Close

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 61

Wątek: Cold

  1. #51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Wątpię też aby administracja wieloletniego użytkownika banowała bez podstaw i pod wpływem emocji. Zwłaszcza że takie akcje zawsze tak samo się kończą.
    Z tym się zgodzę. Woytek faktycznie zbierał na banicję, robiąc to oczywiście bardzo inteligentnie, ale wydaje się że powód był zbyt błahy i takie posunięcie było strzałem w kolano. Bardziej czekamy na jakieś uzasadnienie czy reakcję od strony moderacji @Jacek_Z.

  2. #52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PM.M Zobacz posta
    Z tym się zgodzę. Woytek faktycznie zbierał na banicję, robiąc to oczywiście bardzo inteligentnie, ale wydaje się że powód był zbyt błahy i takie posunięcie było strzałem w kolano. Bardziej czekamy na jakieś uzasadnienie czy reakcję od strony moderacji @Jacek_Z.
    Jak to mówią kropla przelewa czarę goryczy, a skoro zbierał to w końcu uzbierał.
    Bardzo dobrze że administracja potrafi być konsekwentna, zwłaszcza że takie decyzje są bardzo trudne. Poza tym są na tym forum działy gdzie mógł spokojnie prowadzić swoją działalność wraz ze swoimi fanami nie narażając się na żadne konsekwencje.

  3. #53

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Ale darcie koszul, za to komentarze dość ciekawe. Rozrywka, trudna sztuka na tle zalewającego forum morza chały itd. Ja odniosłem dokładnie odwrotne odczucie.
    No dobrze, ale jakie to ma znaczenie, czy ktoś wstawia "barachło, za to robione contaxem!", czy nie? Raczej chyba dyskutujemy o pewnej "polityce moderacyjnej", a nie konkretnym userze?
    Ostatnio edytowane przez sosnowy ; 12-01-2019 o 13:44

  4. #54

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gremed Zobacz posta
    Nie da się zjeść ciastko i mieć ciastko. Tendencja jest taka, że idziemy w kierunku poprawności. Czyli każdy ma się tutaj czuć dobrze, nawet ten, który jako totalny ignorant ma wszyskich w d...e. On jest użytkownikiem i wali go to, że wczoraj ktoś napisał że jako zamiennik kita do dxxxx najlepiej pasuje S17-50. Wczoraj, przedwczoraj i tydzień temu. On jest ON i zapyta się jeszcze dzisiaj. A jak nie zdąży odczytać i temat spadnie na 2 stronę to zapyta jeszcze raz. Nie jest dla niego nawet problemem to, że w co drugim słowie jest błąd a cała wypowiedz to ciąg słów pozbawionych jakiejkolwiek interpunkcji. Nie podoba się komuś to morda w kubeł - JA mam prawo pisać jak chcę. Inny zapyta czy jak aparat przestał działać z powodu rozładowanej baterii to czy jak ją naładuje to problem zniknie (serio - jest taki temat). Posty, które w jakiś sposób (fakt, czasem szyderczy) próbują to piętnować są usuwane w myśl zasady "pomagajmy albo milczmy". Więc sporo osób raczej milczy. Ale pustka jaka powstała po komentarzach choćby takich w stylu kolegi @2pompony krzyczy. I nie zagłuszy jej kolejny post w stylu "Jaki Nikon dla amatora."...
    podpisuję się obydwiema rękoma
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  5. #55
    kl
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Bardzo dobrze że administracja potrafi być konsekwentna

    Może i potrafi ale chyba słabo z tych umiejętności korzysta. Wysyłałem prośbę o usunięcie mojego konta do wszystkich administratorów i jak widać, jest jakiś problem z tą konsekwencją.

  6. #56

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez klasyk Zobacz posta
    Może i potrafi ale chyba słabo z tych umiejętności korzysta. Wysyłałem prośbę o usunięcie mojego konta do wszystkich administratorów i jak widać, jest jakiś problem z tą konsekwencją.
    Może dbają aby i Twoje decyzje nie były podejmowane zbyt pochopnie

  7. #57
    kl
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Może dbają aby i Twoje decyzje nie były podejmowane zbyt pochopnie
    Dobry argument. Na przedszkole.

  8. #58

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez klasyk Zobacz posta
    Może i potrafi ale chyba słabo z tych umiejętności korzysta. Wysyłałem prośbę o usunięcie mojego konta do wszystkich administratorów i jak widać, jest jakiś problem z tą konsekwencją.
    Może tolerując Cię, próbują podporządkować regułom społeczności jako całości.
    Ostatnio edytowane przez smutniacha ; 12-01-2019 o 19:13
    d300

  9. #59

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez klasyk Zobacz posta
    Dobry argument. Na przedszkole.
    Czyli idealnie dopasowany do grupy docelowej. Jak dzieci wymuszające zmiany na rodzicach.

  10. #60
    kl
    Gość

    Domyślnie

    Życzę miłego wyszywania muchomorków.

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Hot'n'Cold
    By hateom in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 25-07-2013, 14:11
  2. [ Portret ] It's cold out here!
    By pellaore in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-03-2010, 11:56
  3. [ Pozostałe ] cold meat
    By noise13 in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 10-12-2009, 14:33
  4. [ Krajobraz ] Cold, colder...
    By kulten in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 04-06-2009, 23:14
  5. [ Krajobraz ] ...so f***ing cold right now...
    By anchel in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 11-02-2009, 00:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •