Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie koronowiosna w Holandi

    kilka zdjec z zeszlorocznej wiosny w Holandii... (bardzo) duzy zestaw na flickrze https://www.flickr.com/photos/bartro...57718500569352 tutaj poki co kilka tulipanow, potem bede inne tematy dorzucal.

    w domach nam nie kazali siedziec, ale granice pozamykali i z mojej wioski na wybrzezu to nawet sie jak rozpedzic nie bylo (bo nawet przy dziennym 100 km/h i tak w 1,5 godziny max nawracac trzeba )
    no ale ze wszystkich por roku kiedy takie restrykcje mogly sie trafic, wiosna w NL najmniej boli, bo jak juz czlowiek do wiatru nawykly, to do wszystkiego co sie na niebie dzieje wiosna dodaje zarabiste wodotryski na ziemii. i nic tylko focic i focic... a ze praca z domu, to i tego dnia wiecej do wykorzystania bylo...

    1



    2



    3



    4



    5



    6



    7

  2. #2

    Domyślnie

    kilka wiatraczkow na dokladke

    8. Kinderdijk, dwuminutowa ekspozycja



    9. Aarlanderveen przed wschodem slonca



    10. Aarlanderveen o wschodzie slonca



    11. Schermerhorn, zachod ksiezyca / wschod slonca



    12. Leidschendam, poznym popoludniem



    13. Oud Ade, dwie minuty w wietrzny dzien



    14. Aarlanderveen, odrobina swiatla po poludniu



    15 Zaanse Schans. i tak, jeden z tych wiatrakow jest mlynem (rzadkosc w Holandii)



    16. Enspijk, poranne mgly

  3. #3

    Domyślnie

    Cały set moim zdaniem baaardzo udany. Z przyjemnością oglądam. Żeby mieć takie ujęcia, to raczej trzeba mieć teren nieźle rozeznany.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  4. #4

    Domyślnie

    wow, panie kochany, niezłe klimaty uchwyciłeś
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  5. #5

    Domyślnie

    Podoba mi się zgranie kolorów tulipanów i nieba na 1 i 2; a w zestawie drugim ostatnie, bardzo klimatyczne. Oczywiście na pozostałe zdjęcia też z przyjemnością patrzyłem.

  6. #6

    Domyślnie

    Przepiękne kolory !
    Z7, N 24-70 S, N 70-300mm f/4.5-5.6E ED VR, N 35mm 1.8 G ED, N 200-500, Pen-F, Oly 171.8, Oly 40-150.

  7. #7

    Domyślnie

    Wiatraczki wiatraczki i jeszcze raz wiatraczki . A z kwiatków nr 6.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •