Close

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 61

Wątek: Cold

  1. #31

    Domyślnie

    Z kamizelkami czekamy do soboty...
    Jednak nie wiem, czy ban to dobre wyjście. Wpkx jednak więcej wnosił niż psuł na tym forum, zdjęcia robi dobre i jakieś życie się toczyło.

  2. #32

    Domyślnie

    Ja nie walczę, ja dociekam. Czyli odnośnie rozmiarów zdjęć regulaminu nie złamał. De facto ban za jedno słowo w tytule zdjęcia. Są na forum hołubione zdjęcia mogące uchodzić za bardziej wulgarne niż to slowo. To tyle.

  3. #33

    Domyślnie

    Może to jakiś robot przeczulony daje bana? A może usługa wylapywania słów została wyoutsourcowana do Indii?

  4. #34

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    Wpkx zbierał ostrzeżenia od dawna. Jednak to nie przynosiło skutków. Ban nad nim wisiał od jakiegoś czasu.
    Kilkukrotne obrażanie osób na forum, specjalnie łamanie regulaminu odnośnie rozmiaru zdjęć, teraz nie pohamował języka w tytule wątku.
    Dostał PW z wyjaśnieniem. Powinien wiedzieć
    Są tacy co zbierają aparaty a inni ostrzeżenia. Co kto lubi.
    Moje zdanie jest takie, że się Panowie "uwzieliśta na chłopa", nie chcecie wprowadzić zmian a do tego pilnujecie zapisów regulaminów, które dziś już prawie nie mają sensu.
    Kasujecie posty wg własnego uznania z OT. No zaczyna tu wiać nudą trochę. Oprócz wiedzy merytorycznej potrzebni są też tacy co dostarczają szeroko rozumianej rozrywki.
    A czymże są zdjęcia jak nie okazją do dyskusji merytorycznej lub o tym o tamtym lub do dobrej zabawy ? Skoro traktujemy to jak "spotkanie w sieci" to musimy tu również dobrze się bawić.
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 ||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

  6. #36

    Domyślnie

    Jak al Capone siedział za podatki, to Wpkx posadzili za tytuł posta.

  7. #37

    Domyślnie

    To są jakieś jaja. Klient dostaje bana, bo wstawił zdjęcie sracza po tym jak dostał "ostatnie ostrzeżenie"?! I tak wywalacie lekką ręką gościa, który regularnie wstawia zdjęcia? Ciężko zrozumiec, co się ostatnio na tym forum dzieje (nie jestem pewien, ale jakoś mam też wrażenie, że nie ma już tutaj Bombla czy macarona).

  8. #38

    Domyślnie

    W zasadzie koledzy już wszystko napisali ale dołączam się do ogólnej dezaprobaty.

    Małostkowość i głupota ot co.

    W ramach solidarności z wpkx zrezygnuję na czas jego bana z wchodzenia na to forum.

    Pozdro
    Wiesiek
    Ostatnio edytowane przez Wujot ; 11-01-2019 o 17:11

  9. #39

    Domyślnie

    i dobrze.

    należało się.

    ciąć równo z glebą.

    musi być poziom.

    przecież to FORUM INTERNETOWE.

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    Wpkx zbierał ostrzeżenia od dawna. Jednak to nie przynosiło skutków. Ban nad nim wisiał od jakiegoś czasu.
    Kilkukrotne obrażanie osób na forum, specjalnie łamanie regulaminu odnośnie rozmiaru zdjęć, teraz nie pohamował języka w tytule wątku.
    Dostał PW z wyjaśnieniem. Powinien wiedzieć
    Ale serio, ja rozumiem, że regulamin to regulamin, każdy ma się stosować, ale wiele osób pozwalało sobie na wiele więcej i nigdy bana nie dostali. Z tymi małymi obrazkami to też nie złamał regulaminu.
    Poza tym walka z systemem jeśli mogę tak to nazwać była w jego przypadku niegroźna a też dopytywanie się o szczegóły takich a nie innych decyzji moderacji to nie jest nic złego
    A dopytywał się cały czas, bo po jednym zapytaniu był zbywany i odpowiedzi nie dostawał, więc pytał wciąż i wciąż
    No ale ok, będziemy mieć forum o sprawach czysto technicznych (chociaż niektórzy też sobie próbują wyjaśnić w dość chamski sposób że oni wiedzą lepiej)
    Zdjęcia pewnie też ktoś wrzuci ale może ze dwie trzy osoby napiszą komentarz, że fajne i super. Poza tym nie będzie żadnej dyskusji, bo od razu larum że offtop tworzymy, że spamujemy, że żarty sobie stroimy
    Spoko, tylko po co potem wątki w stylu "forum umiera"?
    @spiritus wiem że jesteś na wykopie to pewnie wiesz jaki jest śmiech z elektrody - chcecie to samo robić tu? Kasowanie postów, zamykanie tematów, zdjęcia mają być według wytycznych?
    Ostatnio edytowane przez notdot ; 11-01-2019 o 18:39
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Hot'n'Cold
    By hateom in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 25-07-2013, 14:11
  2. [ Portret ] It's cold out here!
    By pellaore in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-03-2010, 11:56
  3. [ Pozostałe ] cold meat
    By noise13 in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 10-12-2009, 14:33
  4. [ Krajobraz ] Cold, colder...
    By kulten in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 04-06-2009, 23:14
  5. [ Krajobraz ] ...so f***ing cold right now...
    By anchel in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 11-02-2009, 00:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •