Close

Strona 14 z 55 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 542

Wątek: Plecy w kadrze

  1. #131
    Alienus
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sosnowy Zobacz posta
    Ten Twój wpis to zwykłe chamstwo.
    Miernotę trzeba nazywać po imieniu. Jeśli pretendujesz do miana fot. ulicznego, to musisz liczyć się z "uliczną" reakcją.
    53. Fotografujący sam siebie określił tym "kiblem". Rynsztok fotografii.

  2. #132

    Domyślnie

    Nie dajmy się prowokować. Za chwilę i ten wątek będzie pozamiatany. Leszcze, sreszcze-mów mi jeszcze
    Przyszli "poważni" panowie chcą zniszczyć mało poważny wątek. Ludzie trochę więcej luzu. To już nie pierwszy apel w tym luzackim wątku.
    Poza tym i tutaj wśród tych pstryków da się wyłapać fajne fotki, więc nie można się ograniczać
    Pamiętam jak parę lat temu zarejestrowałem się na fb, a tam na grupę fuji. Tam wiadomo-wszyscy streetowcy Pamiętam też jak wtedy odbierałem zdjęcia uliczne, a jak odbieram teraz. Kiedyś jednak mało rozumiałem. Poobcinane kończny(głowy też) dziwne kadrowanie, nieraz dziwna obróbka i ochy, achy, same zachwyty. Wtedy mi się chciało śmiać. Bo niedbałość w kadrowaniu, bo brak światła i ogólne niechlujstwo. Często okazywało się, że niektóre z tych fotek zdobywały laury w rozmaitych konkursach i też jeszcze do końca nie dowierzałem. Może i teraz też tak miewam, ale staram się podchodzić do tego z dystansem. I życzę tego innym zwłaszcza tym którzy myślą, że jak coś nie podoba się im, to nie powinno się też podobać innym.
    Fuji

  3. #133

    Domyślnie

    Ale autorytet (Łysiaka) znalazłeś, megalomaństwo i rynsztok, nie szkoda czasu na taką "literaturę"? Zwykle plagiatorzy takich skrajnych opinii wypadają podwójnie żałośnie.

  4. #134

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Alienus Zobacz posta
    Jeśli pretendujesz do miana fot. ulicznego, to musisz liczyć się z "uliczną" reakcją.
    Zgrabna gra słów - niestety nic więcej. A u Łysiaka ceniłem [czas przeszły tylko dlatego, że po Statku nic z nowych jego rzeczy już nie czytałem] erudycję, męczyła mnie natomiast megalomania i ta pochopność sądu, która i Tobie każe nazwać fotografię kolegi cybulskiego miernotą. Zgodzę się, że niepotrzebnie wstawił kiblaną fotę, ale to Ty pierwszy go oplułeś, w chamski sposób komentując zdjęcie, na którym jest być może bliska mu osoba. Więc jesteście kwita i może na tym poprzestańcie.

  5. #135
    Alienus
    Gość

    Domyślnie

    Witam (ponownie). Nie chcę rozwalać Wam wątku. Sam czasami prezentuję mój punkt widzenia (przez wizjer) na tym forum, ale wiem, że asertywność się w rzeczywistym świecie nie sprawdza. Zobacz jak określili zdj. Fafniaka, gdzie on zaprezentował swoją połowicę. Nikt nikomu nie zabroni fot. i prezentować tego, co mu się żywnie podoba. Ale nie nazywajmy tego fotografią. Tym bardziej uliczną. To są zwykłe... "plecy fotografii chodnikowej". Zabawa we wciskanie guzika, a potem dorabianie do niej teorii. Tak, tylko teorii (myśli) wywodzącej się od mistrzów, od których chcę się i należy się uczyć. Bo to proste (wciskanie guziczka), nic nie kosztuje. A szacunek do modelów na ulicy? W takich kiblanych zdj. to przecież woła o pomstę do nieba. I to za nich też mówię (takim językiem). Nic więcej. Bawcie się dobrze. Przepraszam, że zdeptałem Wam "zamek".

  6. #136

    Domyślnie

    Nie zdeptałeś zamku, tylko nasrałeś do piaskownicy, miszczu ciętej riposty.

  7. #137

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Alienus Zobacz posta
    53. Fotografujący sam siebie określił tym "kiblem". Rynsztok fotografii.


    To jest tak jak ze wszystkim, jeden zauważy butelkę do połowy pustą a drugi do połowy pełną. Na 53 można zauważyć takie hasło “To nie jest zwykły bieg, To nie są zwykli ludzie”

    Daleki jestem od nadawania przesłań do zdjęć, nigdy tego nie robię i nie lubię dawać opisów. Ale mogę sobie przy okazji dyskusji testowo coś wrzucić aby zobaczyć, co też jest w stanie wyłuskać z tego oglądający. Czy jest w stanie zobaczyć cokolwiek czy też tylko kibel. Są osoby, które zawsze zobaczą “kibel” bo taka jest ich natura.

    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 ||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

  8. #138

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Alienus Zobacz posta
    Podejrzewam, że "cztery litery" modelki i pole... do popisu. Poziom niżej. Nadal jakiś poziom - brodzik dla bobasów.
    Trudno poradzić, skoro widzisz tylko to.

  9. #139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Alienus Zobacz posta
    [/I] Twórzcie sobie, sobie dalej te, swoje punkty i słodźcie sobie wzajemnie. Od tego jest TWA, i przez to odeszły z tego forum takie (wartościowe) osoby jak @fafniak, czy @wpkx.
    (jak to mówili dawni marynarze) Pływaj...
    Chyba lekka nadinterpretacja i całkiem spora kłótnia wyszła. @wpkx to dostał bana, a nie odszedł i to nie ma nic wspólnego z tym działem. Podobnie fafniak, nie wiem czy w ogóle to zaglądał. Chciałem zauważyć, że całkiem niedawno w dziale cokolwiek w zasadzie umieszczały dwie osoby - ja ze swoimi pstrykami i @zeberek1 ze swoim spojrzeniem na wieś. Poza tym w zasadzie nikt. Kiedyś publikował Maciek Holy (@Jai_Pur), ale przestał pisywać. Trudno jesł mówić o jakimś obniżaniu poziomu tego działu czy kpieniu z fotografii ulicznej, skoro nikt ze znających się na tym nie raczył nic wstawiać. Ja nie jestem zawodowcem, nie jestem dziennikarzem, nie jestem artystą tylko hobbystą i inżynierem z wykształcenia, nauczycielem akademickim z zawodu https://isod.ee.pw.edu.pl/isod-porta...teacherId=3851. Fotografia to nie są dla mnie dziesiątki godzin ćwiczeń, ale niewątpliwie sporo czasu i pieniędzy na nią już przetraciłem.

  10. #140

    Domyślnie

    54;
    Doczekałem się:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Plec_1000_3.JPG
Wyświetleń:	157
Rozmiar:	475,4 KB
ID:	20055
    Milosnik negatywow.

Strona 14 z 55 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Podpórka pod plecy
    By rambobambo in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-03-2015, 07:42
  2. [ Krajobraz ] Plecy Mnicha.
    By vegetables in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-12-2013, 09:25
  3. [ Krajobraz ] Ze słońcem w plecy
    By Locter in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 01-02-2011, 19:06
  4. plecy cyfrowe do srednich
    By ars in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-01-2011, 02:01
  5. plecy cyfrowe do aparatów tradycyjnych
    By Bakomu in forum Nikon - aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 14-11-2007, 11:50

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •