniu granicy staqje się inna? Czy słońce inaczej świeci? Czy ludzie tam inaczej wyglądają?

    Gdyby nie kwestie komu płacisz podatki i jakiemu rządowi podlegasz, to granic by mogło nie być. Ale pewnie uczą Cie zupełnie innego sposobu patrzenia na świat .

  4. #84

    Domyślnie

    @spiritus
    Żeby nie było nieporozumień.
    Masz w 100% rację. Jest przepis zabraniający przekraczania granicy w takim miejscu i powinienem się do niego stosować. Ale co o nim myślę to zupełnie inna rzecz .

    To jest podobna sytuacja do opisywanej w wątku na temat chodzenia po górach w nocy. Wiem że gdyby pozwolić jednym to dlaczego innym nie?

    Pozdrawiam,
    tbogdanowicz

  5. #85

    Domyślnie

    Paaanie...ta to 30 lat temu bylo i zyjesz niesmakiem do dzisiaj wobec calej formacji? No bez przesady
    Myslalem, ze Cie zlapali jak granice przekroczyles. Nie znam przepisow jakie dzialaly w tamtym okresie. Jednak to byl WOP. Oni rzadzili sie swoimi prawami.

    Mnie uczyc patrzenia na swiat nie trzeba
    Ogolnie dobrze, ze jest granica bo ja bym wtedy mieszkal wsrod dziwnego towarzystwa.
    Odnosnie pytania czy ludzie inaczej wygladaja...no to tak. Inaczej.
    Jezeli chodzi o to co moze grozic to masz art 49a kw i 264kk. Zalezy od tego w jaki sposob ta granice przekraczasz.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    10-15 lat temu tez nas zlapala sg w srodku nocy
    Szlismy na carynska na wschod slonca i do nas podjechali autem.
    Teraz wiem o co tyle zamieszania jest i jak to kombinuja aby granice przeskoczyc.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Wracajac jeszcze do tego co jest wymyslem politykow a co nie.
    Od dawna sa podzialy, limity i wszelkie pojete prawo. Gdyby nie to byloby bezprawie i samosady. Chcialbys tak zyc? Ja nie.
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  6. #86

    Domyślnie

    Tamto bycie 30 lat temu wspominam bardzo miło.

    Natomiast mniej miło pobyt w 2011 i spotkanie tych panów . Ale do szlaku nie mam nic.
    Co do głosowania, na "koniec", dla mnie, w tych okolicach Polska kończy się na szczycie Opołonka . Może byłeś? (Wiem że tam nie ma szlaku ). Ja najdalej szedłem do źródła Sanu, ale niestety zaczęło padać i zawróciliśmy. Bardzo przyjemne są mokradła koło Tarnawy Wyżnej, pozostałości Beniowej... Ogólnie to niesamowita okolica.

    Z WOP miałem kiedyś spotkanie w nocy w Tatrach na początku lat '90.
    Z powodu deszczu i mgły utknęliśmy w górach na noc. Niestety nocleg zrobiliśmy sobie zbyt blisko ścieżki. Żołnierze nas obudzili i po krótkiej rozmowie kazali się lepiej schować . Okazało się że w nocy wyszedł księżyc i biała linki namiotu widać było z daleka . Tych całkowicie rozumiem, że zainteresowali się nami.

  7. #87

    Domyślnie

    No to widzisz. Zalezy duzo od czlowieka.
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  8. #88
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OlgaZ Zobacz posta
    To prawda, to był tylko zwiastun. Koniec końców nastąpił kilka dni później, kiedy odpadły obie podeszwy
    Gratulacje.
    To tak wyglądają kobiece buty?? A ja myslałem, że wy tylko w szpilkach

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Podobne wątki

  1. Zadania tematyczne No. 88 - TO JUŻ KONIEC
    By Dex in forum Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 12-01-2019, 22:12
  2. Zadania tematyczne No. 66 - GŁOSOWANIE
    By Czarna_Offca in forum Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 149
    Ostatni post / autor: 27-09-2017, 14:29
  3. Zadania tematyczne No. 63 - GŁOSOWANIE
    By Czarna_Offca in forum Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 116
    Ostatni post / autor: 11-08-2017, 21:10
  4. Zadania tematyczne No. 36 - 1,3,5,7 - Głosowanie!!!
    By thekrycha in forum Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 264
    Ostatni post / autor: 12-09-2016, 14:47
  5. Zadania tematyczne No. 33 - UFO ? - Głosowanie!!!
    By thekrycha in forum Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 84
    Ostatni post / autor: 10-08-2016, 12:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •