Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36
  1. #31

    Domyślnie

    Do innych szkół podstawowych chodziliśmy . Nie bierzesz pod uwagę, że w cieple samochód po prostu szybciej wysycha więc korozja jest zdecydowanie mniejsza. Ogrzewanie także osusza powietrze. To jakieś "prawdy internetowe", że zimno jest lepsze dla trwałości auta, trudno z tym nawet racjonalnie dyskutować. Może najlepiej mrozić auto?
    Od wielu lat garażuję samochody i w ogóle nie wiem co to korozja. Żałuję tylko, że nie mam wyższej temperatury w garażu.
    Moi zdaniem wydasz kasę (na szczęście nie dużą, choć na 1-1,5k się nie skończy), poświęcisz czas i energię a nic nie zyskasz.
    Jeśli budynek jest dobrze zaizolowany, to sądzę, że garaż nie generuje dodatkowych kosztów ogrzewania, wręcz przeciwnie, dzięki niemu masz cieplej w sąsiadujących pomieszczeniach.

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    Jeśli budynek jest dobrze zaizolowany, to sądzę, że garaż nie generuje dodatkowych kosztów ogrzewania, wręcz przeciwnie, dzięki niemu masz cieplej w sąsiadujących pomieszczeniach.
    To jak chodziliśmy do innych szkół, ja w rzeczy samej do gorszej przecież to niech Kolega wyjaśni dlaczemu jest tak wysoka temperatura w garażu, zważywszy, że nad garażem jest płyta podłogowa ogrzewania podłogowego na której miernik kamery termowizyjnej od spodu wskazuje 20 st c Oczywiście proszę nic nie wyjaśniaj.
    Nie przepychajmy się proszę tak dla zasady aby się przepychać.
    Pytałem o materiał izolacyjny cienki, efektywny łot i tyle. Radę poradę w kwestii materiału chętnie przyjmę i dziękuje z góry. Wszystkie inne porady jak najbardziej zbędne, zwłaszcza te o eksploatacji pojazdów.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 06-01-2019 o 12:36
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #33

    Domyślnie

    ...dlaczemu jest tak wysoka temperatura w garażu, zważywszy, że nad garażem jest płyta podłogowa ogrzewania podłogowego...
    Faktycznie, nie muszę nic wyjaśniać

    Jeśli kolega chce tak na szybko, to wiele nie pomogę, poza sugestią, żeby dać dużo grubszy styropian bo izolacja podłogi jest być może skopana. Jeśli problem miałby być rozwiązany zgodnie z prawidłami sztuki budowlanej, to mogę popytać specjalistów (firma produkująca chemię budowlaną), ale parę dni mogłoby to potrwać i dużo szczegółów pewnie byłoby istotnych. Nie wiem, czy w praktyce da się coś poradzić na odległość.

  4. #34

    Domyślnie

    Meldunek z linni frontu . Garaż ocieplony od wewnątrz stropianem 5 cm taki twardszym dachowo podłogowym. Temperatura w garażu obniżyła się o 2-3 st C, a temperatura w pokoju nad garażem wzrosła o marne 0,4-0,5 st C ale to jeszcze długoterminowo trzeba zweryfikować. Poszło 3000 zł które zwróci się najwcześniej po 30 latach

  5. #35

    Domyślnie

    Ziemniaki zadowolone ; ) ?
    Nikon Fx

  6. #36

    Domyślnie

    A jeszcze nie pytałem
    W każdym razie ja mało zadowolony
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Podobne wątki

  1. Potrzeba porady, kupić/czy nie kupić Nikon d90+obiektyw18-55
    By TaDorota in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 05-12-2016, 01:23
  2. Panel zrób to sam - materiały.
    By foto4deg in forum Akcesoria, wynalazki - zrób to sam
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 25-11-2012, 14:52
  3. Potrzeba nowego PeCeta - porady szukam
    By DonMaliniacco in forum Komputery
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 20-07-2012, 15:08
  4. Potrzeba mi porady sprzętowej
    By dziadu in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 06-06-2010, 21:43
  5. potrzeba porady mądrzejszych: wymienić cały aparat (d60) czy tylko obiektywy??
    By Smoczyca in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 10-02-2010, 16:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •