Na Instagramie inaczej się patrzy, bo tam prawie wszystkie zdjęcia są poprzycinane. Tutaj kadrowanie na 1 i te ucięte palce na 2 mnie nie pasują. Poza tym dobre zdjęcia.
Szukaj
Mnie podoba się czwórka.
linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|
Mnie to cięcie nie lezy. Bardzo nie leży. Szczególnie 1. To, że czasami w edytorialach się takie spotyka to nie jest dla mnie (potencjalny) argument. Najczęsciej tak zdjecie tnie fotoedytor (często dlatego, że tak musi) a nie fotograf.
Po starej znajomości napiszę, że super. A poważnie jest prawie super, a przyczepiłbym się, jak poprzednicy, do poobcinanych palców (także na fot.4). Poza tym nie za bardzo podoba mi się światło na fot.2. Zbyt duży kontrast, wyszło za ciemne. W tle jest fajny bokeh, ale trudno go zauważyć, bo ginie w ciemnościach. Poza tym "razi" mnie czarna plama z tyłu głowy modelki. Najlepsze z całej czwórki jest zdjęcie pierwsze. Palce poobcinane, ale fajna poza + ładne miękkości budujące głębię i nastrój.
Bardzo mi się podoba wszystko w zdjęciu 3 modelka, kolory.
Klasyka ale według mnie na wysokim poziomie.
D700 D90- T17-50, N35 1.8, N50 1.8, S70-200
Nie poprawiaj kadrowania. Tnij tak jak tniesz. Fajne zdjęcia![]()
Wszystko uchodzi, póki mamy do czynienia z portretem kobiety o niezwykłej urodzie. Widzimy wtedy to, co chcemy i to, co nas zachwyca. Wybaczcie, ale stwierdzenia typu mi to nie przeszkadza lub tnij tak jak tniesz są niczym innym, jak propagowaniem bylejakości. Tak więc zdjęcia tylko dobre, a mogły być lepsze.![]()
https://www.spidersweb.pl/2013/08/ja...portrecie.html
Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales
portfolio - www.piotrfajfer.com
Dzięki za wasze opinie, każda przeczytana i przemyślana![]()
Skontaktuj się z nami