Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11

    Domyślnie

    Będę musiał się zastanowić natomiast zachwyca mnie plastyka w serii art, mój budżet to +/- 3000 PLN

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  2. #12

    Domyślnie

    I to ma być jedyny obiektyw ?
    A7 III | A7 II | 35 1.4 | 55 1.8 | 85 1.4 |

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Migdzinski Zobacz posta
    Będę musiał się zastanowić natomiast zachwyca mnie plastyka w serii art, mój budżet to +/- 3000 PLN
    No budżet masz raczej nie na Arty, najtaniej z 24 będzie, ale jedno szkło, jeszcze 24 nie bardzo się nada. Na coś uniwersalnego potrzebowałbyś znacznie więcej kasy. Kup skarbonkę i składaj, albo zrezygnuj z planów na Arta. Pisałem wcześniej o Tamronie, myślę że byłbyś zadowolony. W cenie ok 3k zł nic lepszego nie znajdziesz w takim zakresie ogniskowych.

  4. #14

    Domyślnie

    Używana 24-35/2A to koszt ~3,5k. Więc tak znowu dużo więcej by nie potrzebował.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Używana 24-35/2A to koszt ~3,5k. Więc tak znowu dużo więcej by nie potrzebował.
    Ja za 24-35 dałem 3k zł, ale to szkło F2 trzeba o tym pamiętać. No i 24 to nadal nie jest bardzo szeroko, a F2 to nie 1.4...

  6. #16

    Domyślnie

    Ale jako JEDYNE szkło to i tak za szeroko moim zdaniem... Tzn, lepiej S24-35/2.0 art niż 24/1.4 art, ale w tym samym mniej więcej budżecie można upchać używane np. N28/1.8+N50/1.8g+N85/1.8d (jak już Zainteresowany chce tylko stałki) i jest obsłużony znacznie większy użyteczny zakres.
    Nie pomoże sprzętu kupa, jak fotograf d...a...

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Ja za 24-35 dałem 3k zł, ale to szkło F2 trzeba o tym pamiętać. No i 24 to nadal nie jest bardzo szeroko, a F2 to nie 1.4...
    Ale jest bardziej uniwersalna niż 24, co nie?
    To szkło i 135/1.8A to szkła które mi mega smaka na FX robią. Tylko kasa nie ta.

    Wysłane gołompem przy użyciu katapulty
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Ale jest bardziej uniwersalna niż 24, co nie?
    To szkło i 135/1.8A to szkła które mi mega smaka na FX robią. Tylko kasa nie ta.
    No tak, zdecydowanie z 24-35 więcej można zrobić uniwersalnie więcej, niż z samej 24. Wszystkie trzy polecam, są świetne

  9. #19

    Domyślnie

    Spokojnie szkło będzie do fotografii motoryzacyjnej, wystarczy wpisać moje nazwisko w Google to zobaczycie o jakie zdjęcia mi chodzi. Wcześniej robiłem na 50mm więc... Z resztą zawsze robiłem stalka

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  10. #20

    Domyślnie

    Jak robiłeś 50 na DX, to teraz potrzebujesz 85 na FX, żeby robić podobnie.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Jaka karta SD do D610
    By artuss811 in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15-06-2015, 22:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •